Jump to content

Kadınların lüks tutkusunu anlamak

Recommended Posts

Sadece erkeklerin çalıştığı ortamları geçtim,

ofis ortamında bile nefes alacak alan zar zor buluyoruz. Bknz.Nazlıgül Üsteğmen.

erkek dünyasına girersen faturası ağır oluyor.

şu başlıkta yazılanların çoğu utanç verici.

hep söylüyorum..erkeklerin kadına bakışları çarpık.

sürekli kadın düşmanı beyin yıkama altındalar.

hadi biz intihar ederiz,öldürülürüz neyse...burası türkiye..islam ülkesi.

kaderimiz belli.

erkeklerin bu hali ne olacak..

tarihinde cehane27 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 136
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu ülkede tacize uğramamış tek bir tane kadın yoktur. Zihinsel engelli, sakat, çirkin, yaşlı, sümüklü farketmez iddia ediyorum yakın akrabalarınız dahi 1 tane bile bulamazsınız. Forklift kullanmayı bırakın 5 yıl öncesine kadar kadın kendi başına sokağa çıkıp spor yapamazdı. 15 yıl önce motorsiklet kullanan bir kız arkadaşım bir kamyonun sarkıntılık etmek amacıyla motorunu sıkıştırması sonucu tünel duvarına toslayıp öldü. Sadece erkeklerin çalıştığı ortamları geçtim, ofis ortamında bile nefes alacak alan zar zor buluyoruz. Bknz.Nazlıgül Üsteğmen. Tam da sizin rol model olarak gösterdiğiniz karakterde bir kadın. Öyle kadınlar bu toplumda barınamazlar. Orospu yaftası yemekten yırtarlarsa en hafifinden Erkek Fatma yaftası yerler.

Orospular hiç olmazsa erkeklerin müttefikliğini kazanır. Erkek Fatmalar her iki cinse de yaranamaz.

Size süreci özetleyeyim çoğu erkek güçlü bir kadın gördüğünde önce hayran olur. Kadın onun için ormanın en büyük geyiği gibidir. Avlamak başlı başına bir şeref payesi olacaktır.

1-Yüz bulamazsa tersine gitmeye başlar, işlerini yokuşa sürer, veya en hafifinden kolaylaştırmaz. Çaresiz kalmasını ister. Kadın bir şekilde altından kalkmayı becerirse daha da bilenir. Kadın hakkında dedikodu yapmaya başlar. İş hayatını cehenneme çevirir.

2-Yüz bulur beraber olurlarsa gene kadının gücü batmaya başlar. Erkekliği elden gidiyormuş gibi hisseder. Av ele geçirilmiştir şimdi ehlileştirilmelidir.

3- Kadını kısıtlamaya başlar.

4-Kadın bunu kabullenir ve bir denge kurulur. Fakat artık eski güçlü kadın olmaz.

5- Kadın bunu kabullenmez ve 1. maddeye geri dönülür.

Harbi güçlü kadın olmak hayat boyu bir mücadeleye girmek demektir. Akıllı kadınlar bunun farkına erken yaşta vardıkları için güçsüz taklidi yaparlar. Kırılmamak için esnemek gerekir yoksa sonları Nazlıgül gibi olur.

Türkiyede bir kadın için erkeklerle dolu bir ortama girmek bilgisayar oyunu oynamak gibidir. Çok yorucudur. Ondan sakınırsın, bunu idare edersin, şuna mesafe koyarsın, yanlız kalırsın. İyice yaşlanıp kıçın iki kişilik kanepe boyutuna gelmeden rahat yoktur erkekler dünyasında.

Ben kadın doğum kliniğine gittiğim zaman yanlız başıma giderim, kezban annesi, kocası ve 10 ayrı sülale üyesiyle gider.

O yüzden geçiniz güçlü kadın istiyoruz palavralarını. Erkeklerin istediği onları rahat ettirecek, erkeği pek bulaştırmadan kendini ve evi çekip çevirebilecek kadar güçlü ama aynı zamanda yanında üstün - otoriter hissedebileceğiniz eşşekler.

