Jump to content

Beşar Esad bir kahramandır.

Recommended Posts

islam ülkelerinin hiçbirine asla barış gelmeyecektir....

sebebi: çok basit....mezheplere bölünmüşsünüz....dışardakilerde bunu mükemmelen kullanıyor.....adamlar kıllarını kıpırdatmıyor....sizleri gene sizlere öldürtüyor....

alevi bunlar diye sünniler saldırıyor..kafa kesiyor....

alevilere destek oluyor başka bir güç...aleviler saldırıp anasını belliyor sünnilerin.....intikam alıyor...

bu böyle devam edip gidicek.....ne zaman kadar ? islam dünyası kafasını soktuğu o kumdan kaldırıp etrafına baktığında....böyle bir şey mümkünmü ?

hayır değil...neden ? çünkü islamı en iyi ben biliyorum...diğerleri kafirdir anlayışı beyin nöronlarınızın en ücra köşelerine kadar işlemiş....

Sitelerde Paylaş
  • İleti 375
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sınırlarımız da ki gelişmelerden karlı çıkacağımızı düşünen arkadaşlar fazlaca Mahir Kaynak okumuşlar gibi görünüyor. Hoca iyidir de genellikle ters köşe yapar.

Mevcut Ortadoğu'yu şekillendiren master plan, Syce Picot anlaşmasıdır. Geçen yüzyılın başlarında imzalandığında 100 yıllık ömür biçilen anlaşma bu yüzyılın başlarında ömrünü tamamlamış ve yeni master plan olarak BOP devreye sokulmuştur.

Syce Picot da nasıl Osmanlı'nın yeri yoksa, BOP da da Türkiye'nin yeri yoktur. Başkasının yazdığı senaryoya dahil olursanız ancak figüran olursunuz.

Türkiye Ortadoğu da kendi senaryosunu yazacak güçte değildir. Üstelik buna en büyük engel, bazılarının zannettiğinin aksine tarihimizdir.

Deneyebileceğimiz tek şey, oyun yazmak değil, oyunu bozmaya çalışmak olabilirdi. Ama o fırsatı da NATO ya girerek harcadık. Şu anda oyun kurucular Rusya'nın kararını bekliyor.

Benim tahminin Türkiye süreçten sınırları küçülmüş olarak çıkacak. Bu ilk anda can sıkıcı olsa da uzun vade de kazançlı olabilir.

Sitelerde Paylaş

enerji politikanıza sokarak sözlerime başlamak istiyorum

enerji enerji diyorlar ama biri çıkıpta la oğlum

dünyanın en pahalı benzini

dünyanın en pahalı elektriği

dünyanın en pahalı doğalgazını biz kullanmıyor muyuz bu nasıl enerji politikası demiyor,bunu savunanlarda laf ebeliği yapıyor.

petrol,doğalgaz vs kıçımızdaki ülkelerden çıkar ama balkanların değil,avrupanın değil,avrasyanın değil,dünyanın en pahalısını bize sokarlar.

Konu başlığı esad'dır ki kendisi zalimin önde gidenidir lakin TayyİT le kıyaslama bile yapılmaz o ayrı.

Bir iki aklı evvelde çıkar lafı dolaştırır dolaştırır Mustafa Kemal Paşaya getirir la sizin ağzınız onun adını kirletir anmayın bile.

Amma s.ke s.ke de olsa her resmi bayramda ayağına kadar gitmek mecburiyetindesiniz öyle her bayram rapor almakla olmaz o işler.

bu sözümde akp ve Türklük tartışmasına; sizin o it diktatörünüz demedi mi bre gafiller ''milliyetçiliği ayaklar altına alıyorum'' diye

sizin diktatörünüzün yalakaları demedi mi ''Türk ırkı diye bir ırk yoktur'' diye ? Gelen tepkiler üzerine hemen en iyi yaptıkları şeyi yapıp kıvırmadılar mı ya ben öyle demedim aslında diye ?

Bu Recep denen it birgün çıkıp desin ki ''Ben türküm ve bundan gurur duyuyorum'' İşte o gün bu iti bu kadar eleştiren ben gidip oyumu ona vereceğim.

tek bir cümle istiyorum kendisinden BEN TÜRKÜM VE BUNDAN GURUR DUYUYORUM demesini o kadar.

Ha bu arada Mit tırlarından da çocuklara oyuncak çıkmış silah,mühimmat,füze yokmuş.Yersen

Türgev denen kara para aklama merkezine yatırılan 100 Milyon dolar Bağışmış canım sadece küçük bir bağış.

Asgari ücretin 850 tl olduğu ama açlık sınırının 2000 tl ye dayandığı bir ülkenin siyasetini ve liderini tartışmak ahmaklıktan başka birşey değildir.

tarihinde sinekcan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Halkının çoğunluğunu Müslümanlar'ın oluşturduğu tüm devletlerde petrol varmış, öyle mi?

Pakistan, Afganistan, Endonezya ve Fas'ta da yerden petrol fışkırıyor. Ama biz bunu bilmiyoruz.

