Jump to content

bedri baykam bıçaklandı

Recommended Posts

...

Eninde sonunda olacak değil mi bu?

Bu son birgün gerçekleşecek. Bu her an, her saniye olabilir.

Bu korku çok saçma.

sanırım sen ölüm korkusu ile ölümden korkmayı karıştırdın...

konumuz ölme ihtimali olduğunu düşünen birinin ani reflexi...

ölüm korkusuyla sokağa dahi çıkamayan insanlarla, yaralandığında heyecana kapılan insanların farkını anlayamadın.

sende ölüm korkusu yok, evet bizlerde de yok... ama biri senin karnına bıçak saplasa sıcağı sıcağına ölmekten korkup kurtulmak için çaba sarfedersin... bu insani bir reflextir...

sanırım sen büyük depremlerde buralarda olsaydın, evinde rahatça çay demler üstüne bir de sigara içerdin.. milletin don gömlek dışarı kaçmasına da "hahahah ölümden korkan salaklar" diyip gülerdin...

ilginçsin vesselam...

Placebo haklı mı ne cool takılıyorsun sanki :)

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 92
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sanırım sen ölüm korkusu ile ölümden korkmayı karıştırdın...

konumuz ölme ihtimali olduğunu düşünen birinin ani reflexi...

ölüm korkusuyla sokağa dahi çıkamayan insanlarla, yaralandığında heyecana kapılan insanların farkını anlayamadın.

sende ölüm korkusu yok, evet bizlerde de yok... ama biri senin karnına bıçak saplasa sıcağı sıcağına ölmekten korkup kurtulmak için çaba sarfedersin... bu insani bir reflextir...

sanırım sen büyük depremlerde buralarda olsaydın, evinde rahatça çay demler üstüne bir de sigara içerdin.. milletin don gömlek dışarı kaçmasına da "hahahah ölümden korkan salaklar" diyip gülerdin...

ilginçsin vesselam...

Placebo haklı mı ne cool takılıyorsun sanki :)

Karıştıran ben değilim, bakın bunun cevabını biri vermiş zaten.

Kendisine teşekkür ettim.

Yaşama tutunmak için insanca çabalamak ayrı, yalnız kendini düşünmek ayrı.

Ve şundan emin olun şov yapmak gibi bir niyetim hiç olmadı, yani gerçekten panik yapan biri değilim.

Şov yapanlar belli.

Deprem konusuna gelince yaşayanları da, panik yapmayanları, gayet serin ve soğuk kanlı olanları da biliyorum.

Yani sanırım tek ben değilim.

Ama dediğim gibi yaşama tutunmak için çabalamak ayrı.

Ölümden gerçekten korkmuyorum ve sorumluluklarım olmasa ölüm tarihimi dahi isteyebilirim :)

Sevgiler.

tarihinde Benist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Karıştıran ben değilim, bakın bunun cevabını biri vermiş zaten.

Kendisine teşekkür ettim.

Yaşama tutunmak için insanca çabalamak ayrı, yalnız kendini düşünmek ayrı.

Ve şundan emin olun şov yapmak gibi bir niyetim hiç olmadı, yani gerçekten panik yapan biri değilim.

Şov yapanlar belli.

Deprem konusuna gelince yaşayanları da, panik yapmayanları, gayet serin ve soğuk kanlı olanları da biliyorum.

Yani sanırım tek ben değilim.

Ama dediğim gibi yaşama tutunmak için çabalamak ayrı.

Ölümden gerçekten korkmuyorum ve sorumluluklarım olmasa ölüm tarihimi dahi isteyebilirim :)

Sevgiler.

Hormonları,nöronları herkesten farklı çalışan mutasyonlu Benist..Böbrek üstü bezlerini mi aldırdın ?

Sen takıl kafana göre..

Zira ava giden ve bir kaç ayıyı nasıl da yakın markajda boğazladığını anlatan korkusuz avcı hikayesine çevirdin başlığı..

Mevzumuz senin ne kadar da korkusuz bir insan olduğunla ilgilenip ,üzerine teoriler üretmek değil...Mevzumuz normal donanıma sahip bir insanın bıçaklanması,geçirdiği şok ve tepkileri olayı..

Yani başrol oyuncusu sen değilsin.....Bedri Baykam...

tarihinde placebo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mevzumuz normal donanıma sahip bir insanın bıçaklanması,geçirdiği şok ve tepkileri olayı..

Yani başrol oyuncusu sen değilsin.....Bedri Baykam...

İşte ben de onu diyorum.

Başrol oyuncuları, iyi ve kötü rolleri karışmış.

Başrollerde Tuğba Kurtulmuş olmalıydı. Canice yoldaşına saldırmaya çalışan kişiye karşı duran, çantasıyla vurarak uzaklaştırmaya çalışan ve aldığı bıçak darbeleriyle yığılıp kalan sonrasında kendini siper ettiği sözde insanlığa siper olacak bu beş para etmez kişi tarafından oracıkta terkedilerek bırakılan ama beş para etmez bu kişinin yaptığı şovla bu görüntüyü (sizin gözünüzde) tersine döndürmeyi başardığı bir oyunun hikayesi bu.