Siz kadın olarak öncelikle kendiniz ile barışık olabilmeniz gerekir.Erkekler tarafından taciz edildiğiniz söyleniliyor.Sizde taciz edin dalga geçin onları sinirlendirin.Ama korku ile yaşamayın.Size saldırmak isteyen bir erkeğin suratına biber gazı sıkmakatan korkmayın.Size tecavüz etmeye çalışan bir erkeği durdurabiliyorsanız farklı yollardan durdurun ama durduramayacaksanız öldürün.Hatta o an öldüremezseniz sonrasında takip edin öldürün.Ama mutlaka intikamınızı alın.Siz erkek egemen toplumunu alt etmek istiyorsanız yazdıklarımı uygulamak zorundasınız.

Ama sizde cesaret yok.Sorun burada.Araba kullanırken cesaretiniz yok.Biryere çarparsam yada birine çarparsam endişesi içinde yaşıyorsunuz.Motosiklet kullanırken aynı.

Güçlü olmak istiyorsanız size yolda tokat atan adam var gücünüzle saldıracaksınız.Ölmeyi göze alarak.Dayanışm içinde olacaksınız.Bir kadın sokakta dayak yerken diğer kadınlarda dayağı atan adama saldıracaklar.Bu iş bu kadar basit.

Göze göz,dişe diş.

Biliyorsunuz bu ülkede transeksüel hayat süren kişiler var.Erkekler onlara pek bulaşmazlar genelde bir olay esnasında geri durmayı tercih ederler.Onların çektikleri yanında sizin çektikleriniz hiç birşey.Ama onlar nasıl bir dayanışma içinde biraz örnek alın.

Sitelerde Paylaş

Önce şu erkek ateistlerin düzelmesi lazım, hadi toplumun geneli kadına bu tarz yaklaşıp kadınıda bozuyor zoraki olarakve yine tartışma salt suçluymuş gibi kadına biçiliyor peki bu bozuk düzenin sebeblerini bilen ateist erkeklerin yazdıklarına ne demeli? Tezatında tezatını oluşturuyorlar ve yoğruldukları düzeni tam manasıyla irdelemiyor yine kadına yönelik tek taraflı tartışmalar içine giriliyor, nedir bu erkeklerin elinden çektiğimiz..

tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kadınların dolaplarında tonlarca hiç giymediği elbise vardır.

Ama yine de yeni elbise isterler.

Hiç giymeyeceği ayakkabıları alırlar.

Erkeklerde bu yoktur.

2 3 tane gömleğim olsun, bir iki pantolon yeter düşüncesindeler.

Ortalama kalitede giyinmiş bir kadının üzerinde 200 TL'lik giysi varken ortalama giyinmiş bir erkeğin üzerinde 500 TL'lik giysi vardır. Erkek kıyafetleri kadınınkilere nazaran çok daha pahalı.

Ayrıca siz bu kadar tutucu iseniz suç bizde mi kardeşim yahu? Pembe giymezsiniz, kırmızı giymezsiniz, mor giymezsiniz, etek giymezsiniz, askılı giymezsiniz, tek parça giymezsiniz, şal takmazsınız. 1800'lerde ne giyiyorsanız 3 aşşağı 5 yukarı 2010'da da aynı şeyleri giyiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Önce şu erkek ateistlerin düzelmesi lazım, hadi toplumun geneli kadına bu tarz yaklaşıp kadınıda bozuyor zoraki olarakve yine tartışma salt suçluymuş gibi kadına biçiliyor peki bu bozuk düzenin sebeblerini bilen ateist erkeklerin yazdıklarına ne demeli? Tezatında tezatını oluşturuyorlar ve yoğruldukları düzeni tam manasıyla irdelemiyor yine kadına yönelik tek taraflı tartışmalar içine giriliyor, nedir bu erkeklerin elinden çektiğimiz..

Tamamen haksız değiller. Hem erkek kapımı açsın, valizlerimi taşısın, gezmemi tozmamı finanse etsin hem de ben yemek yapmıyayım, iki sökük dikmeyeyim, ev ekonomisine herhangi bir katkıda bulunmayayım zihniyetinde prenses bozması bir sürü kadın var.

Benim sinirlendiğim bu tür kadınların prim yapması.

Sitelerde Paylaş

Kadınların dolaplarında tonlarca hiç giymediği elbise vardır.

Ama yine de yeni elbise isterler.

Hiç giymeyeceği ayakkabıları alırlar.

Erkeklerde bu yoktur.

2 3 tane gömleğim olsun, bir iki pantolon yeter düşüncesindeler.

Bana tuhaf gelmiştir hep bu.

Erkeklerde bu daha az.

Daha önce söylenmiş zaten bu..