Sapla samanı karıştırısan böyle abuk subuk yorumlar yaparsın tabi.

Önce bakacaksın araştıracaksın bu ülkeler niye karışık , din niye kullanılıyor.

Tabi ateistsizniz okumazsınız, akıl değil nakil önemli sizin için.

Sitelerde Paylaş

İnandığın putlar, akıl-fikir ishân eylesin! Daha diyecek sözüm yok.

Benim müslüman ve akpartili olmadığımı bütün forum bilir, fakar sen sürekkli anti-tez aradığın için düşünce üretemiyorsun, klasik bir sol anlayış yani . :)

Yurttaş değil vatandaş :)

tarihinde -AKHENATON- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

türkiyede petrol çıkıyor heryerde...

alevi sünni o yüzden mi daldınız zamnında birbirinize ?

petrolü mü paylaşamadınız ?

osmanlı zamanında yavuz petrol mü içmek istemişti ?

Petrol çıkmasına gerek yok zaten, petrol çıkan ülkeleri kontrol etsin yeter. :)

İngilterede petrol mü çıkıyorda dünyadaki tüm enerji konularında baş aktör :)

Aleviside sünniside bu ülkeye zarar, ne kadar karışıkloık varsa kontrol gücü o kadar zayıflar suriye ölceğinde olduğu gibi :)

Sitelerde Paylaş

Petrol çıkmasına gerek yok zaten, petrol çıkan ülkeleri kontrol etsin yeter. :)

İngilterede petrol mü çıkıyorda dünyadaki tüm enerji konularında baş aktör :)

Aleviside sünniside bu ülkeye zarar, ne kadar karışıkloık varsa kontrol gücü o kadar zayıflar suriye ölceğinde olduğu gibi :)

bu karışıklığın çıkış sebebi ne ? ilk yıllarında islamın daha çiçeği burnundayken çıkıyor mezhepler ortaya fırlıyor...

o zamanlar petrol mü vardı ? neyi kontrol edecektiniz ?

Sitelerde Paylaş

bu karışıklığın çıkış sebebi ne ? ilk yıllarında islamın daha çiçeği burnundayken çıkıyor mezhepler ortaya fırlıyor...

Konuyla alakalı şeyler yazalım yoksa iş uzar gider.

Tüm dinlerin tarihinde mezhepler ve ayrıcalıklar vardır, konu mezhepler değil Soroscu Proje parti YCH'nin dış polika anlayışı ve olmayan enerji politası .

Sitelerde Paylaş

Konuyla alakalı şeyler yazalım yoksa iş uzar gider.

Tüm dinlerin tarihinde mezhepler ve ayrıcalıklar vardır, konu mezhepler değil Soroscu Proje parti YCH'nin dış polika anlayışı ve olmayan enerji politası .

konudan sapmadık...aynı konuyu konuşuyoruz...tarihleri değiştirdik senin yüzünden...petrol dedin....yönetmek dedin mezhepler için...

buyur ben de sordum cevapla hadi buyur.

bu karışıklığın çıkış sebebi ne ? petrol dedin...eeee

ilk yıllarında islamın daha çiçeği burnundayken çıkıyor mezhepler ortaya fırlıyor.....birbirini doğruyor mezhepler....

Sitelerde Paylaş

haklısın RUSYA'nın karar vermesi bekleniyor ama biz o vakit geldiğinde bokuuu yemiş olacağız ama dediğin gibi kazançlı çıkma gibi bir durum da söz konusu olabilir..Bi kere martta yada mart sonrası ister seçim sürecine girilsin yada girilmesin,ben kürtlerin özerklik ve federasyon istekleri ayyukua çıkmış bir şekilde patlama yapacağına artık kesin bakıyorum..Bunun sonunda ne mi olur?Türkiye eğer başka aktörlerinde devreye girmesiyle bir oldu bittiye getirilirse ki yine de ülkenin bölüneceğini kimseye özerkik verileceğine de inanmıyorum ama aksi bir olağanüstü durum şayet gerçekleşir ise RTE ve saz arkadaşlarının gerçekten ama gerçekten İDAM EDİLECEĞİNİ biliyorum..

Gelelim islam sorununa;islam diğer kendisi gibi arap ibrani toprağından çıkıp gelmiş ama avrupa tedrisatından geçmiş HRİSTİYANLIK(nasranilik-nazaret) yada YAHUDİLİK gibi bir olgu olamayacağına kesin kes inanıyorum.Sorun kuranın kökleri,tutarsızlıkları,anlamdırılamayışı,hastalıklı zihinlere imkan vermesi gibi gibi olgulardan dolayı İSLAM coğrafyası yada adına her ne deniyorsa hiçbir zaman TÜRKİYE hariç ne demokratikleşeceğine nede mezhep-meşreb kavgalarından başını kaldıracağına inanmıyorum İNANAMIYORUM.Dünya yada ABD çoktan dünya tarihini yazdı bitirdi şimdi geviş getiriyor.

