Jump to content

Erkek Uyanış Hareketi

Recommended Posts

Bir saat önce, anibal yazdı:

Kaç defa diyeceğim, ne bileyim ben?

Şuna bir uyan, kaz kafalı bir moronsun, önce bundan kurtul. Bir moronla ancak bir moronun işi olur, yeterince açık mı?

Zor değil, biraz silkin yeter.

Silkinmek için burdayım zaten.Neden moron olduğumu düşünüyorsun? Senin yazdıklarına itiraz etmedim.Sen daha nasıl tanışıp sohbet açmamız gerektiğini bile yazmadın.

Senin yazdıkların sadece hali hazırda tanıştığımız kişiler için geçerli.Ya tanışmıyorsak ne olacak? 

tarihinde adalet123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 508
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, adalet123 said:

Silkinmek için burdayım zaten.Neden moron olduğumu düşünüyorsun? Senin yazdıklarına itiraz etmedim.Sen daha nasıl tanışıp sohbet açmamız gerektiğini bile yazmadın.

Senin yazdıkların sadece hali hazırda tanıştığımız kişiler için geçerli.Ya tanışmıyorsak ne olacak? 

Cevap gayet basit, kaç defa, öyle her kıza genel geçer denecek bir şey yok demedik mi? Önce kızı tanıyacak, çözecek, onu etkileyecek şekilde atak yapacaksın, söylemedik mi? Sana kaç soru sorduk, cevap var mı, tıssss... Hiç bir cevabın yoksa, sana ne derdi hocan, sözlüye tahtaya çıkınca?

Eh, bunu o kaç defa yazdırdıktan sonra, sen olsan kendine ne dersin, buyur, senden alalım cevabını.

Sana hiç tanışmadığın, belkide tanışamayacağın biri üzerinden, yol göstermeye çalışıyoruz mesela, o fotoğraflar ile. Ama hala aynı terane... 

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, anibal yazdı:

Cevap gayet basit, kaç defa, öyle her kıza genel geçer denecek bir şey yok demedik mi? Önce kızı tanıyacak, çözecek, onu etkileyecek şekilde atak yapacaksın, söylemedik mi?

Eh, bunu o kaç defa yazdırdıktan sonra, sen olsan kendine ne dersin, buyur, senden alalım cevabını.

Sana hiç tanışmadığın, belkide tanışamayacağın biri üzerinden, yol göstermeye çalışıyoruz mesela, o fotoğraflar ile. Ama hala aynı terane... 

Tamam da Anibal olmuyor işte fotoğraftan yani kadının görünümünden bir şeyler çıkaramadım.Tanımayı beceremiyorum çünkü diyaloğu kuramıyorum senin bunu öğretmeni istiyorum. Genel geçer bir kural yok ama yinede üç aşağı beş yukarı yapılacak şeyler vardır.Bir ara bir otelde çalışırken bulaşıkhanede bardaklarla ilgileniyordum.O sirada orada çalışan kadınla konuşurduk hep.Bir gün bana şarkı söylemeyi sevdiğini söyledi bende ona bakmayarak evliykende şarkı söylenebilir dedim.Sonraki zamanlarda bana bakışının değiştiğini görmüştüm.Benim sorunum kadını konusturabilmek taniyorsam sorun yok ama tanımadığım bir kadınla bunu nasıl yapmalıyım? Kadın seksi meşru görmediğini farzedelim nasıl yol izlemeliyim?

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, adalet123 said:

Tamam da Anibal olmuyor işte fotoğraftan yani kadının görünümünden bir şeyler çıkaramadım.Tanımayı beceremiyorum çünkü diyaloğu kuramıyorum senin bunu öğretmeni istiyorum. Genel geçer bir kural yok ama yinede üç aşağı beş yukarı yapılacak şeyler vardır.Bir ara bir otelde çalışırken bulaşıkhanede bardaklarla ilgileniyordum.O sirada orada çalışan kadınla konuşurduk hep.Bir gün bana şarkı söylemeyi sevdiğini söyledi bende ona bakmayarak evliykende şarkı söylenebilir dedim.Sonraki zamanlarda bana bakışının değiştiğini görmüştüm.Benim sorunum kadını konusturabilmek taniyorsam sorun yok ama tanımadığım bir kadınla bunu nasıl yapmalıyım? Kadın seksi meşru görmediğini farzedelim nasıl yol izlemeliyim?

