Jump to content

Atamız'a mektup...

Recommended Posts

Sevgili arkadaşlar!

Bu başlığı çok dugusal bir halde açıyorum.

Geçmişi düşünün, kurtuluş savaşlarını, imkansızlıkların içinde imkansızı başarmanın gururunu bize yaşatan YÜCE ŞAHSİYETİ...

ve günümüze dönün...

Bize emanetinin ne hale geldiğine bir bakın.

Öğütlerinin ve tavsiyelerinin nasıl unututlduğunu, unutturulduğunu gözünüzün önüne getirin.

Eğer Ulu önderin okuyacağı bir tek mektup yazma hakkınız olsaydı, ona nesıl bir mektup yazardınız?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 43
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Eğer Ulu önderin okuyacağı bir tek mektup yazma hakkınız olsaydı, ona nesıl bir mektup yazardınız?

"Hayatınızı boşa harcamışsınız maalesef, bu millet için değmezmiş" derdim kısaca...

Sitelerde Paylaş

"Hayatınızı boşa harcamışsınız maalesef, bu millet için değmezmiş" derdim kısaca...

al bende de o kadar dostum.

sen insan gibi yaşasınlar diye o kadar uğraştın

dinin toplumsal hayattan çıkarmaya çalıştın.

ama bu yobazlara yaranamadım.

şimdi onlar tekrar eski ilkelliklerine dönmek istiyorlar.

hatta ben benzer şeyi deniz, yusuf ve hüseyin için de yazardım.

sen askerin işçi babası ezilmesin, sömürülmesin diye çabala

işçinin asker oğlu gelip sana kurşun atsın.

hem de senin babanı sömürenler böyle istiyor diye.

çok acı şeyler bunlar.

Sitelerde Paylaş

+1

üzülme ..Seni sevenler çok..Senin yaptıklarına saygı duyup seni özleyenlerimiz var..Ben de Seni özledim.. Seni seviyorum ve sevecegim..Senin yaptıklarına saygı duyup korumaya çalışacagım..Benim için hala yaşıyorsun.

Sevgilerimle..

tarihinde MissSecret tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

o kadarda kötümser olmayalım yani ,görüyosunuz bunca senedir kuduz it gibi saldıyolar atatürke hemde her bir koldan

sonuc ne yüce atatürk ve bıraktığı eser olduğu gibi duruyo peki ya saldıranlar ? :)

bide su amerikan musibetinide üstümüzden atttıkmı tamamdır, atatürküde bıraktığı türkiyeyide kimse tutamaz serefsizim

Sitelerde Paylaş

Bende aynısını derdim..

Boşuna bu millet için çabalamışsın bu millete degmezmiş derdim.:(

oohoooo herkesde bir kötümserlik bir cansızlık biraz diri olun ne bu cökkünlük ,isteksizlik ?

sanki ülkeye amerikan bayrağı dikilmişte veyahut yesil bayrak dikilmiş gibide konusuyosnuz

görmüyomusunuz son barutlarını yakıyolar

Sitelerde Paylaş

Atatürk, devrimlerini sadece millet için yapmadı ki.

O, bunu aynı zamanda kendi kişiliğine biçtiği yüksek değerler için yaptı.

Sırtını dönüp bana ne diyemeyeceği için, ihaneti ve aymazlığı kendine yediremeyeceğini için yaptı.

Büyük insanlar, dünyevi zevkler için değil aşkları için yaşarlar. İşte Atatürk yurduna, insanlarına ve insanlığa aşıktı. O uygarlık ve aydınlığa gönül vermişti. Yürek varmış adamda. Aşk olsun...

Sitelerde Paylaş

oohoooo herkesde bir kötümserlik bir cansızlık biraz diri olun ne bu cökkünlük ,isteksizlik ?

sanki ülkeye amerikan bayrağı dikilmişte veyahut yesil bayrak dikilmiş gibide konusuyosnuz

görmüyomusunuz son barutlarını yakıyolar

Amerika gibi olan nurcular her yerde..Yetmezmiş gibi liberalide komünistide de onlarla işbirligi yaptı.

Atamızı anmadıkları gibi bizim anma yazılarımıza bile saygı gösteremediler..Kimisi bu saygısızlıgına kılıf uydurabilmek için yapmadıgını bırakmadı..Bizde inandık..Kendini akıllı sanan aptallardan sıkıldım!!!

Sitelerde Paylaş

Atamızı anmadıkları gibi bizim anma yazılarımıza bile saygı gösteremediler..Kimisi bu saygısızlıgına kılıf uydurabilmek için yapmadıgını bırakmadı..Bizde inandık..Kendini akıllı sanan aptallardan sıkıldım!!!

