Jump to content

Müslümanlar Hristiyanlardan Neden Daha SALAK!

Recommended Posts

Senin putuna yaraşmıyor mu?

Tek putla oynamak sıkıcı oluyor ama yapacak bir şey yok, buraya sadece senin gibi Allah putuna tapanlar geliyor. Başka puta tapanlar pek uğramıyor.

Desene dengin gelmiyor buralara bak acıdım buna..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 186
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yüklenen kim o mu? Sadece komedisiniz siz kim yüklenmek kim değeriniz yok ki yük olun sadece oksijen harcayıcısınız o kadar.

:lol:

Hepimiz oksijen harcayıcısıyız sende. İnsan denen varlık olmasaydı dünya daha güzel olurdu.

İnsanlık bir hastalıktır bir virüs.

Sitelerde Paylaş

Eski Ahit (Tevrat) Kur'an'dan ve İncil'den çok daha sapkın ve bağnaz, Aydınlanma döneminde Avrupa'da alay konusu olmuş iğrenç bir kitap.

Buna rağmen hala İncil'in bir parçası olarak okunuyor ve kabul ediliyor.

Kur'an'ın bağnaz, çağdışı ve ilkel bir kitap olmasına rağmen, Tevrat'tan daha az sapkın olduğu söylenebilir.

Tevrat'ı çağa uydurmak hiç mümkün değil. Kur'an için de aynı iddia geçerli. Çağa uydurulması mümkün değil.

Ama zaten hiçbir kutsal kitabı çağa uydurmak mümkün değil.

Buna rağmen Eski ve Yeni Ahit'ten oluşan İncil'i bile Hristiyanlar çağa uydurmaya çalışıyorlar.

Bizim salak Müslümanlar buna çalışacaklarına, hadisleri ve sünneti de devreye sokarak, İslam'ı ve kitabını savunmayı imkansızlaştırıyorlar.

Kur'an'ın çağdışılığına kılıf uydurmak mümkün. Ama hadislere ve sünnete kılıf uydurmak imkansız.

Bu gerçeği gören bazı az salak Müslümanlar, örneğin 19'cular, hadisleri ve sünneti reddedip, yalnız Kur'an İslam'ına dönmeye çalışıyorlar.

Ama bu çaba İslam'ı bölüyor. Çünkü daha salak Müslümanlar var ve onlar bu şekilde bir uygulamayı kabul etmiyorlar. Uzlaşmak istemiyorlar.

Geleneksel İslam'ı savunmaya ve empoze etmeye devam ediyorlar.

Kadınların örtünmesi bile Kur'an'da açık ve net değil. Ziynet yerlerinin örtülmesi söz konusu.

Ama geleneksel İslam'ı savunan salaklar Kur'an'ı kendilerine göre yorumlayarak İslam'ın daha da ilkelleşmesine neden oluyorlar.

Hoparlörlerle ezan okuyup çevrede gürültü kirliliğine neden olan ve bunda israr eden Müslümanların neden salak olduklarını söylemeye bile gerek yok.

Bu çaba aslında dini başkalarına empoze etmek çabasından başka birşey değil. Başkalarının inancı veya inançsızlığı onları hiç ilgilendirmiyor.

Ama bu sırada kendi dinlerinin de olumsuz olarak etkilendiğini düşünmüyorlar.

Bütün yapılacak saygılı olmak. Dinini bangır bangır bağırarak başkalarına zorla empoze etmeye çalışmamak.

İslam dininin saygın bir din olduğunu ortaya koymak.

Bunu yapamayan Müslümanlar için salak sıfatı çok az..

Bunlar basit önlemler. Uygulanmaları kolay, İslam'ın yumuşak yüzünü gösteren eylemler.

Ama uygulanmıyorlar. İslam'ın militan tarafı, erkek tarafı gösterilerek diğer inançlar sindirilmeye çalışılıyor.

Saygısızlık etrafa gümbür gümbür yayılıyor ve bundan sapıkca bir ego tatmini yapılıyor.

Bütün bunlar gereksiz. İslam'ı vahşi bir şekilde pratik etmenin kimseye yararı yok. Bundan en olumsuz etkilenen yine empoze edilmeye çalışılan İslam oluyor.

İslam'ı bu şekilde pratik etmek salaklık değil mi? Başka ne olabilir?

Sitelerde Paylaş

Hatalı cümle

Türk Ceza Kanunu’nun 216/3 maddesine göre, “Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama”suçunu işlediniz.

O kanuna koyum...Burada öyle bir kanun yok. Biz sapık AKP'nin çağdışı kanunlarına tabi değiliz.

Mükemmel cevap.Ben de o kanuna koyuyorum buradan.

Sitelerde Paylaş

Müslümanların Hrisityanlardan daha salak olmasının nedenlerinden biri de Allah'ın Tanrı'dan ve oğlundan daha katı, acımasız, zalim ve barbar olmasıdır.

Allah hem gücü sonsuz olan bir ilahdır, hem de hoşgörüsüzdür. Bazı günahları azaltmaz ve bağışlamaz.

Bu da İslam'a, barbar bir din olduğu şekinde yansır.

Allah'ın gücü üzerinde özellikle durmak İslam'ın sapkınlığı ve Müslümanların salaklığı ile açıklanabilir.

Oysa bu gereksiz bir uygulamadır.

Hristiyanlar bu konuda son 2 yüzyıl içinde çok değişmişlerdir.

Baba Tanrı ile değil de, oğlu İsa ile Hristiyanlığı yaymaya ve yorumlamaya çalışır Hristiyanlar.

