Jump to content

Cumhurbaşkanı'na hakâret?

Recommended Posts

Şimdi, Tatarka yazdı:

Aynı fikirde olduğumuz konular da varmış:))) Hacı Bey neden bu kadar agresif ? Bı kere de kavga olmasa da rahat rahat okusak.

Aynı fikirde olduğumuz konular var tabii, olmaz mı? Arada atışacağız da, kırılıp alınmak gerekmiyor. Hepimiz aynı yöne bakıyoruz sonuçta.

Hacı bu konuda acayip sinirli, darbeyi Atatürkçülerin yaptığından da adı kadar emin. Bizlerin Tayyip tarafından manipüle edildiğine inanıyor ve bu yüzden ateistliğimize varıncaya dek laf ediyor. Tayyip gibi biri tarafından manipüle edilebiliyorsak bizden bir halt olmaz hani...

Beni esas şaşırtan samimi olması, gerçekten böyle düşünmesi ve inanması. Ama öyle işte. İnanıyor adam, n'aparsın...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 130
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

6 minutes ago, Türk Ateist said:

Aynı fikirde olduğumuz konular var tabii, olmaz mı? Arada atışacağız da, kırılıp alınmak gerekmiyor. Hepimiz aynı yöne bakıyoruz sonuçta.

Hacı bu konuda acayip sinirli, darbeyi Atatürkçülerin yaptığından da adı kadar emin. Bizlerin Tayyip tarafından manipüle edildiğine inanıyor ve bu yüzden ateistliğimize varıncaya dek laf ediyor. Tayyip gibi biri tarafından manipüle edilebiliyorsak bizden bir halt olmaz hani...

Beni esas şaşırtan samimi olması, gerçekten böyle düşünmesi ve inanması. Ama öyle işte. İnanıyor adam, n'aparsın...

Bu fetöcü darbe değil,hatta darbe de değil,birilerinin karşılıklı anlaşmalı bir oyunu..Sadece üçüncü rakip olan Fetö yok edildi,Esas maça hazırlanıyoruz,sende hazırlan..

Sitelerde Paylaş

Ben inanmıyorum. Biliyorum. Delilleri var.. İlk delil bildiri... Biz Kemalist bir grubuz diyor adamlar. Benim adım Mehmet der gibi. Siz ise hayır senin adın Mehmet değil, Ahmet diyorsunuz.. Ve o uğurda zırvalıyorsunuz.. Yunanistan'a kaçanların ve darbeye katılan generallerin Fethullahçı olduğunu ileri sürmek aptallıktan başka ne olabilir. Ayrıca tutuklananlar arasında Mustafa Kemal'in askeri olduğunu söyleyenler bile var. Bazıları için Fethullahçı görünmek bir savunma taktiği. Öyle görünenlerin sayısı az ama.. Neden az? Çünkü gerçek değil..

Sitelerde Paylaş

İşte gördünüz. 40-50 senelik bir ateistin düştüğü hale bakın. Adamın darbecilerin kemalist olduğuna dair gösterebildiği tek kanıt yayınladıkları bildirge! Böyle bir ateistin Kuran'ın değiştirilmediğine kanıt olarak Kuran'daki ayeti gösteren bir Müslüman'dan hiçbir farkı olamaz.

Bu kadar saf bir insan elbette ki Can Dündar'ın, Kılıçdaroğlu'nun kemalist olduğuna da kolaylıkla inanır. Ahmet Altan buna kemalistim dese ona da inanır bu kesin.

Hatta dur bak şuna da inan:

4PYVdL.jpg

O bildirge darbecilerin kemalist olduğunu kanıtlıyorsa bu sözler de Tayyip'in kemalist olduğunu kanıtlıyor. Hiç Atatürk düşmanı bir insan Atatürk için böyle sözler sarfeder mi?

tarihinde Üçüncü Görüş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Darbeci generallerin isimlerine bakın. Semih, Ahmet, Ömer gibi Arap isimleri. Bunlar nasıl kemalist? Kemalist bir ailede yetişmiş olsalar neredeyse hepsinin ismi Arapça olur muydu?

Bir kemalist çocuğuna Ülkü, İlker, Akın, Mete, Teoman, Ece, Umay, Selen gibi Türkçe isimler koyar.

Evet saçma gelecek çoğunuza bu dediklerim ama böyle.

Darbeci generallerin neredeyse hepsinin Arap isimli olması; onların gerici, yobaz, Araplaşmış ailelerde yetişmiş olduğunun göstergesi.

tarihinde Üçüncü Görüş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Üçüncü Görüş yazdı:

İşte gördünüz. 40-50 senelik bir ateistin düştüğü hale bakın. Adamın darbecilerin kemalist olduğuna dair gösterebildiği tek kanıt yayınladıkları bildirge! Böyle bir ateistin Kuran'ın değiştirilmediğine kanıt olarak Kuran'daki ayeti gösteren bir Müslüman'dan hiçbir farkı olamaz.