Diyalogu kurduğun anda, ok yaydan çıktı. O an gelmeden bir şeylerin elinde olması lazım. Sayende evliya sabrına mazhar olduk yaaa... Kaçıncı söyleyişimiz.

Sana sorduk, şu ne, bu ne falan, cevap, tıssss... Varamazsın bir yere, yeterince açık mı? Burada senin karşısında bir halt bildiğini gösterip kabarmaya çalışan lavuk coğrafya hocası yok. Bunlar senin için, senin derdini çözmek için. Sen ise, doktora gitmişsin, belin ağrıyor mu, uykun kaçıyor mu vs. sorularına, "illa ilacımı söyle" cevabı veriyorsun, sence ne olur?

İlla cevap mı istiyorsun? Git, kızın karşısına geç: "Seni sikmek istiyorum" de, aynen. Bak, en kötü durumda 200'de bir gibi falan şansın var, emin ol. 50 tanesi kafana çantayı indirir falan ama, emin ol 200 tanede en az biri tamam der, gidersiniz. 

Evet, olası tek şansın bu, sen bu kafayla gittikçe, başka şekilde şansın yok, bunu bari anladın mı?

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, anibal yazdı:

Diyalogu kurduğun anda, ok yaydan çıktı. O an gelmeden bir şeylerin elinde olması lazım. Sayende evliya sabrına mazhar olduk yaaa... Kaçıncı söyleyişimiz.

Sana sorduk, şu ne, bu ne falan, cevap, tıssss... Varamazsın bir yere, yeterince açık mı? Burada senin karşısında bir halt bildiğini gösterip kabarmaya çalışan lavuk coğrafya hocası yok. Bunlar senin için, senin derdini çözmek için. Sen ise, doktora gitmişsin, belin ağrıyor mu, uykun kaçıyor mu vs. sorularına, "illa ilacımı söyle" cevabı veriyorsun, sence ne olur?

İlla cevap mı istiyorsun? Git, kızın karşısına geç: "Seni sikmek istiyorum" de, aynen. Bak, en kötü durumda 200'de bir gibi falan şansın var, emin ol. 50 tanesi kafana çantayı indirir falan ama, emin ol 200 tanede en az biri tamam der, gidersiniz. 

Evet, olası tek şansın bu, sen bu kafayla gittikçe, başka şekilde şansın yok, bunu bari anladın mı?

İyidir ben bakınca bir şey göremiyorum kadınlardan birisi saçlarını önüne uzatmış ve eli belinde öbürü saçları toplu ama eli önünde bundan yola çıkarak bu kadınlara nasıl yaklaşılır?

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, adalet123 said:

İyidir ben bakınca bir şey göremiyorum kadınlardan birisi saçlarını önüne uzatmış ve eli belinde öbürü saçları toplu ama eli önünde bundan yola çıkarak bu kadınlara nasıl yaklaşılır?

Tamam, kaç defa söyledik gene. Sen gibi en az bir %95, senden daha fazlasını göremiyor. 

O zaman derdin ne, onları görmeni sağlamak. 

Peki bunun yolu ne, üç kulfu bir elham okuyup sana doğru üflemem mi olacak? O yüzden sana bir sürü şey soruyoruz, neden, ne falan gibi. Ama cevap yok, tısssss...

Bu kadınlara, bu baktıklarınla yanaşılmaz. Eli önünde, öyle gibiyse, zaten kalkanı kaldırmış, hiç yanaşılmaz, bir sonraki sefere ertelenir. Ama senin buralara gelmen daha çok var. 

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, anibal yazdı:

Tamam, kaç defa söyledik gene. Sen gibi en az bir %95, senden daha fazlasını göremiyor. 