İsa'nın üstün niteliklerine yer verilir. Bu arada insansal duyarlıkları abartılır. Yasaklara değil de, sevgiye ve hoşgörüye önem verilir.

Baba, oğul ve kutsal ruh kavramları saçma da olsalar, onların insancıl bir yorumu yapılır ve Tanrı'nın gücü azaltılır.

İslam'da buna asla baş vurulmaz.

Allah'ın gücünden taviz verilmez. Allah'ın sevgisine ve hoşgörüsüne değil, yasaklarına önem verilir.

Bu da İslam'ı katı ve acımasız bir din yapar.

Bu dini izleyen Müslümanlar elbette Hristiyanlığı izleyenlerden daha salaktırlar.

Çünkü bu salaklığı dini liderlere şikayet edip, İslam'ı uygulamanın daha yumuşak olmasını sağlayamazlar.

Son derece güçlü Allah figürü İslam için bir kazanç değil, riskli bir sorundur. Bir kayıptır. Bir kusurdur. Salakça bir eksidir.

Sitelerde Paylaş

Mükemmel cevap.Ben de o kanuna koyuyorum buradan.

Zaten koyuyorsunuz. Her zaman koymak istediniz.

Şimdi iktidardasınız ve yavaş yavaş bütün Atatürk ve TC kanunlarına koyuyorsunuz.

Daha ne koyacaksınız.. O kadarı yetmiyor mu?

Sitelerde Paylaş

Zaten koyuyorsunuz. Her zaman koymak istediniz.

Şimdi iktidardasınız ve yavaş yavaş bütün Atatürk ve TC kanunlarına koyuyorsunuz.

Daha ne koyacaksınız.. O kadarı yetmiyor mu?

haci bir daha oku yazdığımı. :) Ben sapık AKP yasalarına koyuyorum.

Sitelerde Paylaş

Laiklik dinlerini seven, iyi ahlak sahibi dürüst Müslümanlar için tek kelime ile bir nimetdir.

Laiklik dinleri dışlamaz. Tam tersine.. pratik edilmelerini kolaylaştırır. Sadece dinle hükmetmeyi önler.

Bu da iyi bir şeydir. Çünkü bir dini kullanarak hükmeden bir hükümet ülkede haksızlığa ve zulme neden olur.

Müslümanların laikiği reddetmeleri, onların salaklıklarına bir diğer örnektir.

Bu bağlamda Türk Müslümanları daha da salaktırlar.

Çünkü laikliğin önemini ve değerini, diğer İslam ülkelerinin insanlarından çok daha yakından bilirler.

Laikliğin en ufak bir zararını görmemişlerdir.

Laik olmak iyi bir Müslüman olmakla özdeştir. Bu basit gerçeği göremeyenler için salaktır ithamı çok ağır.. Hiç sanmıyorum.

Ellerindeki nimeti kaçıranlar için başka ne denir?

Sitelerde Paylaş

ateistler için üzücü müslümanlar için sevindirici haberim var. Öğlen 4 saatlik uykumdan sonra gördüğüm rüya sonucu müslüman oldum. İslama girdim.

Bence hacı cok gec olmadan sizde islam ile şereflenin. Gittiğimiz yol yol değil. UÇURUM SADECE...... :(

Allaha karşımıza alarak ancak kendimize zarar verıyoruz. kuranın ayetlerine kalpten iman ettim ben. :mellow:

Muhammede müslümanlara laf atmamız bizde bulunan assagılık kompleksi egoistlik ve kibirden başka bişey değil.. :mellow:

çok geç olmadan sizde tövbeye gelin :mellow:

Sitelerde Paylaş

ateistler için üzücü müslümanlar için sevindirici haberim var. Öğlen 4 saatlik uykumdan sonra gördüğüm rüya sonucu müslüman oldum. İslama girdim.

Bence hacı cok gec olmadan sizde islam ile şereflenin. Gittiğimiz yol yol değil. UÇURUM SADECE...... :(

Allaha karşımıza alarak ancak kendimize zarar verıyoruz. kuranın ayetlerine kalpten iman ettim ben. :mellow:

Muhammede müslümanlara laf atmamız bizde bulunan assagılık kompleksi egoistlik ve kibirden başka bişey değil.. :mellow:

çok geç olmadan sizde tövbeye gelin :mellow:

Cehennem yoksa neden iyiyiz, di mi?

NM8l8yL.jpg

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar hep geçmişe özlem duydukları için daha salaktırlar.

Tek başarılı oldukları zaman geçmişte kaldığı için gerçmişte yaşıyorlar.

Halbuki İslam'ın Hristiyanlık kadar saygınlık uyandırmasını isteyen iyi niyetli Müslümanlar, dinlerini zorla empoze etmezler.

Yumuşatırlar. Onu sapkınlıklardan arındırırlar. İnsanlar arasında barışı ve sevgiyi yaymaya çalışırlar.

Hiçbirini yapmıyorlar. Neden?

Neden olacak... Salaklılarından..

Sitelerde Paylaş

cennetin gılman olayıyla bile dalga gectık tasvir oysa gılmanın sadece hizmetçi oldupu cinsel obje olmadıgını 2 mızde bılıyoruz kompleksliyiz tasvir kabul et bunu

Kadınlara nuri yok, bu doğru. Ancak gılman dediğimiz tüysüz el değmemiş parlak oğlanlar erkeklere hizmet edecek diye biliyorum, tensel konular da dahil.

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...