Jump to content

harmoniaa

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  631
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

4 Takipçiler

harmoniaa Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female

Güncel Profil Ziyaretleri

3.166 profil görüntüleme
 1. harmoniaa

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Üyeliğimin silinmesini rica ediyorum.
 2. harmoniaa

  NOLAN HAKKINDA

  :D Güldürdün ya Yeni üyesin ama beni de baya yakından takip ediyosun anlaşılan. Yadellerdeki yurtdaş demişken "neden yurtdaş?" diye bir başlık açmıştı..o aklıma geldi şimdi... forumda sağolsun çok güldürmüştür bizi gittiğine elbet üzüldüm fakat orada ironi yapmıştım Sana gelince, Cevap vermeye bile değmezsin ama yine de söyleyeyim, cinsiyeti her şeyin önünde tutman, senin abazan bir müslüman olduğunu çok net ortaya koyuyor. Bu saçma mesajla birlikte bu konu da artık miadını doldurdu benim için.
 3. harmoniaa

  Müzikle Açalım

  bir ülkenin politikacıları böyleyse...Halkı nasıl olur?
 4. harmoniaa

  Müzikle Açalım

  espri seviyesi bu kadar güldürebildi beni fena degil
 5. harmoniaa

  Müzikle Açalım

  Sözleri ne anlam taşıyor? anlamayamadım şimdi...
 6. harmoniaa

  NOLAN HAKKINDA

  malesef bos... yine bos.
 7. harmoniaa

  NOLAN HAKKINDA

  :D
 8. harmoniaa

  NOLAN HAKKINDA

  Burada eskiden beri takip ettiğimiz ve forumu okuyan müslümanları etkileyebilecek, uyanmalarını sağlayabilecek başlıkları yoğun bir şekilde açan ve sonuna kadar tartışan bir üye söz konusu. İnsanlar genellikle kendi görüşlerinin doğru olduğuna inanırlar zaten. Bu fikir ancak zamanla değişir ve değişim hızı kişiden kişiye farklılık gösterecektir. Adam zaten kendisince doğru olan fikirleri konu açıp paylaşacak ve karşı görüşlere karşı savunacak. Bundan daha doğal bir şey yok ki.
 9. harmoniaa

  NOLAN HAKKINDA

  Herşeyin bir ilki vardır. Zaten başlığı tavanarasına açma sebebim forumu çöplüğe çevirmemek. Forumda kimse kimseyi zorla tutmuyor derken?
 10. harmoniaa

  NOLAN HAKKINDA

  lan mı? Gayet anlaşılır ve güzel bir dille yazdığım görüşlerime verdiğin karşılık bu mu? Seni ve senin gibileri engellemek gayet mantıklı anlaşılan.
 11. harmoniaa

  Müzikle Açalım

  https://www.youtube.com/watch?v=kE0pwJ5PMDg
 12. harmoniaa

  Ateistten milliyetçi olmaz iddiası

  Bunu beğenmediysen gezi parkında gözünü kaybeden adamın neden gözünü kaybettiği de aynı mantık çerçevesinde. Bu hırsız yönetime karşı bir farkındalık yaratmak ve bunun mücadelesini vermek için orada bulunuyordu. Başarılı yada başarısız bir mücadele olması hiç farketmez. Başarılı olsaydı bugün bu hırsızlardan kurtulmamız sağlanacaktı. Dolayısı ile herkes sadece kendini düşünürse tek tek avlanırsınız.
 13. harmoniaa

  NOLAN HAKKINDA

  İlber hoca ve celal hocanın konularına zaten degindik.Nolan'ın paylaştığı videoyu İzlediysen ilber ve Celal hocanın orada yaptıkları, müslümanların dümen suyuna girmekti. bunları elli defa tekrarlamanın gereği yok git oradaki videoyu izle.
 14. harmoniaa

  Şu belgesel hatalı mı?

  Bilgiler için teşekkür ederim Hacı ancak ben belgeseldeki "dünyanın bir golf topu boyutuna sıkıştırıldığındaki yoğunluk" meselesine takmıştım. Dünyanın yoğunluğunu viki den buldum daha sonra dünyanın hacminin, golf topuna oranlayarak yoğunluğunun ne derece artacağını buldum. Yine wikiden bulduğum karadelik yoğunluğu ile karşılaştırdığımda, belgeselde verilen örneğin yani dünyayı bir golf topuna sıkıştırmanın, çok çok daha fazla bir yoğunluk yaratacağını gördüm. Sanırım verilen örnek, yoğunluğun ne kadar fazla olduğunu kavrayabilmemiz için verilmiş abartı bir örnek.
 15. harmoniaa

  Ateistten milliyetçi olmaz iddiası

  Bu konuda kısmen haklısın. Elbette ben öldükten sonra namusmuş, şerefmiş bunların hiçbir anlamı yok. Ama bir de şöyle düşün, kötülüğe karşı direnenler olmazsa Örneğin, sınırdaki asker PKK'ya canı pahasına karşı koymazsa sen evinde huzurlu uyuyamazsın ve sokağa bile çıkamazsın. yani kendi görüşlerini yaşaman, savunman mümkün olmaz. ancak onların istedği gibi biri olduğunda yaşama sansı bulursun. Yaşamak için her anlamda boyun eğeceksin, dediklerini yapacaksın dolayısla evet yaşayacaksın ama onurunu ve gururunu ayaklar altına alarak. Her birey senin gibi düşünürse böyle ütopik bir dünyada haya
×
×
 • Yeni Oluştur...