Jump to content

Müzisyenler Allah'a Ne Hesap Verecek? - Tabii ki Yanacaklar.

Recommended Posts

Konu ne hikmetse cinselliğe gelmiş tekrar o yorumlara bulaşmadan nacizane söylemim şu;hiç bir ayette şarkı dinlemek haramdır yok doğru Rahmanı unutturacak ahireti unutturacak her işlev harama gider diye ayet tefsirleri çokça,mesele şarkı değil içkide bu yüzden haramdır işte,oflaz abim huzur veren demiş bence de yanlış demiş misal ben manga dinlerken pek huzurlu oluyorum huzur görecelidir,müslüman harama düşmemeliden önce harama varacak yollardada gezinmemeli..

Kulağıma ilişti gülşendi sanırım söyleyen gel girelim o malum günahlara gibi haram kokan sözlerle şarkı söylüyordu müslüman bunları dinlememeli

Sitelerde Paylaş
  • İleti 65
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Rahman buyurur ki sen yaklaş bana sana iyiyi kötüden ayırayacak anlayış veririm..içinde şeytani tohumlar barındıracak tüm durumlardan kaçınmalı buna edepsiz kelamlarla dolu ya da yanlış fikirleri empoze eden kitap okumakta girer,şimdi şarkılara bakıldığında klipleri izlenecek halde değil şehvani,isyankar cümleler barındırmayan dinlediğinde yanlış duygular uyandırmayan müziklerde pek sorun yok,islam kaliteyi sever kaliteli sanatçı arkasındayız(:

Sitelerde Paylaş

Mesnevi de şöyle geçiyor..

"Kezalik şuaranın

hayalen yaptıkları hayret ve

muhabbet secdeleri dalalettir.

Hayal, onun ile fâsık olur."

Sen teistmisin panteistmisin, sana ne Mesnevide ne yazdığından, mesnevi teist bir anlayışı değil panteist bir anlayışı yazar. Yakında Tommiks , teksastada şöyle yazıyor diyeceksiniz bu gidişle.

Google'a degil sana sordum. Karadenizli Nurcu kardesim...

Senin kafan Said Nursi'nin yazdigi Aristo mantigindan oteye gecmeyen, zirvalarla fazlasiyla kirlenmis. Istersen Risalelere biraz elestirel olarak yaklasmayi dene.

Nrculardamı Müslüman olmuş, Kastamonu risalesini okuyan biri hala ben müslümanım diyorsa alnını karışlarım ben onun.

Yahu bu insanlar niye okumaz Tc'de hiç anlamam.

tarihinde Panzehir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

IFeelGood

Bak iki gün önce hiç hiç bilmediğim bir şeyi öğrendim ki kişisel olarak en hassas olduğum konudur çocuk ve kadın konusu, o gece uyku haram oldu bana.

bilirkişi'nin İslam'da tecavüze uğrayan oğlan çocuklarını neden cezalandırdığı konusu.. Cezalandırıldıklarını biliyordum ama "nedeni" sandığımdan çok daha korkunçmuş. "Ya bu anal yolla yapılan tecavüzden hoşlanır da ileride homoseksüel olup toplumun başına bela olur ve pislik saçarsa?" imiş o neden... Bu neden üzerinde sayfalar dolusu yazı yazılır...

sizden birinin size sizin istediğiniz yönde getirdiği bir cevap neden hemen kabul edilir, mükemmel, nokta atışı olur ve hemen doğru kabul edilir, neden islam bunu hemen hak eder, o cevabı veren bilgisiz cahil art niyetli de ola ortaya sunulan cevap neden hemen hava da kapılır.. oysa ki o konuda sallamosyon usulü cevap veren arkadaş ta bu konuda ki cahilliğini belirtip, bilgisi olan var ise cevap versin demekteydi değil mi.. neden uyku haram oldu size.. neden kolunuz kanadınız kırıldı.. çünki aradığınız en vahşi cevap buydu buldunuz ve mutlu oldunuz.. üzüldünüz belki ama içinizde ki bir ses evet dedi en güzel en vahşi islama yakışan en ilkel ceza budur öyle ise doğru dur.. yazık.. siz ömrünüz yettiğince önceden verdiğiniz cevapların sağlamasını yapacaksınız ömrünüzün sonuna kadar bu böyle gidecek.. bu objektiflik değil, bu tarafsızlık değil, bu hakperestlik değil....