O zaman derdin ne, onları görmeni sağlamak. 

Peki bunun yolu ne, üç kulfu bir elham okuyup sana doğru üflemem mi olacak? O yüzden sana bir sürü şey soruyoruz, neden, ne falan gibi. Ama cevap yok, tısssss...

Bu kadınlara, bu baktıklarınla yanaşılmaz. Eli önünde, öyle gibiyse, zaten kalkanı kaldırmış, hiç yanaşılmaz, bir sonraki sefere ertelenir. Ama senin buralara gelmen daha çok var. 

İyice öğretmediğin konuda soru sorman doğru mu? Ne yapmalıyım detaylı olarak yazamaz mısın? Diyorsun ki görmelisin ama nasıl bilgim yok ki.

Sitelerde Paylaş
Just now, adalet123 said:

İyice öğretmediğin konuda soru sorman doğru mu? Ne yapmalıyım detaylı olarak yazamaz mısın? Diyorsun ki görmelisin ama nasıl bilgim yok ki.

Bu öğretilmez. Ne dedik sana.. Bak bir adım öne, bir sağa, iki sola diyerek tango öğretilmez. Senin, sana göre keşfetmen lazım. Tavlayacak olan sensin, ben değil. Kendi düşünce sistemin ve gözlerini kullanmayı öğrenmek zorundasın. bunun yolu bilinir, sana da gösteriyoruz, zorluyoruz, ama, nato mermer, nato kafa...

Kaç soru sorduk, mevzuya dair, bir tanesine bile cevap verdin mi? 

Şimdi bakmadığın yerlere bakmayı dene, mesela yüzüne, boyuna, göbeğine falan, bakalım neresine bakacaksın? Benim yönlendirmemi bırak, sen nereye bakıyorsun, neresi sana bak diyorsa, oraya bak. Ne görüyorsan, dikkat et, görüyorsan, onu söyle. Dediğim gibi, bu senin antremanın. Kopya falan çekmenin zararı sana olacak. 

----------------------

Bu da bu kızların kafasının boş olmadığını gösterir, doğru mu? Aslında bunun görülmesini istediği, o çekici olması değil, o zekası, aklı olabilir mi, hiç düşündün mü?

----------------------

Ne alaka dersen, sokaklarda, kafede, AVM'de böyle giyinmiş kızlar görüyor musun?

-----------------------

Ama soru şu. Gelecek planları olduğunu nerden çıkardın? Neden yalan söylüyorsun yani, sallıyorsun? Kız bunu anlamayacak mı?

.----------------------

Ve salak mı kız, bilmiyor mu yakıştığını, yakışmadığını, sana mı soracak, kimsin ki sen?

Üşenmedim, birazını topladım yukarıya... 

Bir tanesine olsun cevap verde, oradan ilerleyelim, ama nerde, aynı çayırda, aynı kazığın başında aynı otları geveleyip duruyorsun sadece. 

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, anibal yazdı:

Hala, abes işlerle vakit kaybediyorsun.

Bak bakalım, şu kadının neresine, nesine bakacaksın:

girls-high-waist-shiny-zipper-leggings-pants-tights-classic-design-one-size.jpg

Bu kadının neresine, nesine bakacaksın?

4729224105235_3_org_zoom.jpg

Şimdi, kırmızı tayt giyip, sivri burunlu ayakkabı giyen çinli kızın şurası, ötekinin burası, bu biter mi? Yani, o "armut piş, ezberime düş" kafası ile varacak yerin var mı?

Sana sorduk bir sürü şey, cevap falan yok... O zaman git, bildiğin gibi yap, bana ne, ne dert, ne gam?

Bari, şu kızlarda ne görüyorsun, görmüyorsun, onu bari bir düşün, yaz falan da kendine bir iyilik et.

İkisinde de gözlerine, ve yüzüne bakıcam, her zaman yaptığım gibi. 

İlki çekingen ve daha sıcakkanlı bakıyor, ama pek aradığım tarz değil gibi. 