Atatürk'ü sevmeyipte başlıkları karıştırmayan o kadar insan var ki saygım sonsuz onlara saygı duymasını biliyorlar

ama arog filminde arifin maymunlara böyle dikilmesini öğretmeye çalışması gibi oluyor bu olay

şimdi ben soy sop girişicem küfür etcem yarıcak mı yaramıcak değmicek uzaklaştırıldığıma onu bile anlamıcak yani maymun sonuçta

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Amerika gibi olan nurcular her yerde..Yetmezmiş gibi liberalide komünistide de onlarla işbirligi yaptı.

yav adı üstünde nurcu amerikancı bilimum it kopuk tipler ,anmadı kutlamadı diye ne diye bunları önemsiyosunuz kardeşim hepsininde canları cehenneme ,sahsen su kadarını söyliyeyim eger taraf ve onun cizgisinde olanlar değil mansetle davul zurnayla kutlasalardı yine takmazdım ,es gecin bunları değmez bunları düşünmek önemsemek sasırmadımda üzülmedimde olay budur yani

tarihinde Davudi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

pisicik Atatürk'ün konuşmalarını, nutkunu oku. ülkenin bu durumlara geleceğini anlamış olduğunu göreceksin. Atatürk çıktığı yolun nereye vardığını da biliyordu. o elindeki bütün bilgilerinden ve imkanlarından faydalanarak harekete geçti. yolun dikenli olacağını biliyordu. uğruna bir ömür heba edilecek şeyler olduğunu biliyordu. tarih bilgin iyiyse bir yolculuk yap o dönemlere. düşün neler yaşandığını. bazen "hayatını boşa harcamaktan" başka şansın olmayabilir. eğer bütün bir millet ölmeyi göze almışsa "hayatını boşa harcamak" kabullenilebilir.

demek ki şehitlerimizde hayatlarını boşa harcadılar öyle mi? keşke bizim için ölmeselerdi değil mi?

15 yaşındaki çocuk kurşunun üstüne yürüyordu ve sen o dönemdeki bütün mücadelelere "boş" deyip çıkıyorsun.

yazıklar olsun.

böyle bir yazı yazmışsın ve bir kaç kişiden onay almışsın.

tekrar yazıklar olsun.

kime mi?

hayatını boşa harcadığı için Atatürk'e yazıklar olsun. vatan için ölenlere yazıklar olsun...

daha yazılacak çok şey var sizlere...

Sitelerde Paylaş

MKA,

Bazı sitelerde tartışma konusu oluyorsun. Demedi deme.

Bazı kitap, belgesel nedir bilmezler, senin titanyumdan yapılmış Arnold olduğunu var sayarak bu vatanı sadece senin kurtardığını söyleyip bu safsatayı bize ittirmek istiyorlar. Türk asker ve neferini anan yok. Hele de Kazım Kara bekir, Salih bozok, İsmet paşa Nurettin paşayı anan hiç yok.

MKA:

Şimdi kabrinden çıkıp gelsen internet diye bir şey ile tanışacaksın. Burada bir site var ki adı Ateistforum. Burada bazen solculuk ,sosyalizm ile laiklik dinsizlik ile karışıyor. Kurduğun parti ise barajı geçmekte problem yaşıyor. Ha baraj demişken artık çok partili dönemdeyiz ve kimse zoraki bir partiye oy atmıyor.

MKA

İnsanlık aya da gitti. İstikbal göklerdeymiş. Hitler' in sana hediye ettiği makam arabasını sen hiç sürdün mü? Yoksa hep şöförün mü kullandı.

MKA :

İsmine kısaltma yapaıyorum kızmassın umarım. Caps Lock tuşunu açıp kapamak çok zor be atam. Bize ne yaptın diyecek olursan... Biz bol bol eleştirdik süper zeka diye nitelenen talebeleri üniversite kapaılarından kovduk sırf başları kapalı diye. Yetmedi, bir de biber gazı sıktık.. Tehlikeliydiler. 50 - 100 kişilik bir grup idi ve ellerinde pankartları vardı.

TSK da çok ilerledi. 4500 kişi ile 400 milyar dolara savaşıyor. Kandil denen bir dağ var ki oraya girmekten çok laiklik ilken hakkında demeç vermeyi seçiyor. Ama sen milyar dolar gibi laflara alışık değilsindir. Öğrenirsin atam.

Rakı çeşitlerini soracak olursan, en az 10 farklı firma rakı üretiyor.. Burgaz Rakı'yı öneririm.

Yazışmayı kesmeyelim. Dosyam bitti. Hiper marketten bir top kağıt alıp geleyim. Hiper market nedir onu da o ara anlatırım.