IFeelGood

müzik yapmak günah olmasın da başka bir şey olsun. Ne farkeder ki, sonuç olarak korkunç bir sınır var, yasaklar var, baskı var, koşullama var, korkutma var, var da var.

Ucu klasik olarak kadına dayanıyor, farkında mısın? Diğerleri bahane..

Kadın kirlilik.. Tehlike. Allah'tan azıcık uzaklaşan, onu az bir şey aklından çıkaran kişinin sonu batak. Yani içki, alem, kadın vs vs...

ucu hiçte kadına dayanmıyor.. siz her fırsatta araya kadını sokuşturuyorsunuz sömürüsünü yapıyrsunuz ve bu hoşunuza gidiyor, bu meselede ki dedi kodular yeterince zaman kazandırıyor size ve onun için hemen ilk fırsatta konuyu hep oraya çekiyorsunuz.. diğerleri bahaneymiş.. ya hu erkek ve kadın var.. başka yok.. insandan bahsediyoruz başka bir cinsiyet yok ki.. cerbeze usulü ile hazırlanmış islamda kadın ile alakalı veriler siizn en büyük bilgi kaynağınız değil mi.. dedim ya ömrünüz öcden verilmiş cevapların sağlamasını yapmakla geçiyor ve geçecek.. diğer taraftan.. sizi bir hafta yeşilay ın falan şubesinde misafir edelim.. konumuz içki ve sigara.. haramlık helallik bişey yok.. konu insan sağlığı.. bir hafta sonra ifelgood aynı keliemelri burası içinde kullanırmıydı acaba:

içki sigara içmek günah olmasın da başka bir şey olsun. Ne farkeder ki, sonuç olarak korkunç bir sınır var, yasaklar var, baskı var, koşullama var, korkutma var, var da var.

IFeelGood

Hiçbir müzik insana bu söylediklerini yaptırmaz. İnsanın beyni kirli değilse, kimse kimseye bir şey yaptırmaz. Müzik bahane...

ispat ederim ama o kadar önemli değil fazla uzattık..sıkıldım.. grandini de okudum diğerlerini de.. başta dediğim gibi Allah a ahiret gününe inanmayanların bakış açısı ile inanların bakış açısı bir olur mu.. birisinin hayatını vakfettiği şey diğeri için utanç kaynağı olur.. benim şu cevaplarım bie bir çoğu için geri kalmışlığın ilkelliğin yobazlığın belirtisinden isbatından ileri gitmez.. bu kadar yeterli ..

'IFeelGood'

Özellikle İslam, sanat düşmanıdır. Sanat, özgürlüğe açılan en geniş iki pencerelerden birisidir çünkü. Bilim ve sanat.

haklısın. gerçekten öyle.. ama diyorum ya bakış açısı, nokt ai nazar.. bak üstad senin hoşuna gidecek bir cevap daha vermiş.. son cümlelere dikkat et..

Çünki edeb ve belâgat, tesir-i üslûb itibariyle ya hüzün verir, ya neş'e verir.

Hüzün ise, iki kısımdır: Ya fakd-ül ahbabdan gelir, yani ahbabsızlıktan, sahibsizlikten gelen karanlıklı bir hüzündür ki; dalalet-âlûd, tabiatperest, gafletpîşe olan medeniyetin edebiyatının verdiği hüzündür. İkinci hüzün, firak-ul ahbabdan gelir, yani ahbab var, firakında müştakane bir hüzün verir.

İşte şu hüzün, hidayet-eda, nur-efşan Kur'anın verdiği hüzündür.

Amma neş'e ise, o da iki kısımdır: Birisi, nefsi hevesatına teşvik eder. O da tiyatrocu, sinemacı, romancı medeniyetin edebiyatının şe'nidir. İkinci neş'e, nefsi susturup, ruhu, kalbi, aklı, sırrı maaliyata, vatan-ı aslîlerine, makarr-ı ebedîlerine, ahbab-ı uhrevîlerine yetişmek için latif ve edebli masumane bir teşviktir ki, o da Cennet ve saadet-i ebediyeye ve rü'yet-i cemalullaha beşeri sevkeden ve şevke getiren Kur'an-ı Mu'ciz-ül Beyan'ın verdiği neş'edir.