Bir önyargı oluşturdu bende, bu kız kolay vermez diye. 

İkincisi sıradan bir kadın gibi, bakışları daha içine çeken, daha becerilesi. 

Ama bazı kadınlar daha çok konuşuyorlar, belki de onlarla doğru konuştuğumdandır, bazılarıysa daha az bu yüzden burdan karar vermemek lazım gibi. 

Zaten konuşabiliyorsam, onu karakterini çözmeye başlarım demek, sonra ona gerektiği gibi davranırım. 

Fizikleri, giydikleri ne kadar önemli bilmiyorum, birisi tayt giymiş kalçaları gösteriyor, diğeri değişik bir ceket giymiş karnını gösteriyor. Ben anlam veremedim, ikisi de bir şekilde çekiciler işte. 

Sitelerde Paylaş
5 minutes ago, CinleriGorenAdam said:

İkisinde de gözlerine, ve yüzüne bakıcam, her zaman yaptığım gibi. 

İlki çekingen ve daha sıcakkanlı bakıyor, ama pek aradığım tarz değil gibi. 

Bir önyargı oluşturdu bende, bu kız kolay vermez diye. 

İkincisi sıradan bir kadın gibi, bakışları daha içine çeken, daha becerilesi. 

Ama bazı kadınlar daha çok konuşuyorlar, belki de onlarla doğru konuştuğumdandır, bazılarıysa daha az bu yüzden burdan karar vermemek lazım gibi. 

Zaten konuşabiliyorsam, onu karakterini çözmeye başlarım demek, sonra ona gerektiği gibi davranırım. 

Fizikleri, giydikleri ne kadar önemli bilmiyorum, birisi tayt giymiş kalçaları gösteriyor, diğeri değişik bir ceket giymiş karnını gösteriyor. Ben anlam veremedim, ikisi de bir şekilde çekiciler işte. 

Genel olarak, daha doğru bir noktadan girdiğin doğru. Gözlerine dikkat ediyorsun ilk etapta. 

İkisine de bakarsak, özellikle ikincide, açıkca gözümüzün içine baktığını görüyoruz ki, bu kızın kendini ele veren ilk hususu. Ve aslen ilk bakılması gereken şey. Şimdi, başka bir kıza bakalım o zaman..

8680795419298_4_org_zoom.jpg

Dikkat edersek, bu kız boş boş bakıyor, yüzümüze, arkamıza falan. Hatta, gözlerin biri hanyaya, öbürü konyaya bakıyor bile denebilir. Bir odaklanma yok. 

İşte bu farktan, kız hakkında çok önemli bir şeyi küt diye öğreniriz, o gözümüzün içine bakanlar, yatırımcı kızlar olacaktır, diğerleri test edip erkek arayan.

Ama bu bilgi yetmez. Fakat çok çok önemlidir, zira ilişkiyi başlatmakta bu bilgi anahtardır. 

Kopya dahi verdik, @adalet123 e, ama umurunda olmadı tabi. 

Neyse, bu konuda asıl mesele, yanlış görüşleri kaldırmaktır. Bunlar, dediğim gibi, forumun bannerinde çıkan reklamlardaki kızlar. Bahaneyle foruma tıkta kazandırıyoruz hem. Neyse, bunlar model oldukları için, elbette çekici olacaklar, olmadıkları gibi duracaklar, dahası bir şeyleri elle tutulur netice vermeyecek aslen. Ama üzerinde çalışmak için, iyi bir örnek bunlar. 

Fiziklerinin, giydiklerinin hiç önemi yok. Önce bunu bir aşmak gerekiyor. Yukarda, bodysuit giymişler var. Seks oyuncağı adı altında satılıyorlar. Bir kız, eğer, seks istiyor, öyle dikkat çekmek istiyorsa, o tür şeyler giyer. Onların özelliği, dikkat ettiyseniz, kadını saf vücuttan ibaret göstermesidir. Vücudunu böyle sergiler aslen bir kadın, soyunarak değil. Bu elbiseler de, yatak odasında giyilir genelde, striptiz kulübünü saymazsak, o da karşısındaki erkeği azdırmak içindir, ki her kız bunu az çok ister, ama seks süreci içinde bekler. Sokağa böyle çıkıp, kim denk gelirse kafası olmaz, ama bu erkek diyerek yatağa geldiyse, yan odaya geçip, böyle giyinip size ciddi sürpriz yapabilir. Bu olmazsa, kırmızı dantel gecelik, siyah jartiyerler falan. 

