Jump to content

hangi takımı tutuyorsunuz?

hangi takım  

83 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 167
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 3 weeks later...
Galatasaraylıların tek oy kullandığı ne malum?En azından arkadaş dürüst! :rolleyes:

galatasaralılar böyle birşeye asla tenezzül etmeyecekleri gibi böyle bir ihtiyaçları da asla olmadı.

Sitelerde Paylaş
Galatasaraylıların tek oy kullandığı ne malum?En azından arkadaş dürüst! :rolleyes:

Evet bende ona takılıyorum ve onun dürüstlüğünden zerre şüphem yok..

Ayrıca bu anket nerdeyse 1 ay önce açıldı..Sonuç pek değişmez hile hurda olmazsa :P

Sitelerde Paylaş

anket sonuçlarını bu profilimde göremediğim için oy kullanmak zorunda kaldım.. ve kullandığım oyu da yazdım 2. oyumdur diye.. ihtiyaçtan bilmem neden değil yani.. öyle bir gereksinim hissetseydim aradaki farkı 5 e çıkaracak kadar hesap açar kapatırdım.. ama bu kendimi aldatmaktan başka birşey olmazdı ama öyle değil mi??? + fanatik değilim futbolcu adlarını dahi bilmem teknik direktördür kalecidir odur budur.. en bildiğim bir alex de souza vardı bir de dur bakam kaleci rıdvan vardı.. hala varsalar.. haa bide fener şampiyon olursa bikini giyecem deyip de giymeyen elemanı biliyorum adını hatırlamasam da olayı biliyorum :)

Sitelerde Paylaş

Öyle 65 kişinin oy kullandığı bir anketle kimin daha fazla olduğunu ispatlayamazsınız!

1 milyon 212 bin 880 kişinin oy kullandığı anket herşeyi daha net gösterir!

Buyrun Facebooktaki katılımı en büyük anket ve sonuçlar!((aşağıdaki eklentide resim))

http://apps.facebook.com/tribunum/index.php buradan ankete katılabilirsiniz.

post-4496-1225194438_thumb.jpg

tarihinde ezogelincorbasi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Öyle 65 kişinin oy kullandığı bir anketle kimin daha fazla olduğunu ispatlayamazsınız!

1 milyon 212 bin 880 kişinin oy kullandığı anket herşeyi daha net gösterir!

Buyrun Facebooktaki katılımı en büyük anket ve sonuçlar!

demek ki ateislerin çoğunluğu cimbomlu.

Sitelerde Paylaş
  • 10 months later...

Futbolu severim. Takım tutmanın da abartılmazsa maçı izlerken ayrı bir keyif kattığını düşünüyorum.

veee galatasaraylıyım...

Bu arada..

Bölünmeye meğilliyseniz, aidiyet duygunuzdan kurtulamadıysanız, sürekli bir şeylere ait olma ihtiyacı hissediyorsanız, elbette takım tutarken bile bölünürsünüz. Birbirinizi kemirir durursunuz.

Sitelerde Paylaş
ölümüne fenerbahçe!!!!!!!!!!!!!!! :wub:

gün gelecek herkes özüne dönecek, herkes fenerli olacak ;) şimdilik kuyruk acıları izin vermiyor.. :D

alem bi dönek görsün dedim, bu üyelikle trabzonspora verdim oyumu (: sıkı dönmüşüm özüme sanırım (:

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!

Şampiyonnnnnnnnnnnnnnn ?

:wub:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...