Evet başrollerde Tuğba Kurtulmuş olmalıydı insanlığa kendini siper eden, insanlığı öldüren de arabalarını korkarak kilitleyenler değil Bedri Baykam.

Bir de internette dolaşırken okuduğum bir yorum vardı, ben de dün geldiğimde izlemiştim videoyu, bir kaç gün uzaktım haberlerden, hayatın içindeki güzelliklerle beraberdim o birkaç gün boyu. Geldiğimde her yerde bu haber, videoyu izler izlemez ilk yorumum buraya oldu.

O dolaşırken okuduğum ve okunmaya değer bulduğum yorumu da sizlerle paylaşayım ama hemen saldırmayın, yalnızca okumanız ve bir an için de olsa düşünmeniz için ekliyorum yorumu, illaki tümü ile doğru olacak değil ama doğruluk payı da küçümsenecek gibi değil.

Bedri Baykam’ın bıçaklanma olayında yaşananlar çok açık bir gerçeği göstermiyor mu?

Bir de Ersoy Dede'nin yorumu var okunmaya değer.

Bedri Baykam, bulduğu ilk taksiye binip oradan uzaklaşmayı tercih etti.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş
bu beş para etmez kişi tarafından oracıkta terkedilerek bırakılan ama beş para etmez bu kişinin yaptığı şovla bu görüntüyü (sizin gözünüzde) tersine döndürmeyi başardığı bir oyunun hikayesi bu.

Sen ne adi bir mahluksun yahu!

Beş para etmez olan sen ve senin gibi düşünenlerdir.

Baykam'ın asistanının yaralandığından haberi olsa ne diye söylemesin, ona da yardım istemesin?

Belli ki bıçaklanırken kaçmaya çalışmış ve kadının yaralandığını görmemiş.

Ama nasıl vurayım, nasıl psikopat katili savunayım diye yırtınmaktasın.

Biz sizin gibi cani kafalıları Sivas katliamından yakından bilmekteyiz.

O zamanda "Aziz Nesin de tahrik etmeseydi" ile başlayan Aziz Nesin sövgüleri dolanıyordu ortalıkta.

Bir tarafta 37 can gitmiş ama diğer taraf "İyi olmuş" havasındaydı.

"Keşke Aziz Nesin yanıp geberseydi" diyenleri vardı, nefretten gözleri dönmüş, canileşmiş yobazların.

Bu meselede de öyle.

Senin de o yobaz rezillerden farkın yok. Aynı kalıptan çıkmışsınız.

Sitelerde Paylaş

Aziz Nesin kendi anılarında anlatır.

İtfaiye'nin dayadığı merdivenden kendi başına aşağı inmeye çalışırken itfaiyeci de onu aşağı ittirmeye çalışmaktadır, itfaiyeciyi yanından geçer. Sonra da küfür etmeye başlar. "yanacaksın kafir, bırakın onu" der

Canını itfaiyeciden kurtarıp , aşağı iner, indiğinde ambulans gelmiştir, tam ambulansa doğru ilerleryen, başka bir itfaiyeci gelir, nesin'i tekmeleyerek vahşi kalabalığa doğru iter.

Nesin sonunda kalabalıktan da canını kurtarıp kendini ambulansa kilitler, kaşı açılmış, gözü patlamıştır, ambulans şöförüne beni hastaneye değil istanbul'a götürün der...

Sitelerde Paylaş

Baykam'ın asistanının yaralandığından haberi olsa ne diye söylemesin, ona da yardım istemesin?

O zamanda "Aziz Nesin de tahrik etmeseydi" ile başlayan Aziz Nesin sövgüleri dolanıyordu ortalıkta.

"Keşke Aziz Nesin yanıp geberseydi" diyenleri vardı, nefretten gözleri dönmüş, canileşmiş yobazların.

Bu meselede de öyle.

Aynılarını düşünüyorum hocam...

Bu katil zihniyetli varlıkların gözünü kan bürümüş ..Çünkü dinleri ve Peygamberleri onlara bunu öğretmiş ..Beyinleri 90 derece ön yıkamayla haşlama yapılıyor doğduklarından beri..En moderni de, en yobazı da aynı bunların ..Amaçları iddia ettikleri gibi özgürlük falan da değil.Sadece iki yüzlüler..Onlardan farklı düşünenin ölmesini isteyen bir zihniyet ne anlar özgürlükten?..

Ne yazık ki Türk insanından adam çıkmıyor.. Rönesansı yaşamış görmüş geçirmiş ya da tecrübelerinden faydalanmış ülkeler nasıl daha fazla gelişiriz,nasıl daha insanca yaşarız derdindeyken, bunlar düşmüşler birbirimizi nasıl yerizin ve dini nasıl kurtarırızın derdine ..Sanki Allah olsa bu delilere ihtiyaç duyacak ...