Bir örnek anlatayım size. Kızın birinin sevgilisi askere gitti. Ardından, yemin törenine peşinden kız da gitti. Pembe, ufakça bir bavulu var, onu doldurup. Kızın ailesinin falan haberi yok pek. Dönüşte, bavulu bize bıraktı. Bizde eve aldık bırakınca açıldı pafff diye, öyle tıkış tıkış olmuş. 

Kız gitti, geldi, üstünde bir kazak, bir kot, bir mont. Sıradan öyle şeyler. Ama bavulda, geciktiriciler, siyah jartiyer çoraplar falan, en üste konmuş böyle... 

Basitçe, bin kez yazdık, bir daha yazalım, kızın ne giyip giymediği onun karakteri hakkında size hiç bir fikir vermez, aklınızdan geçecek her şey yanlıştır, bunu muhakkak ve mutlak olarak sindirmeniz, hatmetmeniz gerekiyor. Size en çok hata yaptıracak husus budur. Ve gerçekten fail etmenizin çok zaman sebebi, bu kafanız olacaktır. 

Tabi tersinden bakmıyorsunuz elbette. En çabuk düzdüğüm, evet, zira yatakta falan değil, bodrum kat girişinde adını bilmediğim bir apartmanın, ayakta hem, kız, bir türbanlıydı. Lisedeydik o zaman, otobüste benden sonra bindi, çok sıkıştık, o zaman eshot şoförlerinin hayvan gibi otobüs sürme modası vardı. İster istemez sert hareketlerde topluca devrilmeyelim diye kızıda tutuyordum bir şekilde. İnerken kulağıma doğru tek kelime etti, "gel". gittim, kızdan duyduğum tek kelimede bu oldu. İş bitti, gülümsedi ve toplanıp çekti gitti üst katlara doğru.

Askerde, ilk olduğum yer kantin muhasebeydi. Rehberde, askeriyenin numarası, bizim muhasebenin numarası. Akşam otururdu millet, erat falan başına, tabi biz ve bizim eş dost sadece. Muhakkak biri arar, sonra telefonda seks muhabbetleri. Süpürgenin sapını kendine sokturur, acıyor diye inlemesinden zevk alırdı bizim erat. Ha, soktu, sokmadı bilmem, ama iki gün sonra ziyarete geldikleri, çoğunun türbanlı tipler olduğu falan bildiğimiz şeyler hala. 

Yani, kafanıza alacaklarınız kadar, kafanızdan çıkarmanız gerekenler de önemli. Ve bunları ezberlemeniz değil, içselleştirmeniz lazım. 

Neymiş, asla ne giydiği, ne sürdüğü falan bakılmayacak, ilk intiba için önce gözlere bakılacak, bunda hem fikir oluyor muyuz? Şimdi, gördüğünüz her kıza, kadına bu gözle bakın, anneniz, kızkadeşiniz falan dahil.  Yatırımcı mı, deneyci mi? 

Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, anibal yazdı:

Genel olarak, daha doğru bir noktadan girdiğin doğru. Gözlerine dikkat ediyorsun ilk etapta. 

İkisine de bakarsak, özellikle ikincide, açıkca gözümüzün içine baktığını görüyoruz ki, bu kızın kendini ele veren ilk hususu. Ve aslen ilk bakılması gereken şey. Şimdi, başka bir kıza bakalım o zaman..

8680795419298_4_org_zoom.jpg

Dikkat edersek, bu kız boş boş bakıyor, yüzümüze, arkamıza falan. Hatta, gözlerin biri hanyaya, öbürü konyaya bakıyor bile denebilir. Bir odaklanma yok. 