Kimisi sevgilisine alır, kimisi eşine alır.

Ama erkeklere tavsiye sakın pahalı şeyler almayın.

En fazla bir iki yemek ısmarlayabilirsiniz.

Bir kadının değeri saatliği 150 tl den fazla değildir..

Kadınlar mazluma yatıyorlar ama onlar da az değiller.

Atma recep din kardesiyiz...

Paran yoksa 2 gomlek 2 pontula talim edersin tabi.

Erkek milleti parayi bulsun, kendi ayagini birak, arabasina bile 10 cift lastik almazsa gobegi catlar.

Istanbulda birgun bir guzellik salonunun yanindan geciyorum, iceriden bir sesler geliyor. Sanirsin okuzu yatirmis bogazliyorlar. Bir baktim iceri, okuz kilikli adamlar oturmus, agdami ararsin, neydi o, tirnak torpuleten, sac boyatan mi arasin. Koskoca killi gobeklerinden de utanmiyorlar. Ama disari cikar cikmaz hemen hasin erkek moduna girmesini biliyorlar. Kadini asagilamak, hor gormek, uzerine basmak icin her firsati kollamak, ama firsatini bulur bulmaz kas aldirmaktan, kadin ic camasiri giymeye kadar isi vardirmanin psiklojik bir acilimi olsa gerek.

Sizi koftehorlar sizi...

Sitelerde Paylaş

Tamamen haksız değiller. Hem erkek kapımı açsın, valizlerimi taşısın, gezmemi tozmamı finanse etsin hem de ben yemek yapmıyayım, iki sökük dikmeyeyim, ev ekonomisine herhangi bir katkıda bulunmayayım zihniyetinde prenses bozması bir sürü kadın var.

Benim sinirlendiğim bu tür kadınların prim yapması.

O tarz kadınlarda var elbetteki salt erkeği suçlamak zaten adaletsizlik, bende en çok kadınlardan hemcinsimden çekmişimdir bundan emin olun, düzelmiyorlarda, toplumumuzun ahlaki değerleri acaip yamuk, ama tartışmaların genel çerçevesi nedense kadına yönelik oluyor bu olmasa zaten her iki cinsin artıları eksileri bir bir yazılır.. tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Önce ateist erkeklerin düzelmesi lazımmış da bilmme neymiş de.

Sataşmalar olunca geri geldim mecburen.

Sen onu önce başlığı açan arkadaş söyle.

Esasen başlık yanlış bir hükümle açılmış.

Kadınların lükd tutkusu erkeklerinkinin yanında devede kulaktır çünkü.

Tamam, kadının elbiseye ayakkabıya takıya vs tutkusu tartışılmaz ama erkeklerin lüks arabalara, toprağa, silaha vs tutkusunun yanında bunun esamesi okunmaz.

Başlık kadına önyargılı bir kanıyla baştan yanlış açılmış.

Tutup bunu tüm erkeklere maletmekle tüm kadınları lüks tutkunu beyinsiz yaratıklar gibi göstermenin ne farkı var?

Üstelik kadınların lükse tutkun olması iyiye işarettir.

Lükse tutkun olan kadın, sözgelimi modaya düşkün kadın estetik duyguları gelişmiş, çağdaş yaşamı benimsemiş, kişiliğini bulmuş kadın demektir.

Bir toplumun kalkınması da ancak kadının kişiliğini bulmasıyla, onurlu ve erkeği kadar güçlü bir birey olarak toplumda söz sahibi olmasıyla mümkündür.

Kadının kendisinin ve çağdaş yaşamın kapısını açan hak ve özgürlüklerinin farkına varması toplumun geleceğini doğrudan doğruya etkileyen çok önemli bir olgudur. Çünkü bütün insanlar öncelikle ve aslolarak anneleri tarafından yetiştirilirler, yani eğitilirler.

Bu bakımdan, ana sadece doğuran ve cinsel rahatlatıcı gibi hizmet sunan bir öbje değil, ilk ve en önemli öğretmen konumundadır.

Annenin çocuğuna aktardıkları, çocuğa okulda verilen resmi eğitimden çok daha etkili ve kalıcıdır.

Kadınlar toplumun ana tahrik motorlarıdır.

Onların değerini bilmeyen ilkel toplumların hali ortadadır.