Gerçekten bir Allah olsa idi ilk önce bu çapulcuları gırtlaklardı."Beni rezil ettiniz adiler" diye...Hatta böylesine insanlıktan nasiplenmemiş tipleri yaratmazdı bile diye düşünüyorum...

tarihinde placebo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu meselede de öyle.

Pante sözlerine dikkat et.

Ses etmiyorum, küfür etmiyorum, değmediğini düşündüğümden her zaman alttan alıyorum diye hayvanlık etme.

Senin gibilerin konu altında ettiği gibi.

Adi olan da sensin, kör olan da, yobaz da.

Sizler böyle adi ve yobaz oldukça da her daim herkes karşınızda olacak.

Bundan sonra konuşacak ve aranızda olacak da değilim.

Herkes kendi dünyasında yaşasın.

Benim dünyam nasılsa güzel, dertsiz başıma dert almaktan başka şey değil benim için burda olmak.

Birdaha benden yana ses duymazsınız.

Forum sizin olsun.

Sitelerde Paylaş

Pante sözlerine dikkat et.

Ses etmiyorum, küfür etmiyorum, değmediğini düşündüğümden her zaman alttan alıyorum diye hayvanlık etme.

Senin gibilerin konu altında ettiği gibi.

Adi olan da sensin, kör olan da, yobaz da.

Sizler böyle adi ve yobaz oldukça da her daim herkes karşınızda olacak.

Bundan sonra konuşacak ve aranızda olacak da değilim.

Herkes kendi dünyasında yaşasın.

Benim dünyam nasılsa güzel, dertsiz başıma dert almaktan başka şey değil benim için burda olmak.

Birdaha benden yana ses duymazsınız.

Forum sizin olsun.

Hadi ordan!

Sen sözlerine dikkat etseydin benzer karşılığı almazdın.

Saldırıya uğramış, mağdur bir insana hala vurmaya kalkışıyor, aşağılıyorsunuz.

Neden?

Solcu diye, Atatürkçü diye.

Adi olmayan bir insan bunu yapmaz.

En azından aşağılamadan eleştirir.

Bu karakterinizin rezilliğini gösteriyor.

Çok meraklıydık senin pislik yazılarını okumaya.

Düzgün yazdığında böyle tavır aldık mı?

Edebinle yazmasını bilmez misin sen, çirkeflik yapıyorsun sürekli.

Hele bir kadına hiç yakışmıyor.

Ben şunları yazarken sıkılıyorum, sen hastanede yatan, ölüm tehllikesi atlatmış bir insana saldırmaktan utanmıyorsun.

Uğurlar olsun.

Senin gibisi tonla var.

Bize dindarın dürüstü, temizi, objektif olabileni lazım.

Onun sıkıntısını çekiyoruz. Malum böylesi nadir bulunuyor.

Ortalık gericiden, yobazdan geçilmiyor.

"Saldırıya uğrayan Salman Ruşdi olsa yine kınardım" diyecek karakterde müslümanların çoğalması lazım.

Bizim ülke için de derdimiz o. Yoksa bana ne milletin namazından-niyazından. Saygı duyarım.

Ama senin gibilerin çokluğunu gördükçe kolay kolay düzelemeyeceğimizi düşünüyorum.

Ayrıca gideceğini de hiç sanmıyorum.

Sen şimdi Düşünce Dünyası'na damlar, orada da pisliğine devam edersin. :lol:

Sitelerde Paylaş

:) Sizin çağdaşlık medeniyet anlayışınızada bayılıyorum yaaa

Adam selpağa attırmış sanat diye sergisinde gösteriyordu. İşte sizin çağdaşlık medeniyet anlayışınız. Acınacak durumdasınız.

Bedri Baykam'da sizlerde kendinizi köprüden aşağa atında vatana millete hayırlı bir iş yapmış olun.

bir adamın kılı kutsal birşeymiş gibi milyonlar tarafından tazim görebiliyor.

Niye şaşırıyorsunuz baykamın yaptığına,

Baykam yaptığı için mi değersiz.?

Sitelerde Paylaş

Bu başlık gözden kaçmış. Gözden kaçtığını fark eden insan kılıklı ayak takımı ağzınlarından büyük abdestini yapmaya başlamış.

İnsanlıktan zerre kadar sebeplenmemiş bu hayvanlar tespit edilip forumdan şutlanacak ve başlıkta önemli temizlik yapılacak.

Gerek görülürse başlık belki yeniden açılır...

Unutmadan belirtelim; burası hala Ateistforum'dur ve kendini insan sınıfına dahil etme cüreti gösteren hayvanlar, edeplerini muhafaza etme çabası göstermedikleri müddetçe bu forumda barındırılmayacaktır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...