İşte bu farktan, kız hakkında çok önemli bir şeyi küt diye öğreniriz, o gözümüzün içine bakanlar, yatırımcı kızlar olacaktır, diğerleri test edip erkek arayan.

Ama bu bilgi yetmez. Fakat çok çok önemlidir, zira ilişkiyi başlatmakta bu bilgi anahtardır. 

Kopya dahi verdik, @adalet123 e, ama umurunda olmadı tabi. 

Neyse, bu konuda asıl mesele, yanlış görüşleri kaldırmaktır. Bunlar, dediğim gibi, forumun bannerinde çıkan reklamlardaki kızlar. Bahaneyle foruma tıkta kazandırıyoruz hem. Neyse, bunlar model oldukları için, elbette çekici olacaklar, olmadıkları gibi duracaklar, dahası bir şeyleri elle tutulur netice vermeyecek aslen. Ama üzerinde çalışmak için, iyi bir örnek bunlar. 

Fiziklerinin, giydiklerinin hiç önemi yok. Önce bunu bir aşmak gerekiyor. Yukarda, bodysuit giymişler var. Seks oyuncağı adı altında satılıyorlar. Bir kız, eğer, seks istiyor, öyle dikkat çekmek istiyorsa, o tür şeyler giyer. Onların özelliği, dikkat ettiyseniz, kadını saf vücuttan ibaret göstermesidir. Vücudunu böyle sergiler aslen bir kadın, soyunarak değil. Bu elbiseler de, yatak odasında giyilir genelde, striptiz kulübünü saymazsak, o da karşısındaki erkeği azdırmak içindir, ki her kız bunu az çok ister, ama seks süreci içinde bekler. Sokağa böyle çıkıp, kim denk gelirse kafası olmaz, ama bu erkek diyerek yatağa geldiyse, yan odaya geçip, böyle giyinip size ciddi sürpriz yapabilir. Bu olmazsa, kırmızı dantel gecelik, siyah jartiyerler falan. 

Bir örnek anlatayım size. Kızın birinin sevgilisi askere gitti. Ardından, yemin törenine peşinden kız da gitti. Pembe, ufakça bir bavulu var, onu doldurup. Kızın ailesinin falan haberi yok pek. Dönüşte, bavulu bize bıraktı. Bizde eve aldık bırakınca açıldı pafff diye, öyle tıkış tıkış olmuş. 

Kız gitti, geldi, üstünde bir kazak, bir kot, bir mont. Sıradan öyle şeyler. Ama bavulda, geciktiriciler, siyah jartiyer çoraplar falan, en üste konmuş böyle... 

Basitçe, bin kez yazdık, bir daha yazalım, kızın ne giyip giymediği onun karakteri hakkında size hiç bir fikir vermez, aklınızdan geçecek her şey yanlıştır, bunu muhakkak ve mutlak olarak sindirmeniz, hatmetmeniz gerekiyor. Size en çok hata yaptıracak husus budur. Ve gerçekten fail etmenizin çok zaman sebebi, bu kafanız olacaktır. 

Tabi tersinden bakmıyorsunuz elbette. En çabuk düzdüğüm, evet, zira yatakta falan değil, bodrum kat girişinde adını bilmediğim bir apartmanın, ayakta hem, kız, bir türbanlıydı. Lisedeydik o zaman, otobüste benden sonra bindi, çok sıkıştık, o zaman eshot şoförlerinin hayvan gibi otobüs sürme modası vardı. İster istemez sert hareketlerde topluca devrilmeyelim diye kızıda tutuyordum bir şekilde. İnerken kulağıma doğru tek kelime etti, "gel". gittim, kızdan duyduğum tek kelimede bu oldu. İş bitti, gülümsedi ve toplanıp çekti gitti üst katlara doğru.