Sözler ( 411 )

Sitelerde Paylaş

Konu ne hikmetse cinselliğe gelmiş tekrar

..............

Kulağıma ilişti gülşendi sanırım söyleyen gel girelim o malum günahlara gibi haram kokan sözlerle şarkı söylüyordu müslüman bunları dinlememeli

Rahman buyurur ki sen yaklaş bana sana iyiyi kötüden ayırayacak anlayış veririm..içinde şeytani tohumlar barındıracak tüm durumlardan kaçınmalı buna edepsiz kelamlarla dolu ya da yanlış fikirleri empoze eden kitap okumakta girer,şimdi şarkılara bakıldığında klipleri izlenecek halde değil şehvani,isyankar cümleler barındırmayan dinlediğinde yanlış duygular uyandırmayan müziklerde pek sorun yok,islam kaliteyi sever kaliteli sanatçı arkasındayız(:

Mechule,

Yazdıklarını okumak beni öldürüyor... Gülmekten...

Bak videodaki müslümanı izle, adam, kadınları zalimmmm diye niteliyor çünkü erkeklerin içini gıcıklıyorlarmış...

Kendisini çükten ibaret gören kim?

Rahman'la üç oturup beş kalkmış gibi "Rahman buyuruyor ki" diye cümleler basmayı da kes artık...

Ne kadar iki yüzlü bir bakış açın var göremiyor musun?

Hem "içinde şeytani tohumlar barındıran tüm durumlardan" kaçınmaktan bahsediyorsun, hem de "aaa konu cinsellğe gelmiş" muhabbeti yapıyorsun...

Şeytani tohum ne yaaaa?

Bu dünyada seks diye bir şey var ve bu hayatın kaynağı... Bunu sürekli "şeytani, e'e, pis, kaka" diye nitelemeniz kadar saçma bir durum olabilir mi?

Okuduğunuz kitaptaki cümlelerden, dinlediğiniz şarkılardaki sözlerden korkuyorsanız, gidin mezara girin yaaa, yaşamayın, siz canlı değilsiniz zaten... ÖLÜSÜNÜZ ÖLÜÜÜÜ...

Bak ölüler şeytani tohum taşıyan hiç bir şeyden etkilenmez, istersen git çırılçıplak otur mezara, hiç bir ölü erkeğin çükü kalkmaz...

ÖLÜSÜNÜZ siz ölü...

Yazdığın cümleye bak:

"dinlediğinde yanlış duygular uyandırmayan müziklerde pek sorun yok,islam kaliteyi sever kaliteli sanatçı arkasındayız"

Bu uyanan yanlış duygudan kastın ne?

Cinsellik...

Cinsellik bu kadar yanlışsa, babanın penisi annenin vajinasında ne geziyordu?

Bir de demez mi, konu cinselliğe dayanmmış diye... B)

Sizin yediğiniz içtiğiniz, yazdığınız, okuduğunuz, nefesiniz, dini savunamnız, burda bulunma nedeniniz bile cinsellik... Farkında olun bunun...

Kendinize biraz dürüst olun be, biraz...

Doğal olan ne varsa, bastırıldığında, bastıran insanın merkezi haline gelir...

Yemediğin yemek, içmediğin su, yapmadığın seks, her yerde seni takip eder... Her yerde... Uyurken ve uyandığında...

Namaz kılarken bile...

Bunu asla unutma...

Kendini kandırarak, burada "Rahman" ile başlayan cümlelerek kurarak, bu gerçekten kaçamazsın...

Bir kez, hayatında bir kez şu soruyu sor kendine:

Rahman, hayatın kaynağını, neden pis ve rezil olarak görsün?

Sitelerde Paylaş

esron sen kafayı sex ile bozmuşsun adamım ben sıkıldım cevap vermeyeceğim sana..

Kafayı seksle bozan sensin Oflaz... İnandığı Kuran'la yetinmeyip, müzik günah inancını pekiştirmek için, risale-i nur'dan yardım alan da ebem değil...

