Jump to content

fikir ikiziniz kimler?

Recommended Posts

• İleti 76
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hani bazen deriz ya vay be tam benim gibi dusunuyor.. iste forumda kimler icin benimle ayni paralelde dusunuyor diyebilirsiniz ?

:rolleyes:

Puppetularz.Ozedonus.Werderbremen.euclid.suevari.İfeelgood.Kireç.

tarihinde ezberbozan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ruh ikizinin olamadığı gibi, düşünce ikizimizin de olamayacağı aşikar.. yalnıca düşünsel olarak yakın olabileceğiniz insanlar olabilir..

diyelim ki ruh/fikir ikizi gibisiniz; öyle gibi olduğunuz biriyle bile mutlaka fikir ayrılıklarınız olacaktır.. benim fikirsel olarak yakın olduğum insanlar

evet var ama, tümüyle aynı olduğum kimse yok.. zaten öyle birisiyle de ben yapamam.. sıkılırım konuşmaktan.. düşünsenize ne deseniz onay veriyor..

sizinle aynı müzikleri dinliyor o da ateist, komple aynı kitapları okumuşsunuz, aynı takımı tutuyorsunuz, eş benzer bir sülaleden, çevreden ve sülaleden çıkmışsınız.. ay komple siz.. aynı yerleri gezmiş görmüşsünüz.. hobileriniz fobileriniz komple aynı.. valla ben kaçarım.. :D

Sitelerde Paylaş

Fikir ikizi olmaz klon üye olur. :D :D

Fikir ikizlerini ilan edenleri ise samimiyetsiz veya aklı havada buluyorum. İlan ettiklerinizle en kısa zamanda kapışmanızı zevkle izlemek istiyorum. :D

tarihinde BUKET tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
dmxad...

senin dmxad'a olan ilgin, Mevlana'nın Şems'e olan aşkına benziyor hallac.))

ne anladın o çocuktan

neden bu kadar etkiledi seni anlamış değilim..

vardır bi hikmeti )))

muhtemelen bu yazıyı göremeyeceksin

hatta ölüp toprak olacaksın, bedenin toprağa karışacak, sonra ondan çiçek çıkacak ve arılar konacak. o arı ben olacağım:P

tarihinde KARUN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ruh ikizinin olamadığı gibi, düşünce ikizimizin de olamayacağı aşikar.. yalnıca düşünsel olarak yakın olabileceğiniz insanlar olabilir..

diyelim ki ruh/fikir ikizi gibisiniz; öyle gibi olduğunuz biriyle bile mutlaka fikir ayrılıklarınız olacaktır.. benim fikirsel olarak yakın olduğum insanlar

evet var ama, tümüyle aynı olduğum kimse yok.. zaten öyle birisiyle de ben yapamam.. sıkılırım konuşmaktan.. düşünsenize ne deseniz onay veriyor..

sizinle aynı müzikleri dinliyor o da ateist, komple aynı kitapları okumuşsunuz, aynı takımı tutuyorsunuz, eş benzer bir sülaleden, çevreden ve sülaleden çıkmışsınız.. ay komple siz.. aynı yerleri gezmiş görmüşsünüz.. hobileriniz fobileriniz komple aynı.. valla ben kaçarım.. :D

yağov bırak felsefe patlatma, sende ruh yok bi kere..

yaman'a söylim de çaxın bi tane tokat ))

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...