Sitelerde Paylaş

MKA,

Bazı kitap, belgesel nedir bilmezler, senin titanyumdan yapılmış Arnold olduğunu var sayarak bu vatanı sadece senin kurtardığını söyleyip bu safsatayı bize ittirmek istiyorlar. Türk asker ve neferini anan yok. Hele de Kazım Kara bekir, Salih bozok, İsmet paşa Nurettin paşayı anan hiç yok.

MKA:

Şimdi kabrinden çıkıp gelsen internet diye bir şey ile tanışacaksın. Burada bir site var ki adı Ateistforum. Burada bazen solculuk ,sosyalizm ile laiklik dinsizlik ile karışıyor. Kurduğun parti ise barajı geçmekte problem yaşıyor. Ha baraj demişken artık çok partili dönemdeyiz ve kimse zoraki bir partiye oy atmıyor.

MKA

İnsanlık aya da gitti. İstikbal göklerdeymiş. Hitler' in sana hediye ettiği makam arabasını sen hiç sürdün mü? Yoksa hep şöförün mü kullandı.

MKA :

İsmine kısaltma yapaıyorum kızmassın umarım. Caps Lock tuşunu açıp kapamak çok zor be atam. Bize ne yaptın diyecek olursan... Biz bol bol eleştirdik süper zeka diye nitelenen talebeleri üniversite kapaılarından kovduk sırf başları kapalı diye. Yetmedi, bir de biber gazı sıktık.. Tehlikeliydiler. 50 - 100 kişilik bir grup idi ve ellerinde pankartları vardı.

TSK da çok ilerledi. 4500 kişi ile 400 milyar dolara savaşıyor. Kandil denen bir dağ var ki oraya girmekten çok laiklik ilken hakkında demeç vermeyi seçiyor. Ama sen milyar dolar gibi laflara alışık değilsindir. Öğrenirsin atam.

Rakı çeşitlerini soracak olursan, en az 10 farklı firma rakı üretiyor.. Burgaz Rakı'yı öneririm.

Yazışmayı kesmeyelim. Dosyam bitti. Hiper marketten bir top kağıt alıp geleyim. Hiper market nedir onu da o ara anlatırım.

Marksistler, liboşlar ve ayrılıkçı kürtçüler de tamı tamına bunları söylüyorlar.

ARADAKİ BENZERLİĞE DİKKAT!

Sitelerde Paylaş

İadeli taahhütlü gönderemediğim için mektubu yazmaktan vazgeçtim.

Onun okuyacağı mektuba sorular sorardım sadece,

Seni tabulaştıracak ve putlaştıracak olanları öngöremez miydin?Neden heryerde heykellerin fotoğrafların olmasına seyirci kaldın?

tarihinde Alphabeta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

>>> Marksistler, liboşlar ve ayrılıkçı kürtçüler de tamı tamına bunları söylüyorlar.

Ben bunların hiçbiri değilim işte.

Ben Türk sünni Müslümanım.

Marsistler ile söylem benzerliğim olamaz.

Ateist ayağı yapan bir Kızılbaş değilim ben sen gibi..

Sitelerde Paylaş

..................

Sivas Kongresi'nde o kadar karşı çıkmana rağmen,

Amerika'ya mandaterlik (himaye) mektubu yazdıranlar vardı ya Paşam;

Hani 'Ankara'da konsolosa teslim et' diye mühürleyip sana vermişlerdi zarfı.

Nutuk'ta anlatırken 'Haa, evet hatırlıyorum, öyle bir mektup verilmişti bana;

Ama daha sonra ne oldu bilmiyorum, paltomun cebinde kalmış, vermeyi unutmuşum' demiştin.

Demiştin de, yüzümüze yere dikmemiştin, gök gözlüm.

... İşte onların torunları, şimdi kendilerine 'liberal aydın' adını takmış;

Yobazlarla, şeriatçılarla el ele kol kola,

Baltalarını 'En büyük eserim' dediğin Cumhuriyetin köküne köküne zevkle vurup,

Her Allahın günü Amerika'ya, Avrupa'ya televizyonlarından, radyolarından, kitaplarından, gazetelerinden, dergilerinden manda mektupları yazıyorlar.

...................

Samsun'dan bir kere daha çık Anadolu'ya; çık da, dağılsın bu zulmet-i beyza, dağılsın bu koyu karanlıklar...

Amma gelemiyorsan da ziyanı yok, hiç tasalanma: Milyonlarca Mustafa Kemal var hala bu topraklarda, biz hallederiz. Emanetin ehil ellerde.

Yeter ki sen rahat uyu, gök gözlüm...

Sitelerde Paylaş

MKA,

MKA:

MKA

MKA :

kabeye hadeeeee vizeni ben ayarlayacam

ismet paşa dediğin adam ateist

salih bozok atatürk için canını verecek bi kişi

kazım karabekir onun en yakın dostu (sonradan hainlik yapsada)

saydığın isimlere dikkat et

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...