Sen bana değil, gerçekleri gözüne sokan kimseye cevap veremiyorsun zaten...

Sitelerde Paylaş

esron sen kafayı sex ile bozmuşsun adamım ben sıkıldım cevap vermeyeceğim sana..

Seks ile kafayi bozan kim? Kuran'in erkeklere hitap ettigi ve yazildigi aciktir, Islam'da erkekleri imandan alikoyan ve harama sevk eden seyler icinde en basta kadin gelir, sonra icki, kumar vs. ve tabii ki muzik kimilerine gore harama sevk ediyor, kadin sesi de harami ya da kadini ya da seksi hatirlatiyor, Kadin=seks islama gore, kadini eve kapatan, carsafa sokan, erkeklerin hizmetine sex, cocuk ve diger isler icin verilen kadin. Bu durumda Islam sex ile kafayi bozamamis da baskalari bozmus oyle mi? Eger bu nedenleri de anlamadan inaniyorsaniz cok yazik, yoksa aradaki baglantiyi bile kurmak haram mi? Bu kadar bile seksi dusunmek istemiyor musunuz? O da harama sevkediyor?

Sitelerde Paylaş

Sayın esron ben genelde başlığa yorum yaparım başlıkta cinsellikle ilgili tek söz yok,biz müslümanların böyle sıkıntısı yok her başlıkta buna yol açıp kadını katanlar kimlerden ufak bi düşün ama kendini de kat,anne babayla verdiğin örnek kişiliğinin ayinesi,cinselliği yok saymak şirke girer doğana aykırı davranmak yoktur dinde sadece kuralları vardır bunlarda hayvandan ayırır,mübarek günlerde senin sapkın fikirlerine daha fazla cevap vermek istemiyorum.

Sitelerde Paylaş

IFeelGood

sizden birinin size sizin istediğiniz yönde getirdiği bir cevap neden hemen kabul edilir, mükemmel, nokta atışı olur ve hemen doğru kabul edilir, neden islam bunu hemen hak eder, o cevabı veren bilgisiz cahil art niyetli de ola ortaya sunulan cevap neden hemen hava da kapılır.. oysa ki o konuda sallamosyon usulü cevap veren arkadaş ta bu konuda ki cahilliğini belirtip, bilgisi olan var ise cevap versin demekteydi değil mi.. neden uyku haram oldu size.. neden kolunuz kanadınız kırıldı.. çünki aradığınız en vahşi cevap buydu buldunuz ve mutlu oldunuz.. üzüldünüz belki ama içinizde ki bir ses evet dedi en güzel en vahşi islama yakışan en ilkel ceza budur öyle ise doğru dur.. yazık.. siz ömrünüz yettiğince önceden verdiğiniz cevapların sağlamasını yapacaksınız ömrünüzün sonuna kadar bu böyle gidecek.. bu objektiflik değil, bu tarafsızlık değil, bu hakperestlik değil....

Sizdeni bizdeni yok bunun Oflaz. Temple bir dinsiz değil üstelik ama objektif olarak bakmayı becerdiği için sorunu görmüş. Haklı da. Bunu görmek için ille de dinsiz olmak gerekmiyor.

Tecavüze uğrayan oğlan çocuğunun cezalandırılma nedeninin aslen o olduğunu gerçekten bilmiyordum. O başlığa yazacak hiçbir şey bulamadım.. Yazamadım..

Aradığımız herhangi bir yanıt yok bizim. Biz zaten doğru olanız ve İslam'ı yermek için bir pisliğe daha ihtiyacımız olmadığını biliyoruz. Bana ne İslam'dan? Üstelik çoğumuz iyi niyetli, dinini okumamış ama kulak dolma yaşayan, masum inanırlarla hiçbir zaman uğraşmıyoruz. Bilmiyorlar çünkü. Gerçekten bilmiyorlar.