Sitelerde Paylaş

Ortalama kalitede giyinmiş bir kadının üzerinde 200 TL'lik giysi varken ortalama giyinmiş bir erkeğin üzerinde 500 TL'lik giysi vardır. Erkek kıyafetleri kadınınkilere nazaran çok daha pahalı.

Ayrıca siz bu kadar tutucu iseniz suç bizde mi kardeşim yahu? Pembe giymezsiniz, kırmızı giymezsiniz, mor giymezsiniz, etek giymezsiniz, askılı giymezsiniz, tek parça giymezsiniz, şal takmazsınız. 1800'lerde ne giyiyorsanız 3 aşşağı 5 yukarı 2010'da da aynı şeyleri giyiyorsunuz.

İlla savunacanız kendinizi ha :)

1800'lerde ne giyiyorsak 2010'da da kabaca aynı şeyleri giyiyoruz.

Çünkü biz bu tarz saçma şeylere para harcamıyoruz..

Kendi adıma konuşursak benim 4 tane tişörtüm, 4 tane pantolonum, 2 tane de gömleğim var.

Bir kaç tane de kazağım var ama çok nadir giyerim.

Bunları çevirip çevirip giyerim. 2 tane de montum var.

Kışın -10'da bile tişört giyerim. Üstüme montumu alınca hiç bir şey olmuyor.

Şapka bile takmam. Montumun şapkası var çünkü..

Fazlasına gerek de yok hani..

Ama kadınlar için moda diye bir şey vardır.

Her 6 ayda bir değişir.

Saçlarını, ayakkabılarını, elbiselrini, herşeylerini değiştirmek zorundadırlar..

Tonlarca para, tonlarca emek..

Ayrıca giymediklerimizi sayınca sizin giydiklerinizin ne kadar ucuz olduğunun farkına vardım. (!)

Bir ikincisi..

Kadınlar elbiseye meraklı olduklarından kadınların elbiseleri daha pahalı oluyor.

Çünkü ne fiyat verseler satılıyor.

Erkekler bu konuda biraz seçici olduklarından rekabet daha fazla.

Yani verdiğin rakamlar gerçeği yansıtmıyor..

tarihinde CinciHoca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ya Angora sen ne diyorsun? Ben senden bahsetmiyorum, ateist erkeklerdede var bu dediğim, yıllardır burda yazılıp çizilenleri okuyoruz sonuçta, kör değiliz..

Not: yazın gayet tutarlı ve doğru, bak buna birşey diyor muyum?

Sitelerde Paylaş

İlla savunacanız kendinizi ha :)

1800'lerde ne giyiyorsak 2010'da da kabaca aynı şeyleri giyiyoruz.

Çünkü biz bu tarz saçma şeylere para harcamıyoruz..

Kendi adıma konuşursak benim 4 tane tişörtüm, 4 tane pantolonum, 2 tane de gömleğim var.

Bir kaç tane de kazağım var ama çok nadir giyerim.

Bunları çevirip çevirip giyerim. 2 tane de montum var.

Kışın -10'da bile tişört giyerim. Üstüme montumu alınca hiç bir şey olmuyor.

Şapka bile takmam. Montumun şapkası var çünkü..

Fazlasına gerek de yok hani..

Ama kadınlar için moda diye bir şey vardır.

Her 6 ayda bir değişir.

Saçlarını, ayakkabılarını, elbiselrini, herşeylerini değiştirmek zorundadırlar..

Tonlarca para, tonlarca emek..

Ayrıca giymediklerimizi sayınca sizin giydiklerinizin ne kadar ucuz olduğunun farkına vardım.

Bir ikincisi..

Kadınlar elbiseye meraklı olduklarından kadınların elbiseleri daha pahalı oluyor.

Çünkü ne fiyat verseler satılıyor.

Erkekler bu konuda biraz seçici olduklarından rekabet daha fazla.

Yani verdiğin rakamlar gerçeği yansıtmıyor..

Sen kendini örnek olarak mı sunuyorsun şimdi?

Ona bakarsan benim 8 çeşit kabanım, 3 çeşit ceketim, onlarca gömleğim ve bir o kadar da kazağım vs var.

Atatürk'ün gardrobunun ne kadar zengin olduğunu ise sanırım herkes bilir.

Belli bir kültür seviyesine ulaşmış erkekler de giyim kuşama önem verirler.

İnsanın giyinen tek hayvan olduğunu unutmamalı.

Kadınlara elbise lüksünü çok görmemeli.

Hatta bunu teşvik etmeli.