Askerde, ilk olduğum yer kantin muhasebeydi. Rehberde, askeriyenin numarası, bizim muhasebenin numarası. Akşam otururdu millet, erat falan başına, tabi biz ve bizim eş dost sadece. Muhakkak biri arar, sonra telefonda seks muhabbetleri. Süpürgenin sapını kendine sokturur, acıyor diye inlemesinden zevk alırdı bizim erat. Ha, soktu, sokmadı bilmem, ama iki gün sonra ziyarete geldikleri, çoğunun türbanlı tipler olduğu falan bildiğimiz şeyler hala. 

Yani, kafanıza alacaklarınız kadar, kafanızdan çıkarmanız gerekenler de önemli. Ve bunları ezberlemeniz değil, içselleştirmeniz lazım. 

Neymiş, asla ne giydiği, ne sürdüğü falan bakılmayacak, ilk intiba için önce gözlere bakılacak, bunda hem fikir oluyor muyuz? Şimdi, gördüğünüz her kıza, kadına bu gözle bakın, anneniz, kızkadeşiniz falan dahil.  Yatırımcı mı, deneyci mi? 

Yatırımcı veya deneysel olduklarını fark ettikten sonra nasıl davranmalıyım?

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, CinleriGorenAdam said:

@anibal hala Türkiye'de misin?

Balık tutma sezonu ne zaman başlıyor?

Gitarım ve ben balıkları kaçırmaya gelebiliriz. 

Aynen, belki Senegal'e giderim ama, belli olmaz yakında. 

Balıklar başka bahara, yani sonbahara. Yazın pek tat vermez balık işi, lağım kokan kefal mi avlayacağız bu yaştan sonra diyorum da... Zevkli olur aslında onlar, bir düşünsem mi diyorum...

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, adalet123 said:

Yatırımcı veya deneysel olduklarını fark ettikten sonra nasıl davranmalıyım?

Sen kaç aylık doğmuşsun, merak ettim ciddi ciddi. 3 Aydan fazla dayanamadın eminim...

Sen, sana yazdıklarımı takip et, uzattın da uzattın, gereksiz yere, bir arpa boyu da yol alamadın, farketmiyor musun? Eğer, azıcık ucundan tutsan, bugün birini alıp götürmüştün hatta.

Sitelerde Paylaş
On 08.04.2019 at 01:11, anibal yazdı:

Haylinde bir bebek, sanki gerçekmiş gibi onunla konuşuyor. İşte hayalperestliğin tam tanımı. Hayallerde yaşamak.

Hayalinde bir bebek var doğru, üstelik her ay farklı bir isim koyuyor, onun için daha sıradanlaşmamış bir şey olduğunu hissediyorum. 

Mesela bir kız arkadaşı var, onlar en salak isimleri bilerek, o bebekten daha da tiksinmek için takıyorlar, sanki hayallerle işi kalmamış, bir şeylerin farkına varmışlar gibi.

Arkadaşına fırsatı kaçırmamak için hemen sordum, siz isteyerek beğenerek isim koydunuz mu başlarda diye, aynı şekilde onlar da o durumdan geçmişler, özenmiş kız falan, ama şuan nafile. 

Benimkiyle de hafiften dalga geçer gibi konuştular zaten bizim isimleri duyunca... 

tarihinde CinleriGorenAdam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 07.04.2019 at 00:40, anibal yazdı:

Örneğin, deneyci, seksi reddeden, gerçekci bir kız için, önsevişme, kafede otururken, parmak güreşi, bilek güreşi vs. yaparak, tensel basit temasla başlar.

Yatırımcılar için nasıl başlar, sanki yatırımcılar biraz daha süreç isterlermiş, kendilerini daha özel hissetme gereği duyarlarmış gibime geliyor. 

Sitelerde Paylaş
On 06.04.2019 at 21:26, anibal yazdı:

Peki olmayacak mı? Nerde.... fuck bodysine aşık olan kız moduna girecek, o ayrı mesele, sen böyle yaparsan. Farkındaysan, seni bırakamıyor, boyuna seni istiyor

Kadınların aşık formu nasıldır? 

Neleri değişir, bu ne kadar sürer? 

