Jump to content

İsrail Ordusunda Tişört Hayvanlığı

Recommended Posts

Faşist her yerde faşist, ırkçı her yerde ırkçı... Toplama kamplarında eziyet görüp, gaz odalarında öldürülmüş, toplu mezarlara gömülürken hayvan ölüsü kadar bile saygı görmemiş bir milletin torunlarından empati kurmalarını beklerdim ama anlaşılan onlar bunu çoktan unutmuş.

Biz bile unutmamışken ve hâlâ o katliamların yasını tutarken hem de...

Yazıklar olsun!

Sırf bu olaylar yüzünden şu dünyada yaşamak bile istemiyorum.Bu dünyada tam anlamıyla insan nasıl mutlu olur bütün bunlara rağmen?

Çok mutlu olduklarını idda eden insanların mutlulukları sahte bana göre.

tarihinde antihipnoz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 77
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sırf bu olaylar yüzünden şu dünyada yaşamak bile istemiyorum.Bu dünyada tam anlamıyla insan nasıl mutlu olur bütün bunlara rağmen?

bence de, ancak kendimizi kandırıyoruz.

zaman zaman rahat yatağımda yatarken şu an kaç kişinin

işkenceye maruz kaldığını,

kaç cinayetin işlendiğini,

kaç tecavüzün gerçekleştiğini,

kaç annenin mincik yavrusunu yitirdiğini,

kaç kişinin açlıktan,sususzluktan ölmek üzere olduğunu düşünündüğümde

hayatı çok değersiz ve boş buluyorum.

Sitelerde Paylaş
İsrailin ne yazıkki ordusu değil halkı dahi bu zihniyettedir..

Hiçbir yahudiyi dininden ayrı hayal bile edemezsiniz..

İsraili bir gün haritadan silecek bir ülke olursa gönüllü olarak askeriyimdir

Evet israil psikopat katil bir devlettir...israil Halkı bu zihniyette ve israil yok edilecekse bende varım diyorsun ..O zaman coluk cocuk herkesi katledelim diyen zihniyette psikopat katil bir zihniyettir...İsrail gibi bir devlet olmamalı ama seriat hükmüyle yönetilen bir devlette olmamalı bence...ki hamasın gönderdigi bir cok füze okullara denk gelmiştir.....Yahudi olup israile karsı cıkan yahudileride biliyorum...Sağlam mücadeleci ama bir türlü halkından destek alamayan yahudilerde var....Ki hamaslada mücadele eden müslümanlar...

Sitelerde Paylaş

Bir de bunun için olası bir tanrıya şükredip tapmamızı bekliyorlar.. <_<

Sitelerde Paylaş

illegal burda neyin eleştirildiğini anlayabilecek kadar beyin war mı

huuuuu huuuu sadece meraktan sordum

biliyor musun biz burda insan öldürme fikrinin nasıl bu kadar kolay kabul edilebilir olduğunu eleştiriyoruz

sende kalkmış

hey şu lanet katilleri öldürmek lazım bana sadece bir silah werin mi diyorsun

Sitelerde Paylaş
illegal burda neyin eleştirildiğini anlayabilecek kadar beyin war mı

huuuuu huuuu sadece meraktan sordum

biliyor musun biz burda insan öldürme fikrinin nasıl bu kadar kolay kabul edilebilir olduğunu eleştiriyoruz

sende kalkmış

hey şu lanet katilleri öldürmek lazım bana sadece bir silah werin mi diyorsun

Böyle sürü psikolojisi ile, bizler ve onlar zihniyeti ile adam öldürmeye hazır insanlar olduğu sürece savaş bitmez zaten.

Sitelerde Paylaş

bu işin içinde iş var ben hiçbir israillinin bu kadar salak olacağını zannetmiyorum

gerçek olamaz bu t-shirt olayı...

hele hamile kadını hedef alan t-shirt gerçek dışı "1 shot 2 kill"

mümkün değil

olamaz bu kadarı...

gerçekse müslümanlarla birlikte bu hayvanlara karşı ben de savaşmak isterim doğrusu...

tarihinde iyicocuk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Oldu...

"Holiganları al birini vur ötekine" ifadesine karşı itirazınızda, ne yani takım tutmayanlardan ırkçı çıkmıyor mu, ne kadar mantıksız şeklinde olurdu.

Ateistte bir takım ve içinden ırkçı çıkıyor evet.Andro zırvalamıştır. Irkçılığı teizme bağlamak zırvanın daniskasıdır.

Sitelerde Paylaş
Ateistte bir takım ve içinden ırkçı çıkıyor evet.Andro zırvalamıştır. Irkçılığı teizme bağlamak zırvanın daniskasıdır.