Şapka Devrimini daha iyi anlamalı

tarihinde Angora tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen kendini örnek olarak mı sunuyorsun şimdi?

Ona bakarsan benim 8 çeşit kabanım, 3 çeşit ceketim, onlarca gömleğim ve bir o kadar da kazağım vs var.

Atatürk'ün gardrobunun ne kadar zengin olduğunu ise sanırım herkes bilir.

Belli bir kültür seviyesine ulaşmış erkekler de giyim kuşama önem verirler.

İnsanın giyinen tek hayvan olduğunu unutmamalı.

Kadınlara elbise lüksünü çok görmemeli.

Hatta bu teşvik etmeli.

Aynı fikirde değilim..

Elbiseye meraklı değilim.

Olacağımı da sanmıyorum.

Aynştayn'nın tüm takım elbiseleri aynı rekteymiş.

Hangisini giyeyim diye zaman kaybetmemek için ya da bu tarz şeylerle uğraşmamak için..

KAdınları kara çarşafa sokalım. Hiç bir şeyleri olmasın demiyorum ama

abartmasınlar en azından.

Gardrobun yarısı giyilmemiş elbiselerden oluşuyor ama gidip yenisini alıyorlarsa yazık yani..

Edit: Telefonu bile şıklık unsuru olarak düşünen kadınlar var yaw.

Elime yakışır mı diye düşünüyor.

İşlevi falan umrunda değil kadının..

tarihinde CinciHoca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aynı fikirde değilim..

Elbiseye meraklı değilim.

Olacağımı da sanmıyorum.

Aynştayn'nın tüm takım elbiseleri aynı rekteymiş.

Hangisini giyeyim diye zaman kaybetmemek için ya da bu tarz şeylerle uğraşmamak için..

KAdınları kara çarşafa sokalım. Hiç bir şeyleri olmasın demiyorum ama

abartmasınlar en azından.

Gardrobun yarısı giyilmemiş elbiselerden oluşuyor ama gidip yenisini alıyorlarsa yazık yani..

Edit: Telefonu bile şıklık unsuru olarak düşünen kadınlar var yaw.

Elime yakışır mı diye düşünüyor.

İşlevi falan umrunda değil kadının..

Bu senin içinde bulunduğun çevreyle ilgili.

Giyim zevki denilen bir olay var güzel kardeşim.

Şahsen ben giyimime çok özen gösteririm.

Giydiklerimiz, dış görünümümüz kişiliğimizin aynasıdır.

Ayrıca giyim estetik bir olaydır ve sanat ruhunu besler.

Modadan bihaber toplumların bilim-sanatta geri kalmış olması raslantısal bir durum değil, toplumsal bir fenomendir.

Sitelerde Paylaş

Kimisi sevgilisine alır, kimisi eşine alır.

Ama erkeklere tavsiye sakın pahalı şeyler almayın.

En fazla bir iki yemek ısmarlayabilirsiniz.

Bir kadının değeri saatliği 150 tl den fazla değildir..

Kadınlar mazluma yatıyorlar ama onlar da az değiller.

Bunlar ne garip sözler böyle? Kadının beraber olduğu erkek için değerini sen nasıl ölçebiliyorsun ki? Kadının saati ne demek? Fahişeyle mi çıkıyorsun?

Bunlar çok çirkin sözler. Beraber oldukları erkeklere pahalı hediyeler kadınları ne yapacağız peki?

O erkekler de satılık mı?

Herkes bütçesine göre hareket etsin.

.............

Ayrıca kadınlar diğer kadınlar için süslenir, takar takıştırır (Bkz. Intrasexual Selection).

Erkekler kadının parmağındaki yüzüğün, kulağındaki küpenin ne olduğuna bakmaz. Kadın hoş görünüyorsa, temizse yeterlidir erkek için aslında.

Ama kadın sahip olduğu lüksle kendini daha iyi, daha güvende hisseder ve bu haliyle diğer kadınları elediği hissi duyar.

Kısacası bakım, lüks vb her şey aynı cinsin üyeleri arasında yaşanan rekabet sürecinde avantaj sağlayan mekanizmalardan biridir. Hatta öyle güçlüdür ki, kadın istediği erkeği elde ettiğinde eksilmez, bu kez de gücün hala devam ettiğini göstermek için kullanır bunu.