Bu arada benimle uğraştığı şeylerin azalmaya başladığını hissediyorum, onun tam kafasındaki kişi olmadığımı, hala da olamayacağımı nasıl ona hissettirebilirim. 

Şuan bana karşı acayip yumuşadı, tam sevgilim gibi geziyor, ama o tansiyon süreçlerinden dolayı, onun gözünde tamamlanmış bir misyon olmak istemiyorum daha. 

Kafe tuvaleti mi, dün denedim, kemeri çıkart ses çıkmasın, gerekirse musluğu aç sonra o beni mutlu etsin. Tabi bu olmadan önce o dışarda gelmişti. 

Böyle kafası iyice karışıyor, şimdi başka bir boyuta girdi, önceden aşık olduğumu bahsettiğim kızı söyledi tekrar, ama bu sefer beni beğenmiyosan yallah ona demedi, onu sikme sadece beni sik tarzında, kıskansınlar beni diyerek, sürekli kocacım diyerek, aynı eve çıkalım beni sabah akşam yap diyerek falan. 

Şimdi böyle becermeye gidip, beni düzeltmeye çalışma tansiyonunu da düşürmezsem -uğraşıcak bir şey bulmayınca sıkıldıklarını söylemiştin, bu beni biraz korkutuyor- galiba bana aşık olacak. 

Ama o aşık olmadan önce aşkın ne olduğunu öğrenmek istiyorum, 

O bana aşıkken nasıl davranmalıyım, tavırlarımı değiştirmeli miyim? 

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, adalet123 yazdı:

İyi de burada çaktırmadan kadına evlenme teklif etmişsin gibi bir durum oluşmuş, ondan kafası karışıp bakışları değişmiş olabilir.:)

Belki bu da bir taktik olabilir, hiç ummadığı bir cümle ile şaşkına çevirmek ve ne söylediğini anlamaya çalışmak için seni gözlemeye başlaması.

@anibal ne dersin olabilir mi? 

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Kafkaslı yazdı:

İyi de burada çaktırmadan kadına evlenme teklif etmişsin gibi bir durum oluşmuş, ondan kafası karışıp bakışları değişmiş olabilir.:)

Belki bu da bir taktik olabilir, hiç ummadığı bir cümle ile şaşkına çevirmek ve ne söylediğini anlamaya çalışmak için seni gözlemeye başlaması.

@anibal ne dersin olabilir mi? 

Kardeşim sen genelde nasıl tanışıyorsun ve tanıştıktan sonra nasıl bir diyalog kuruyorsun?

Sitelerde Paylaş

19 dakika önce, adalet123 yazdı:

Kardeşim sen genelde nasıl tanışıyorsun ve tanıştıktan sonra nasıl bir diyalog kuruyorsun?

Kendi adıma hayatımın hiçbir dönemine insanlarla tanışma ve sohbet etme konusunda sıkıntı yaşamadığım için olsa gerek, kim olursa olsun konuşacak bir konu bulurum.

@anibal'ın anlattığı gibi işte, herhangi bir beklenti içinde olmadan genel bir sohbet havasında başlıyor konuşmalar ve kadına asılmadığın sürece rahatsız olmazlar. 

Kendini geliştirmeye önem vermelisin, çekingen ve pasif bir duruşun olmamalı, konuşmaların da boş olmamalı yani bilmediğin konularda atıp tutmamalısın.

Karşındaki kadını çok yüceltme, sonuçta o da bir insan, kendine güvenli duruşun olmazsa hiçbir kadın senle vakit harcamaz. 

Bahsedilen o dört madde gerçekten işin püf noktası, ben de anibal'dan yeni öğrendim bazı şeyleri, tekrar baştan okumanı tavsiye ederim, acele etmeden okumalısın.

Kendini kötü hissetme, bu işler o kadar kolay olmuyor. Herkes anibal gibi uzman da olamıyor.:)

Freud bile çözememiş işte...

"Kadın ruhu konusunda otuz yılı aşkın çalışmalarıma karşın, yanıtlamayı başaramadığım bir soru var. Kadın ne ister?"  Freud

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...