[

b]IFeelGood[/b]

ucu hiçte kadına dayanmıyor.. siz her fırsatta araya kadını sokuşturuyorsunuz sömürüsünü yapıyrsunuz ve bu hoşunuza gidiyor, bu meselede ki dedi kodular yeterince zaman kazandırıyor size ve onun için hemen ilk fırsatta konuyu hep oraya çekiyorsunuz.. diğerleri bahaneymiş.. ya hu erkek ve kadın var.. başka yok.. insandan bahsediyoruz başka bir cinsiyet yok ki.. cerbeze usulü ile hazırlanmış islamda kadın ile alakalı veriler siizn en büyük bilgi kaynağınız değil mi.. dedim ya ömrünüz öcden verilmiş cevapların sağlamasını yapmakla geçiyor ve geçecek.. diğer taraftan.. sizi bir hafta yeşilay ın falan şubesinde misafir edelim.. konumuz içki ve sigara.. haramlık helallik bişey yok.. konu insan sağlığı.. bir hafta sonra ifelgood aynı keliemelri burası içinde kullanırmıydı acaba:

içki sigara içmek günah olmasın da başka bir şey olsun. Ne farkeder ki, sonuç olarak korkunç bir sınır var, yasaklar var, baskı var, koşullama var, korkutma var, var da var.

IFeelGood'dan, içki ve sigaranın iyi veya yararlı olduğunu söyleyen bu tür cümleleri hiçbir zaman, hiçbir koşulda duyamazsın. Ben içki içmem. Tek damla alkol kullanmam. Evimde, en resmi misafirim için bile olsa kadeh bulunmaz.

İki yanlış bir doğru etmez oflaz. Alkol zararlı bir şeyse onu ben zaten aklımla bulurum. Senin dindaşların bugün benimle kavga eder mesela.. Neden içmediğimi sorgular, kendileri içebildiği için bir anlamda beni "gerici" filan ilan ederler. Oysa ben kimseye karışmam.İçmek isteyen içer. Beni hiç ilgilendirmez. Ben bildiğim doğruyu onlar sorduğunda açıklar, çekilirim.

Fark tam olarak bu. Yasak, korkutma, baskı, vs vs. yok. Dinler her şeyin üstüne konup kendine malediyor. İçki zina yasak ama öte tarafta şarap akan ırmaklar ve huriler vadediyor. Hatta bu dünyada işkenceler ederek öldürdükleri eşcinseller için parlak oğlanlar (gılman) vaadi var.

haklısın. gerçekten öyle.. ama diyorum ya bakış açısı, nokt ai nazar.. bak üstad senin hoşuna gidecek bir cevap daha vermiş.. son cümlelere dikkat et..

Çünki edeb ve belâgat, tesir-i üslûb itibariyle ya hüzün verir, ya neş'e verir.

Hüzün ise, iki kısımdır: Ya fakd-ül ahbabdan gelir, yani ahbabsızlıktan, sahibsizlikten gelen karanlıklı bir hüzündür ki; dalalet-âlûd, tabiatperest, gafletpîşe olan medeniyetin edebiyatının verdiği hüzündür. İkinci hüzün, firak-ul ahbabdan gelir, yani ahbab var, firakında müştakane bir hüzün verir.

İşte şu hüzün, hidayet-eda, nur-efşan Kur'anın verdiği hüzündür.

Amma neş'e ise, o da iki kısımdır: Birisi, nefsi hevesatına teşvik eder. O da tiyatrocu, sinemacı, romancı medeniyetin edebiyatının şe'nidir. İkinci neş'e, nefsi susturup, ruhu, kalbi, aklı, sırrı maaliyata, vatan-ı aslîlerine, makarr-ı ebedîlerine, ahbab-ı uhrevîlerine yetişmek için latif ve edebli masumane bir teşviktir ki, o da Cennet ve saadet-i ebediyeye ve rü'yet-i cemalullaha beşeri sevkeden ve şevke getiren Kur'an-ı Mu'ciz-ül Beyan'ın verdiği neş'edir.

Sözler ( 411 )

Bu Said delisinin zırvalarını konuşmayalım demiştim ama, değil mi oflaz?

Adam radyonun çalışma prensibini meleklere bağlamış. İçinde melekler varmış, onlar konuşturuyormuş makineyi.

Şimdi böyle bir deli sanat hakkında laf etse ne, etmese ne..

Onun sinemaya, tiyatroya, müziğe, edebiyata, erotizme v vs. ettiği küfür bile dokunmaz insana. Deli...