Katılıyorum :) Bir de İsrail'de ırkçılık yaygın ve kurumsal olarak uygulanır. Bir Musevi yazar Israel Shahak'ın kitabı, 'İsrail'de Yahudi Fundamentalizminin Kökleri' ni tavsiye ederim. Burada uzun uzun, örneklerle anlatılır bu.

Tabii, kitap üzerinden şunu da söylemeliyim: Bu yazar gibi Musevilik-karşıtı, İsrail'e eleştirel Museviler var, İsrail ordusu'nda işgal bölgelerinde görev yapmayı reddeden, Filistinlilerle birlikte İsrail tanklarının altında can veren İsrailliler de var. Türkiye'deki akademik ortamlarda İsrail-karşıtı yayınlar hazırlayan en önemli yazarlardan biri Roni Margulies'dir ve Musevidir. Dünyanın her yerinde en dindar Yahudiler, modern İsrail Devleti'ne karşı çıkmaktadır.

Aklınızda bulunsun ;)

Sitelerde Paylaş

murdet

ayni duygular bendede var ama Kuran Kerim bana yardimci oluyor , Lutfen okuyun Mutlu olmanin yolu ?

92 Leyl -5

Her kim [başkaları için] harcar ve Allah'a karşı sorumluluk bilinci taşırsa, 6 ve nihaî güzelliğin/iyiliğin gerçekliğine3 inanırsa, 7 işte onun için [nihaî] huzur ve rahatlığa giden yolu kolaylaştıracağız.4

8 Cimrilik yapana ve kendi-kendine yeterli olduğunu zannedene5, 9 ve nihaî güzelliği/iyiliği yalanlayana gelince, 10 onun için zorluğa ve sıkıntıya giden yolu kolaylaştırırız: 11 bakalım serveti onu koruyacak mı6 [mezarına] girdiği zaman?

Güzelige ve iyilige inanmali insanlar , illa Müslüman olmak gerekmiyor Güzel ve iyi insanlarin olduguna inanmak gerek , kendide ola bilir iyi ve Güzel gayretle

Surenin hepsini veriyorum

1 DÜŞÜN [yeryüzünü] karanlığa boğan geceyi, 2 ve aydınlığı yükselten gündüzü!

3 Erkeğin ve dişinin yaratılışını düşün!1

4 Gerçekte, [ey insanlar,] siz çok çeşitli hedefler2 peşindesiniz!

5 Her kim [başkaları için] harcar ve Allah'a karşı sorumluluk bilinci taşırsa, 6 ve nihaî güzelliğin/iyiliğin gerçekliğine3 inanırsa, 7 işte onun için [nihaî] huzur ve rahatlığa giden yolu kolaylaştıracağız.4

8 Cimrilik yapana ve kendi-kendine yeterli olduğunu zannedene5, 9 ve nihaî güzelliği/iyiliği yalanlayana gelince, 10 onun için zorluğa ve sıkıntıya giden yolu kolaylaştırırız: 11 bakalım serveti onu koruyacak mı6 [mezarına] girdiği zaman?

12 BAKIN, Bize düşen doğru yolu göstermektir; 13 ve hem öteki dünya, hem de [hayatınızın] bu ilk bölümü [üzerindeki hakimiyet] Bize aittir:7

14 İşte, sizi alevler saçan ateşe karşı uyarıyorum; 15 [öyle bir ateş ki] kimse girmez, en onulmaz azgınlar dışında, 16 hakikati yalanlayan ve [ondan] yüz çeviren (azgınlar).

17 Ama, Allah'a karşı sorumluluğunun bilincinde olanlar (ateşten) uzak kalacak: 18 arınmak için servetini [başkalarına] harcayanlar, 19 gördüğü bir iyiliğin karşılığı olarak değil,8 20 ama yalnızca yüce Rabbinin rızasını kazanmak için: 21 işte böyleleri de, zamanı geldiğinde sevinci tadacaklar.

Sitelerde Paylaş

Tv'yi doğru düzgün izlemiyorsunuz galiba yanılıyorsam düzeltin lütfen jadı:

İçersinde çoğunluğunu çocukların oluşturduğu topluluğu bir evin içerisine girmelerini ve çıkmamalarını söyleyip daha sonra bombardımana

tutup onları katledenler ne yapıyor_?(çocukları ve kadınları canlı hedef olarak kullanan kim acaba_?)

Ha bir de beyaz bayrak çekenlerin dahi evini yıkmaktan çekinmeyen İsrail ordusu masum değil mi_? biz abartıyoruz yani.

