Jump to content

Osmanlıda Oğlancılık ( Neo-Osmanlıcı Çelişkisi )

Recommended Posts

Homofobik değilim internette bir süre araştırma yaptım Osmanlı hayranı muhafazakarlar LGBT karşıtı olduğu için içlerinde bulundukları çelişkiyi gözler önüne sermek istedim.

"izn alub cum'a nemâzına deyû mâderden,

bir gün uğrılayalım çerh-i sitem-perverden.

dolaşub iskeleye doğrı nihân yollardan,

gidelim serv-i revânım yürü sad'âbâde."

günümüz türkçesine çevirirsek: ''annenden cuma namazına gideceğiz diye izin alıp, zalim felekten bir gün çalalım. selvi boylu sevgilim gel de iskeleye doğru gizli yollardan sadâbâd'e gidelim.''

Kadınlar cuma namazına gidemediğine göre....

Şiir Nedim'e ait ;

http://tr.wikipedia.org/wiki/Nedim

tarihinde administrator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 87
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

forum adminleri bakalım bu konuyu açan kişiye ne ceza verecek. görelim adalet terazilerini...

Minyatürden bile mi etkilendin ? Yukardaki minyatürler 9 yaşındaki kızın 50 yaşını geçmiş adamın koynuna zorla sokulmasından daha ürkütücü , Nebe 33'deki göğüs tasvirinden daha erotik değil.

tarihinde Audaz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Ah ah eskiden ahlak şöyle iyiydi, böyle iyiydi "

Diye sayıklayan öküzler bunları bilmez. Kadının kaç-göç olduğu toplumlarda cinselliğin hem azacağı hemde sapacağı kesindir.

Bu topraklara sızan " Geniş aile " tarzını da bunun üstüne ekleyin. Oğlancılığın yanında bir de ensest in olduğunu da tahmin etmek güç değildir.

Hep söylerim; Bu ülke en ahlaklı dönemini Cumhuriyet den sonra yaşamaya başlamıştır.

Sitelerde Paylaş

forum adminleri bakalım bu konuyu açan kişiye ne ceza verecek. görelim adalet terazilerini...

Hallalla? Niye ceza versinlermiş?

Gayet güzel bir başlık, Audaz gayet güzel bir soruyla birlikte sunum yapmış resmen. O minyatürler de meşhurdur Osmanlı'nın oğlancılığı da. Eşcinsellik demiyorum bak. Oğlancılık diyorum.. Eşcinsellik bir şey değil, esas işlenmesi gereken Osmanlı'daki bu pedofilik sapık padişahlar ve saraydaki diğer etkili yetkililerin çocuk tacizleri.

Kazıklı Voyvoda'yı hiç duydun mu? Bir araştır, bu gariban çocuğa neler yapmışlar, sonra neler olmuş da bu meşhur ünvanı almış, bir öğren.

Osmanlı ağır sapıktır. Neyse ki cumhuriyet geldi de bu sapıklardan kurtulduk. Tarihte, kardeş ve çocuk boğdurtmanın bu kadar kolay yapıldığı ve hatta kanunla sabitleştirildiği, bin tane kadının seks kölesi olarak saraylara tıkılıp oyuncak gibi oynandığı yerde her tür sapıklık olur. Oğlan çocuklara tecavüzler de ederler ensest de yaparlar. Yapılmıştır da.

Sitelerde Paylaş

"Ah ah eskiden ahlak şöyle iyiydi, böyle iyiydi "

Diye sayıklayan öküzler bunları bilmez. Kadının kaç-göç olduğu toplumlarda cinselliğin hem azacağı hemde sapacağı kesindir.

Bu topraklara sızan " Geniş aile " tarzını da bunun üstüne ekleyin. Oğlancılığın yanında bir de ensest in olduğunu da tahmin etmek güç değildir.

Hep söylerim; Bu ülke en ahlaklı dönemini Cumhuriyet den sonra yaşamaya başlamıştır.

Tayyip, Osmanlı'daki ağır sapıklığın on milyonda birinin bile işlenmediği bir dizi için yasa çıkarmaya kalktı, bilirsin.

Ecdadımız hakkında kötü konuşmak, küçük düşürecek şeyler söylemek "suç" olacaktı. Çıkarabildiler mi bilmiyorum, takip etmedim.

Sapıklık öyle büyük ki, saklamaktan ve söyleyeni cezalandırarak korkutmak yoluyla zamanla unutturmaya çalışmaktan başka çareleri yok tabii. Unuttururuz sanıyor salaklar.

Sitelerde Paylaş

Hallalla? Niye ceza versinlermiş?

Gayet güzel bir başlık, Audaz gayet güzel bir soruyla birlikte sunum yapmış resmen. O minyatürler de meşhurdur Osmanlı'nın oğlancılığı da. Eşcinsellik demiyorum bak. Oğlancılık diyorum.. Eşcinsellik bir şey değil, esas işlenmesi gereken Osmanlı'daki bu pedofilik sapık padişahlar ve saraydaki diğer etkili yetkililerin çocuk tacizleri.

Kazıklı Voyvoda'yı hiç duydun mu? Bir araştır, bu gariban çocuğa neler yapmışlar, sonra neler olmuş da bu meşhur ünvanı almış, bir öğren.