Bu kadar saf bir insan elbette ki Can Dündar'ın, Kılıçdaroğlu'nun kemalist olduğuna da kolaylıkla inanır. Ahmet Altan buna kemalistim dese ona da inanır bu kesin.

Hatta dur bak şuna da inan:

4PYVdL.jpg

O bildirge darbecilerin kemalist olduğunu kanıtlıyorsa bu sözler de Tayyip'in kemalist olduğunu kanıtlıyor. Hiç Atatürk düşmanı bir insan Atatürk için böyle sözler sarfeder mi?

Yazılanları da okumaktan acizsin sen.. Kafa yapın müsait değil. Darbe manifestosu ilk delil.. Ben Mustafa Kemal'in askeriyim diyenler var. Yunanistan'a kaçanlar biz Kemalistiz diyorlar. Ayrıca Kemalistler de içeri tıkıldı.. Sen ne hakla onları Fetö cu olmakla suçluyorsun bre meczup...

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, haci yazdı:

Yazılanları da okumaktan acizsin sen.. Kafa yapın müsait değil. Darbe manifestosu ilk delil.. Ben Mustafa Kemal'in askeriyim diyenler var. Yunanistan'a kaçanlar biz Kemalistiz diyorlar. Ayrıca Kemalistler de içeri tıkıldı.. Sen ne hakla onları Fetö cu olmakla suçluyorsun bre meczup...

Sen de ne hakla Mustafa Kemal'in askerlerine yalancı ,aciz ve korkak diyorsun?Mustafa Kemal'in askeri yalan söyleyip ben Fetocuyum diye itiraf eder mi ya da böyle darbe başarısız olduktan sonra elin Yunanına kaçar mı?Safsın sen.

tarihinde Ateist Teolog tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, haci yazdı:

Bravo yani diyecek bir şey bulamıyorum! Ben kemalistim deyince kemalist oluyor yani bir insan öyle mi?

Kuran da ben Allah'ın kelamıyım diyor, beni kimse değiştiremez diyor. O zaman ona niye inanmıyorsun?

Bak Tayyip de Atatürk için bir kahraman, büyük bir devlet adamı diyor. Neden Tayyip'in Atatürk'ü sevdiğine inanmıyorsun? Tayyip'in "Atatürk'ün izinden giden biziz" diye bir sözü de vardı. Sen ne hakla bu adamı Atatürk düşmanı olmakla suçluyorsun bre meczup! Adam kemalist işte, Atatürk'ün izinden gidiyoruz diyor!

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, NotFound yazdı:

Haci'nin bu konudaki gorusune katiliyorum. Fetullah gulen birkac ulkeden olusan bir komisyon ile darbeyi aydinlatalim, benim yaptigim kabul gorurse idama raziyim demisti. Tayyip bu konuda neden adim atmadi? 

Önemli olan darbenin tiyatro mu değil mi olması değil hacı darbeyi kemalistlerin ayptığını söylüyor ve fetonun yaptığına dair kanıtlar daha fazla. belki de üçüncü ihtimal tiyatro falandır yani biirleri askerleri kışkırtmış onlar da gaza gelmiştir ama bunların kemalist olma ihtimali sıfıra yakın.

Sitelerde Paylaş

Darbeden Atatürkçülerin sorumlu olduğunu gösteren birçok circumstantial delil var. Onlara göz atalım:

1. Darbeciler biz Atatürkçüyüz diyorlar. Aksini kanıtlayana kadar onların bu iddiasını kabul etmek zorundasın. En azından bu iddiaya sıcak bakmak gerekir.
2. Fethullahçıların şimdiye kadar şiddet kullandığı görülmemiş.
3. Fethullahçıların darbe yapması için bir neden yok.
4. Fethullahçılar şimdiye kadar hiç bir ülkede darbe yapmamışlar ve darbe ile suçlanmamışlar.
5. Fethullahçılar darbeden sonra ülkeyi yönetemezler. Bütün kuvvetler onlara karşı gelecektir.
6. Fethullahçılar darbeye hazır değiller ve hazırlanmaları imkansız. Çünkü belli olur. Darbe yapacaklarını saklayamazlar.
7. ABD'de yaşayan Fethullah'ın bu darbeyi yönettiği hakkında en ufak bir delil yok.
8. Fethullah'ı izleyenlerin ondan habersiz bir darbe yaptıkları görüşü teorik ve saçma. Kanıtsız.
9. Darbeyi Atatürkçülerin yapmadığı iddiaları arasında, Atatürkçülerin başarısız olmaması gerektiği şeklinde saçma iddialar var. Onlara bu kadar güvenmek saçma.
10. Darbe yapmakla suçlananlar arasında biz Atatürk'ün askerleriyiz, biz Kemalistiz diyenler var.
Daha başka deliller de olabilir.
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, haci yazdı:

Darbeden Atatürkçülerin sorumlu olduğunu gösteren birçok circumstantial delil var. Onlara göz atalım:

1. Darbeciler biz Atatürkçüyüz diyorlar. Aksini kanıtlayana kadar onların bu iddiasını kabul etmek zorundasın. En azından bu iddiaya sıcak bakmak gerekir.
2. Fethullahçıların şimdiye kadar şiddet kullandığı görülmemiş.
3. Fethullahçıların darbe yapması için bir neden yok.
4. Fethullahçılar şimdiye kadar hiç bir ülkede darbe yapmamışlar ve darbe ile suçlanmamışlar.
5. Fethullahçılar darbeden sonra ülkeyi yönetemezler. Bütün kuvvetler onlara karşı gelecektir.
6. Fethullahçılar darbeye hazır değiller ve hazırlanmaları imkansız. Çünkü belli olur. Darbe yapacaklarını saklayamazlar.
7. ABD'de yaşayan Fethullah'ın bu darbeyi yönettiği hakkında en ufak bir delil yok.
8. Fethullah'ı izleyenlerin ondan habersiz bir darbe yaptıkları görüşü teorik ve saçma. Kanıtsız.
9. Darbeyi Atatürkçülerin yapmadığı iddiaları arasında, Atatürkçülerin başarısız olmaması gerektiği şeklinde saçma iddialar var. Onlara bu kadar güvenmek saçma.
10. Darbe yapmakla suçlananlar arasında biz Atatürk'ün askerleriyiz, biz Kemalistiz diyenler var.
Daha başka deliller de olabilir.

Ergenekon ve Balyoz'u kim yaptı ?

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, NotFound yazdı:

Haci'nin bu konudaki gorusune katiliyorum. Fetullah gulen birkac ulkeden olusan bir komisyon ile darbeyi aydinlatalim, benim yaptigim kabul gorurse idama raziyim demisti. Tayyip bu konuda neden adim atmadi? 

Tayyip hiç bir zaman ABD'ye Gülen'i istemek için resmen baş vurmadı. Vuramaz da.. Çünkü bütün foyası anlaşılır. Ayrıca darbeyi Gülen'in yapmadığı da kesinleşir. Tayyip aslında Gülen'den intikamını alıyor.. Kemalist bir darbeyi bahane ederek, hakkında yapılan, montaj diye reddedilen, usulsüzlük ve hırsızlık iddialarının intikamını alıyor..

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, Üçüncü Görüş yazdı:

Bravo yani diyecek bir şey bulamıyorum! Ben kemalistim deyince kemalist oluyor yani bir insan öyle mi?

Kuran da ben Allah'ın kelamıyım diyor, beni kimse değiştiremez diyor. O zaman ona niye inanmıyorsun?

Bak Tayyip de Atatürk için bir kahraman, büyük bir devlet adamı diyor. Neden Tayyip'in Atatürk'ü sevdiğine inanmıyorsun? Tayyip'in "Atatürk'ün izinden giden biziz" diye bir sözü de vardı. Sen ne hakla bu adamı Atatürk düşmanı olmakla suçluyorsun bre meczup! Adam kemalist işte, Atatürk'ün izinden gidiyoruz diyor!

Tayyip herşey söylüyor. Hem nalına gidiyor hem mıhına.. Bugün söylediğini yarın reddediyor veya aksini söylüyor.. Sen Tayyip itinin çömezi misin? Öyle görünüyorsun..

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, haci yazdı:

Tayyip hiç bir zaman ABD'ye Gülen'i istemek için resmen baş vurmadı. Vuramaz da.. Çünkü bütün foyası anlaşılır. Ayrıca darbeyi Gülen'in yapmadığı da kesinleşir. Tayyip aslında Gülen'den intikamını alıyor.. Kemalist bir darbeyi bahane ederek, hakkında yapılan, montaj diye reddedilen, usulsüzlük ve hırsızlık iddialarının intikamını alıyor..

Tayyip Gülen'i almaz çünkü Gülen yargılanırsa  Tayyip'le yaptığı tüm dalavereleri kirli çamaşırları ortaya döker.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Üçüncü Görüş yazdı:

Kimse kemalistler yapsaydı başarısız olamazdı demiyor. Kemalist subaylar bu kadar salakça, beceriksizce bir darbe girişiminde bulunmaz. Böyle bir salaklığı ancak şakirt zekası olan birileri yapar. Bunlar asker masker de değil zaten. 

Senin kafan bu kadar çalışıyor... Düşünmüyorsun ve büyük manzaraya bilinçli olarak bakmıyorsun. Çoğunuz öylesiniz. Darbeyi Kemalistler yaptı. Bunu kabul edin artık. Başka çareniz kalmadı zaten.. Başarılı bir darbe olursa görürsünüz... O da eli kulağında..

Sitelerde Paylaş
Şimdi, haci yazdı:

Senin kafan bu kadar çalışıyor... Düşünmüyorsun ve büyük manzaraya bilinçli olarak bakmıyorsun. Çoğunuz öylesiniz. Darbeyi Kemalistler yaptı. Bunu kabul edin artık. Başka çareniz kalmadı zaten.. Başarılı bir darbe olursa görürsünüz... O da eli kulağında..

Hacı delilin varsa getir inceleylim yoksa böğürme burda salak salak.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...