Erkekler üstüne alınmasın, kadınlar da tıpkı erkekler gibi kendi aralarında rekabet halindedir. Kadınlar en önce diğer kadınlar için giyinip süslenir, onların eleştirilerini önemser ve dikkate alır.

Lüks tutkusu eğer ekonomik olanaklarla doğru orantılıysa sorun yok bence.

tarihinde Mrs. Missing tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Siz kadın olarak öncelikle kendiniz ile barışık olabilmeniz gerekir.Erkekler tarafından taciz edildiğiniz söyleniliyor.Sizde taciz edin dalga geçin onları sinirlendirin.Ama korku ile yaşamayın.Size saldırmak isteyen bir erkeğin suratına biber gazı sıkmakatan korkmayın.Size tecavüz etmeye çalışan bir erkeği durdurabiliyorsanız farklı yollardan durdurun ama durduramayacaksanız öldürün.Hatta o an öldüremezseniz sonrasında takip edin öldürün.Ama mutlaka intikamınızı alın.Siz erkek egemen toplumunu alt etmek istiyorsanız yazdıklarımı uygulamak zorundasınız.

Ama sizde cesaret yok.Sorun burada.Araba kullanırken cesaretiniz yok.Biryere çarparsam yada birine çarparsam endişesi içinde yaşıyorsunuz.Motosiklet kullanırken aynı.

Güçlü olmak istiyorsanız size yolda tokat atan adam var gücünüzle saldıracaksınız.Ölmeyi göze alarak.Dayanışm içinde olacaksınız.Bir kadın sokakta dayak yerken diğer kadınlarda dayağı atan adama saldıracaklar.Bu iş bu kadar basit.

Göze göz,dişe diş.

Biliyorsunuz bu ülkede transeksüel hayat süren kişiler var.Erkekler onlara pek bulaşmazlar genelde bir olay esnasında geri durmayı tercih ederler.Onların çektikleri yanında sizin çektikleriniz hiç birşey.Ama onlar nasıl bir dayanışma içinde biraz örnek alın.

Sayın James33 kazın ayağı öyle değil.

Tacizden kastım cinsel taciz idi ne yani biz de erkeklerin kıçını mı elleyelim?

Bu taciz çoğu zaman elle taciz şeklinde de olmuyor. Karşındaki seninle sevimli sevimli flört ediyor. Ne biliyim mesela Ayşe Hanım bacaklarınız yaramaz çocuk bacakları gibi yara bere içinde gibi görünürde hiç bir art niyet taşımayan laflar ediliyor. Başta zaten sen ikilemde kalıyorsun bir tarafın arkadaşça konuşuyor diye düşünüyor öbür yanın demek bacaklarımı dikizliyor bunun arkası gelir şeklinde düşünüyor. Bu laflara kikirdeyip arkadaşça cevap verirsen ayrı mesele terslersen ayrı mesele. Kikirdersen sarkıntılık dozajı artıyor, kikirdemez mesafe koyarsan mobbing başlıyor.

Şiddete şiddetle karşılık verme konusuna gelince.

Hayır efendim veremiyoruz.

Erkek gücü ile başa çıkamıyoruz. İki erkek kardeş sahibiyim, çokça tükürük işkencesinden geçmişliğim var. Biliyorum

Sizin dediğiniz gibi bir saldırıda bulunmak için hazır olmak bir kavga kültürü edinmek gerekir. Kavga kültürü edinmek için de şiddete meyilli olmak gerekir.

Erkeklerin silahı yumrukları kadının ki ise çenesidir. Sizin silahınızla sizinle başa çıkamayız.

Dayanışma hakkında söylediklerinize ise sonuna kadar katılıyorum.

Sitelerde Paylaş

Okuzmusun sen birader?

Buraya zevzeklik yapmaya degil, adam gibi tartisip fikir alisverisi yapmaya gelin.

Fikrim bu cınım benim.

Beğenmiyor olabilirsin. Çünkü çok doğrudan söyledim.

Kadınların 1 saatinin 150 tl dan fazla olmayacağını yine söylüyorum.

(ülkesinin ekonomik koşuluna göre değişir tabi :) )

Ben senle uğraşmayacağım.

Çünkü karşılıklı saldırı sidik yarışından başka bir şey değil..

Sen de fikrini söylersin tartışılır.

Kadın düşmanı değilim.

Ben aldatma(!)nın boşanma nedeni olmaktan çıkarılması gerektiğini savunan biriyim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...