Sitelerde Paylaş

Sayın esron ben genelde başlığa yorum yaparım başlıkta cinsellikle ilgili tek söz yok,biz müslümanların böyle sıkıntısı yok her başlıkta buna yol açıp kadını katanlar kimlerden ufak bi düşün ama kendini de kat,anne babayla verdiğin örnek kişiliğinin ayinesi,cinselliği yok saymak şirke girer doğana aykırı davranmak yoktur dinde sadece kuralları vardır bunlarda hayvandan ayırır,mübarek günlerde senin sapkın fikirlerine daha fazla cevap vermek istemiyorum.

:blink:

Müziğin günah olma nedeni ne Meçhule?

Demişsin ki: Kulağıma ilişti gülşendi sanırım söyleyen gel girelim o malum günahlara gibi haram kokan sözlerle şarkı söylüyordu müslüman bunları dinlememeli

Burdaki haram kokusu, sana hangi tür günaha dair geldi bilmiyorum ama kıvırmayı beceremiyorsun...

Anne-baba ile ilgili verdiğim örnek neden seni rahatsız ediyor?

Herkesin babasının penisi, annesinin vajinasıyla buluşmuştur, öyle değil midir?

Bunun kişilikle ne ilgisi var?

Bak gördün mü, vajina ve penis kelimesi bile sana feci bir etki yapıyor... Niye?

Baban annene büyük bir aşkla baktı ve annen sana hamile kaldı diye mi düşünüyordun? ^_^

Mübarek günde cinsellik konuşunca orucun mu bozuluyor, nedir?

Sen sağda solda Allah'ı diline dolayıp, kafana göre onu bunu sapkın ilân eden birisin sadece... Din=Ahlâk değildir... Bunu kafana sok...

Bunu kafana sokmazsan, her bir din satışında, okuduğum her yerde sana cevap vereceğim...

Bugünkü dersimiz bu:

Erkekler ve kadınlar, cinsel ilişkide bulunur, bu doğaldır...

Herhangi bir doğal durumdan, kurallara bağlı namus ve ahlâk üretemezsin...

Olaya bak yaaa, Meçhule dediğin bir kadın ismi ve bu kadın, şu videoda erkeklerin içini gıcıklayacak türde giyinen kadınlara "zalim" denmesini, çok doğru bulan bir şuursuz!

Havada ya da şarkı sözlerinde haram kokusu arayacağına, pislik gibi gördüğün bedeninle barış sen!

Bir kadın bedeni, erkeğe hizmet etmek için bu dünyada değildir...

Ne biçim bir kadınsın sen?

Evlenince dayak yemeye de razı olacaksın, şiddet görmeye de... Sapkın kim şimdi? Kim?

Kocasının kendisini dövmesini dini adına kabul eden kadın sapıktır sapık...

Sitelerde Paylaş

Kuranda hiçbir yerde açık açık müzikle ilgili ayet geçmez. İyi kide geçmez yoksa günümüzde müziğin her yerde olduğu düşünülürse Müslümanlar kafayı yerdi. Geçmemesinin sebebi o devrin insanlarında müziğin bu kadar gelişeceğine dair bilgisi yoktu olamazdı da.

Sonradan müzik eğlence geliştikçe zorlama tefsirler yapmaya başladılar. Said Nursi gibi deli saçması hiçbir anlamı olmayan şeylerle milletin kafasını bulandırmaya çalıştılar.

Eğer bir tanrı varsa ve insanı yarattı ise maşallah ona öyle bir kulak öyle bir beyin vermiş ki değil müzik yapmak müzik yapmamak imkansız. Her yerden bir melodi her yerden bir ritim çıkıyor.

Bugün müslümanların kullandığı her arabada her tv de her dijital platformda her bilgisayarda her telefonda müzik var demek ki bu kadarını ne müslümanlar nede müslümanların tanrısı düşünebildi.

Şimdi müzik ne yapar müzik insanlara ekmek verir insanların kaynaşmasını bir araya gelmesini sağlar mutlu günlerde müzik olmazsa olmazdır. Müzik strest attırır müzik ile yardım toplanır konser düzenlenir. Müzik evrenseldir müzik ile farklı kültürler kaynaşır dost olur vs vs

Peki Müslümanlar tedirgin neden insanların bir araya geldiği eğlendiği ortamlarda gönül yayları gevşer özellikle kadın erkek birbirine yaklaşır dolayısıyla sex yani zina olması muhtemeldir müslümana göre bu haramdır.