Osmanlı ağır sapıktır. Neyse ki cumhuriyet geldi de bu sapıklardan kurtulduk. Tarihte, kardeş ve çocuk boğdurtmanın bu kadar kolay yapıldığı ve hatta kanunla sabitleştirildiği, bin tane kadının seks kölesi olarak saraylara tıkılıp oyuncak gibi oynandığı yerde her tür sapıklık olur. Oğlan çocuklara tecavüzler de ederler ensest de yaparlar. Yapılmıştır da.

pedofili demek hani suçtu, konu içöerisinde dile getirmek, tartışmak... pardon ama suç müslümanların yazmasıydı dinsiz imansız yazarsa no problem, hatta birde konu osmanlı ile bağdaştırılıp ortaya sunum çıkarıyorlarsa yasak değil takdire şayan bir başlık oluyor....

devam edin iki yüzlü sahtekarlar.

Sitelerde Paylaş

pedofili demek hani suçtu, konu içöerisinde dile getirmek, tartışmak... pardon ama suç müslümanların yazmasıydı dinsiz imansız yazarsa no problem, hatta birde konu osmanlı ile bağdaştırılıp ortaya sunum çıkarıyorlarsa yasak değil takdire şayan bir başlık oluyor....

devam edin iki yüzlü sahtekarlar.

Oooppss! Çarpıtmayalım. Pedofili demek suç değil, pedofili hakkında konuşmak suç değil. Suç olan, çocuklarla seks hakkında "olabilir mi, olmayabilir mi, neden yasak olsunmuş, bu neden bir suç ve sapıklık oluyormuş, bu bir özgürlüktür" anlamında konuşmak, pedofiliyi hak ve özgürlük gibi sunmak. Anladın mı farkı? Pedofili pedofilidir, elbette konuşulacaktır, anlatılacaktır, mücadele edilecektir, bu başlıkta olduğu gibi bu sapıklığı meşrulaştırmış sapıklar gözler önüne serilip yerilecektir.

İslam pedofilleri besler büyütür, bir güzel de sahip çıkar. Ve biz bunu her daim dile getireceğiz. Savunmaya kalkanın da sesini keseceğiz. Gücümüzün yettiği her yerde bu böyle olacak.

İslam ve Osmanlı sapık olunca, yaptıkları sapıklık "Ay yoksa doğru bir şey mi yapıyorlar, neden suç ve sapıklık oluyormuş ki pedofili?" moduna geçenleri hoş görmeyeceğiz yani.

Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.

Sitelerde Paylaş

Osmanlı mevzusunu ilk mesajda paylaştım zaten.Aksini iddaa ediyorsan argümanını öne sür.

9 yaş mevzusu ise forumda yeterince tartışıldı çok istiyorsan o konulardan devam ederiz.

tartışmak dediğin sonucu etkileyip karar alma anlamında mı? yoksa bu forumda herşey yüzlerce kez tartışıldı. gelinen nokta ise sıfır.

Sitelerde Paylaş

Oooppss! Çarpıtmayalım. Pedofili demek suç değil, pedofili hakkında konuşmak suç değil. Suç olan, çocuklarla seks hakkında "olabilir mi, olmayabilir mi, neden yasak olsunmuş, bu neden bir suç ve sapıklık oluyormuş, bu bir özgürlüktür" anlamında konuşmak, pedofiliyi hak ve özgürlük gibi sunmak. Anladın mı farkı? Pedofili pedofilidir, elbette konuşulacaktır, anlatılacaktır, mücadele edilecektir, bu başlıkta olduğu gibi bu sapıklığı meşrulaştırmış sapıklar gözler önüne serilip yerilecektir.

İslam pedofilleri besler büyütür, bir güzel de sahip çıkar. Ve biz bunu her daim dile getireceğiz. Savunmaya kalkanın da sesini keseceğiz. Gücümüzün yettiği her yerde bu böyle olacak.

İslam ve Osmanlı sapık olunca, yaptıkları sapıklık "Ay yoksa doğru bir şey mi yapıyorlar, neden suç ve sapıklık oluyormuş ki pedofili?" moduna geçenleri hoş görmeyeceğiz yani.

Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.

İslam bu sapıklığı ortadan kaldıran tek dindir. siz tutturmuş gidiyorsunuz 9 yaş diye, bunu yazarken hiçbir kanıtınız yok sadece ismini vermek istemediğim kişi gibi sizde amaç İslamsa atılan her gol mübahtır yaklaşımınız var.

Sitelerde Paylaş

Osmanlı mevzusunu ilk mesajda paylaştım zaten.Aksini iddaa ediyorsan argümanını öne sür.

9 yaş mevzusu ise forumda yeterince tartışıldı çok istiyorsan o konulardan devam ederiz.

argümanım sizlersiniz, delilsiz iftiralarınız aklı başında olan her insan için birer kanıttır.

Sitelerde Paylaş

İslam bu sapıklığı ortadan kaldıran tek dindir. siz tutturmuş gidiyorsunuz 9 yaş diye, bunu yazarken hiçbir kanıtınız yok sadece ismini vermek istemediğim kişi gibi sizde amaç İslamsa atılan her gol mübahtır yaklaşımınız var.

Evet, İslam bu sapıklığı ortadan kaldırdığı için yüce İslam alemi her gün çocuklara tecavüz eder, bunlarla evlenip durur. Bu başlıktaki Osmanlı, İslam olduğu hatta halife olduğu için sapıklıkları özgür mutlu yaşar..

Kur'an da hadisler de bu işi destekler. Fakat şu anda bunu tartışacağımız başlık burası değil, konu Osmanlı'daki oğlancılık.

"Yalannn!!" demekten başka sözün, delilin, olmadığına dair dişe dokunur kanıtın varsa getirir tartışırsın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...