hollywood'un filmlerine bakın,bir müslimin aklının alamayacağı şeyleri yapıyorlar.amerikan filmlerindeki tüm ögeler renkler olgular tanımlamalar kendi kurduğu sistemin küresel hegemonyasının kodlarını taşıyor.Ha bunu da burdan kendi düşüncem ile itiraf ediyorum;islam,müslim,mezheb-meşreb gibi abuk sabuk akıl hastalıklarına taş çıkaran ve toplumu insanlığı aptallaştıran bir virüsten korunmak istiyorsak ve bunu bu ülke için de istiyorsak ABD ve BATI değerlerinden başka çaremiz yok.Kendi kendimize adam olma imkanımız ne yazık ki yok,onun için ben bu bu ülkede böyle din saçmalıklarlarıyla ve bu saçmalıkları elinde bulunduran müptezellerce yönetilmek yerine AMERİKA tarafından yönetilmeyi yeğlerim.Madem tam bağımsızlık gibi laflar cumhuriyet döneminin slogan lafları idi safsata idi o zaman KÜRESEL İMPARATOR OLAN HATTA EVRENSEL OLMA YOLUNDA DA İDDASI OLAN BİR YAPIYI ESAS ALMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK...

Sitelerde Paylaş

haklısın RUSYA'nın karar vermesi bekleniyor ama biz o vakit geldiğinde bokuuu yemiş olacağız ama dediğin gibi kazançlı çıkma gibi bir durum da söz konusu olabilir..Bi kere martta yada mart sonrası ister seçim sürecine girilsin yada girilmesin,ben kürtlerin özerklik ve federasyon istekleri ayyukua çıkmış bir şekilde patlama yapacağına artık kesin bakıyorum..Bunun sonunda ne mi olur?Türkiye eğer başka aktörlerinde devreye girmesiyle bir oldu bittiye getirilirse ki yine de ülkenin bölüneceğini kimseye özerkik verileceğine de inanmıyorum ama aksi bir olağanüstü durum şayet gerçekleşir ise RTE ve saz arkadaşlarının gerçekten ama gerçekten İDAM EDİLECEĞİNİ biliyorum..

Gelelim islam sorununa;islam diğer kendisi gibi arap ibrani toprağından çıkıp gelmiş ama avrupa tedrisatından geçmiş HRİSTİYANLIK(nasranilik-nazaret) yada YAHUDİLİK gibi bir olgu olamayacağına kesin kes inanıyorum.Sorun kuranın kökleri,tutarsızlıkları,anlamdırılamayışı,hastalıklı zihinlere imkan vermesi gibi gibi olgulardan dolayı İSLAM coğrafyası yada adına her ne deniyorsa hiçbir zaman TÜRKİYE hariç ne demokratikleşeceğine nede mezhep-meşreb kavgalarından başını kaldıracağına inanmıyorum İNANAMIYORUM.Dünya yada ABD çoktan dünya tarihini yazdı bitirdi şimdi geviş getiriyor.

hollywood'un filmlerine bakın,bir müslimin aklının alamayacağı şeyleri yapıyorlar.amerikan filmlerindeki tüm ögeler renkler olgular tanımlamalar kendi kurduğu sistemin küresel hegemonyasının kodlarını taşıyor.Ha bunu da burdan kendi düşüncem ile itiraf ediyorum;islam,müslim,mezheb-meşreb gibi abuk sabuk akıl hastalıklarına taş çıkaran ve toplumu insanlığı aptallaştıran bir virüsten korunmak istiyorsak ve bunu bu ülke için de istiyorsak ABD ve BATI değerlerinden başka çaremiz yok.Kendi kendimize adam olma imkanımız ne yazık ki yok,onun için ben bu bu ülkede böyle din saçmalıklarlarıyla ve bu saçmalıkları elinde bulunduran müptezellerce yönetilmek yerine AMERİKA tarafından yönetilmeyi yeğlerim.Madem tam bağımsızlık gibi laflar cumhuriyet döneminin slogan lafları idi safsata idi o zaman KÜRESEL İMPARATOR OLAN HATTA EVRENSEL OLMA YOLUNDA DA İDDASI OLAN BİR YAPIYI ESAS ALMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK...

nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ? yanlış anlaşılmasın itiraz etmek yada dalga geçmek için yazmıyorum....gerçekten merak ettiğimden....

Sitelerde Paylaş

Akhenaton,

Siz kesip kırmakla dış politaka yürütebileceğinizi mi sanıyorsunuz?

Dış politka pısırıkların ve yerli işbirlikcilerin işi değildir .

Önce insan lkendi tarihini bilmeli ki sonra Jeo-politik stratejiler oluşturabilsin. kesip kırmak daima başba birinin eliyle yaptırılmalıdır, güçlü devletler böyle yapar. Bir TIR ortaya çıkınca ulusal güvenlik deyip üstünü örter .

Esad yönetimi pkk besleyip büyütürken şama sallanacak 2 bomba bunu önleyebilirdi, ama malesef ki ülke pısırık ve korkak dolu . Ölen bir yahudi veya amerikalı olsaydı durum böyle olurdu .

TSK ülke çıkarlarını savunmayacaksa niye var değil mi. ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...