İkincisi Müslüman eğer müzik dinlerse müzik üretirse gevşer içine bir mutluluk huzur gelebilir insanlara hümanistçe bakabilir. Ama bu kesinlikle olmamalıdır. Arap mitlerinin oluşturduğu Müslüman nedir ?

Ganimetlerden payına düşeni alacak gidip hemen cariyesi ile sex yapacak hemen yatacak ertesi gün gene şeyhinin halifesinin emrinde sefere cihata çıkacak küffara saldırıp yeni ganimet ve topraklar ele geçirecek böyle adamın müzikle ne işi olur.

tarihinde Protagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen teistmisin panteistmisin, sana ne Mesnevide ne yazdığından, mesnevi teist bir anlayışı değil panteist bir anlayışı yazar. Yakında Tommiks , teksastada şöyle yazıyor diyeceksiniz bu gidişle.

Panzehir,

Oflaz Mesnevi derken Mesnevi-i Nuriye'yi kastediyor. Kendisi Ramazan icin kendini banlattirmis durumda, forum yazilari orucuna ibadetine zarar vermesin diye herhalde.

Sitelerde Paylaş

Mesnevi-i Nuriye Said Nursinin arapca olarak yazdigi bir kitap.

Bunu ceviren vatandas, Said Nursinin arapcasinin cok edebi, Mesnevi Nuriyenin ustun bir eser oldugundan bahsetmis, tercumenin hakkini verememekten dolayi ozur beyan etmistir.

O zamanlar, ustadin Turkcesi cok iyi degil, ama Arapcasi mukemmeldir herhalde diye dusunuyordum.

Sonra, oldukca bilgili, dindar bir arap arkadasa Hutbe-i Samiye'yi (onun da asli arapca) okutmustum (o zamanlar benim icin risaleler kutsaldi).

"Supermis, harika bir eser" gibilerinden bir yorum bekliyordum, tabii kazin ayagi oyle degilmis, hayal kirikligina ugramistim.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Bu ne böyle yahu?

Bırakın domuz gribini, sarsı, kuş gribini falan, en masum grip virüsü bile yayılmaya karşı yok ediliyor durduruluyor.

Bu tür yayılmamalı dünyaya.

Kökü kazınmalı.

Bu videodaki herif gibiler en tehlikeli şarbon virüsünden bile daha tehlikeli.

Ne canlılık umrundadır bunların ne de çevre.

Zarar.

Yaşam hakları kendilerinde kalmak koşuluyla bu tür derhal izolasyon altına alınmalı.

Sitelerde Paylaş

Alparslan Kuytul denen adamın başka bir videosu daha var. Bunu M U T L A K A izleyin ! !

İşte İslamcı zihniyeti !

Şimdi bu videoyu Youtube'da izleyin, benim verdiğim video ismini aynen kopyala-yapıştır yapın Youtube arama çubuğuna ve çıkanı izleyin.

Videonun adı: ''Alparslan Kuytul - Bir erkek ve kız kardeş aynı odada uyuyabilir mi''

Sitelerde Paylaş

Bu nasıl bir mantık, annenin diz kapağının biraz altından ve sırtına kadar olan bölümüne bakamazsın ve kız kardeşinin dizinden aşağısıda şehvet uyandırır, evet islam bunlara engel olarak günah ve haram demiştir. Dininiz batsın kahpe dinliler, siz hiç haber dinlemez ve izlemezmisiniz, TC.mizde yapılan bütün pislikler, cinayet ve tecavüzün her türlüsü, uyuşturucu, sahtekarlık, gasp, vs.vs. , sayamadığım bir sürü kahpelik kepazelikler hep siz kahpe dinlilerden çıkıyor, hiç duydunuzmu inançsızlardan böyle olaylar. Bu pislikleri yapanlar Sakın onlar bizden değil demeyin.İslam diye kıçınızı yırtıyorsunuz, müziği günah yapan beyinsiz mahlukatlar, VAHİY ler aklın önüne geçerse böyle oluyor. Esenkalın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...