Jump to content

Sizce Suriyelileri geri gönderebilir miyiz?

Recommended Posts

28 dakika önce, SKULLCRUSHER yazdı:

Yalancı olan sensin de üstüne varmayayım diyordum kendin kaşındın. Sen iyice kafayı yemişsin. Gittikçe daha da çirkin bir insan oluyorsun biliyor musun hacı? Yaşlandıkça insanlar çocuklaşır tamam anlayabiliyorum fakat burası yaşlı bakım evi değil. Kusura bakma.

Anadolu göç yoludur, halklar birbirini bağrına basmıştır diye anlatıp suriyelileri geri göndermek kültür ve geleneklerimizle bağdaşmıyor diyen daha da sonra da bu kadar göçmeni alan tek ülkeyiz bununla gurur duyuyorum diye sen değil misin Lale?  Mesajlarını alıntıladım gösterdim önceki mesajımda. Senin o buruşuk beynin anlamıyor ama işte bu tam da ulvi bir görüş. Hem de temeli olmayan yalan dolan bir ulvi görüş. Bağrımıza basıp kendimizle gurur duyuyoruz, amaç ve sebep birleşmiş koskaca bir ulvilik yatıyor burada. Açıklama getiremeyeceğini anlayınca Türkiye'ye uzun süredir gelmememle görüşümün ilgisAnni yok diye kıvırdın. Ben onu zaten görüşünle ilişkilendirmedim. Senin bu aptallığının nedeni gerçeklerden uzak oradan üfürmen, gel seni bir gezdireyim bakalım gerçeği gör de öyle konuş manasında bir davet yaptım. 

Çuvalladın. Yalan dolan tartışıp kendini bir şey sanabilirsin. Sadece sanabilirsin ama...sadece o kadar.

Yazsana en son Türkiye'ye ne zaman geldiğini? Neden korkuyorsun ki hacı?  De ki 2 sene önce geldim, ya da 5, ya da 10. Hadi bakalım. Ha dersin 2 sene önce geldim, ben de iyi niyetimin boş olduğunu senin buraları bilmemekten yalan dolan tartıştığın düşüncemin boş olduğunu anlarım. 

Türkiye'ye en son ne zaman geldiğim seni neden bu kadar ilgilendiriyor. Ben Türkiye ile ilişkilerimi kesmedim ki.

Forumda senin gibilerle tartışıyoruz ve Türkiye'nin ne hazin bir durumda olduğunu görüyoruz. Yalnız yalancı olsan neyse... Sen bu halinle terbiyesiz bir yalancısın.

Üstelik küstahsın. Yaşlanmadan falah bahsedip tartışmaya yön değiştiriyorsun. Senin baban da yaşlanıyor mu?  Annen? Onların bunayıp bunamadıklarını bilmiyorum ama sen gözümde bunamış bir ahmaksın.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 281
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

28 dakika önce, haci yazdı:

Türkiye'ye en son ne zaman geldiğim seni neden bu kadar ilgilendiriyor. Ben Türkiye ile ilişkilerimi kesmedim ki.

Forumda senin gibilerle tartışıyoruz ve Türkiye'nin ne hazin bir durumda olduğunu görüyoruz. Yalnız yalancı olsan neyse... Sen bu halinle terbiyesiz bir yalancısın.

Üstelik küstahsın. Yaşlanmadan falah bahsedip tartışmaya yön değiştiriyorsun. Senin baban da yaşlanıyor mu?  Annen? Onların bunayıp bunamadıklarını bilmiyorum ama sen gözümde bunamış bir ahmaksın.

Haha, kimin yalancı ve terbiyesiz olup bir cevabı olmadığı ortada.

hacı Türkiye'ye ne zaman geldiğinle ilgim alakam yok, okuduğunu anlayamıyor musun? Sen bir şeylerden korkmaya mı başladın nedir bu sürekli karşıt psikolojiye girmen.

Her neyse, sana uyup daha fazla çirkinleşmeyeceğim. 

Kendine iyi bak, sağlığına dikkat et.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...