Unutmuşken katledilenlerin yanında hatıra fotogtafı çektiren askerler çokta abartmamış işi biz abartıyoruz gene.

Ve her bomba atılışında sevinç içerisinde zıplayan yahudiler masum,o ölen çocuklar suçlu zaten.

Ha bir de arap arkadaşlarına atılacak bombaların üzerine mesaj yazan çocuklar vardı onu hiç söylemiyorum zaten...

Bunlar siyonist ve emperyal vahşetin sadece görünen yüzü perde arkasındakileri düşünmek dahi istemezsiniz.

vesselam.

Sitelerde Paylaş

zohan filmini izleyenler filimin espirisini anlamislardir Ins.

Arab ve Yahudilerin aslinda iyi gecinen iki kardes millet tarihde belki 3-4 savas yapmislardir ,

filmin sonunda ise bunlarin arasina fitneyi sokan baska bir millet oldugu beli oluyor ,

----------------------

dunyada yahudi düsmanligini bati fisekliyor , sebebi ise dunyada hic bir millet yahudileri sevmemesi gerekdiyi hiristiyanlik inancinin bir parcasidir .

-Israilde hiristiyan yahudilerinde var mesihciler ,

-hitlerin katletdigi Yahudilerin cocuklari bir kizmi Fransada hollanda kiliseler tarafindan yetistirildiler , ve bunlarin buyuk bir kizmi Israel e döndü ve önemli mevkilere geldiler

bunlar kendilerine yahudiyim derler ama gercek bumu belki hirstistiyan olma ihtimali var

Sitelerde Paylaş

Tek cümlelik basit yorumumu bile silmişler. Burda tek tip eleştiri serbest galiba, fazla dürüst olmak da yasak.

Bence tişörtler çok güzel olmuş, esprili üstelik.. olsa bende giyerdim. Ne var bunda? Bide bazıları gerçek olabileceğine inanmıyor, sizler ırkçılığı iyi tanımamışsınız demekki... (ama her haberin yalan olma olasılığı var tabi)

Sitelerde Paylaş
Tek cümlelik basit yorumumu bile silmişler. Burda tek tip eleştiri serbest galiba, fazla dürüst olmak da yasak.

Bence tişörtler çok güzel olmuş, esprili üstelik.. olsa bende giyerdim. Ne var bunda? Bide bazıları gerçek olabileceğine inanmıyor, sizler ırkçılığı iyi tanımamışsınız demekki... (ama her haberin yalan olma olasılığı var tabi)

Kimse silmemiş Nihil. İletin raporlanmış.

Burada her türden eleştirinin yapılabildiğini bildiğini sanıyordum.

Sitelerde Paylaş
murdet

(...)

17 Ama, Allah'a karşı sorumluluğunun bilincinde olanlar (ateşten) uzak kalacak: 18 arınmak için servetini [başkalarına] harcayanlar, 19 gördüğü bir iyiliğin karşılığı olarak değil,8 20 ama yalnızca yüce Rabbinin rızasını kazanmak için: 21 işte böyleleri de, zamanı geldiğinde sevinci tadacaklar.

sevgili ennazzam,

her şeyin birilerinin kontrolünde olduğunu

ve de her şeyin hesabının sorulacağını düşünmek insanı rahatlatıyor olabilir.

ama bu avuntudan başka birşey değil bence.

kuran beni böyle bir olası varlığın varlığına ikna edemiyor maalesef.

Sitelerde Paylaş

bu durumda sana farzı muhal tecavüz eden bir askerin

senin iç çamaşırını havada eliyle sallandırırken verdiği pozu

tişörtüme basma hakkına sahibim demektir.

daha isteyen olursa onların tişörtlerine de bastıralım bunlardan.

Sitelerde Paylaş
bu durumda sana farzı muhal tecavüz eden bir askerin

senin iç çamaşırını havada eliyle sallandırırken verdiği pozu

tişörtüme basma hakkına sahibim demektir.

Hayır öyle bir hakka sahip değilsin, eğer yaparsan yapmış olursun sadece. Öyle ''hak'' diye bişey yok.

Biri bana tecavüz edebiliyosa etsin bakalım, sonrasında çıkıp ''buna hakkın yok'' diye de ağlamam, ''hak'' dünyadaki en yavşak kavramlardan biri sürekli anlam ve taraf değiştirir bilirsin.

''İsrail askerinin bunu yapmaya hakkı var'' demiyorum, yapmış bence güzel olmuş diyorum. İşe birazda sanatsal yönünden bakın...

Sitelerde Paylaş

Espri anlayışınız bu mudur_?bunun Espritüellik ve dürüstlükten ziyade ...neyse

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...