Jump to content

Tesettürlü bayanların karşılaştığı her yabancı erkeğe hiç konuşmadan sen sapıksın mesajı vermesi

Recommended Posts

9 dakika önce, ikiaradabiderede yazdı:

Başlığı okudunuz tesettürlü bayanlar karşılaştığı her yabancı erkeğe hiç konuşmadan giyimi ile sen sapıksın kendimi senden korumak zorundayım mesajı veriyor mu?vermiyor mu?Buyrun tartışalım.teşekkürler saygılar

Sadece erkeği zan altında bırakmıyor. Kendisinin, varlığının, bedeninin yalnız erkeği baştan çıkarmak için yaratıldığını ve bu nedenle erkek için büyük tehlike olduğunu da kabul etmiş oluyor.

Ben yalnızca seks objesi bir şeyim diyor kısacası.

Çoook yönü olan bir mesele bu. 

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, ikiaradabiderede yazdı:

Başlığı okudunuz tesettürlü bayanlar karşılaştığı her yabancı erkeğe hiç konuşmadan giyimi ile sen sapıksın kendimi senden korumak zorundayım mesajı veriyor mu?vermiyor mu?

Öyle bir mesaj verdikleri filan yok.

Çoğu erkek baskısıyla veya sekonder kazançlar için öyle giyiniyor.

Erkek baskısı dediğim kıskançlık ,sekonder kazanç dediğim ise akla gelebilecek her türlü maddi kazanımdır.

Bunlardan bağımsız olarak örtünenler ise saf gerizekalıdır.

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, democrossian said:

Bu pislik ruh hastası manyak her konunun içine böyle serbestçe pislemeye ne kadar devam edecek? Bir mevzuya girdi mi o mevzunun tartışılacak hiç bir tadı kalmıyor, bota çevirip rezil ediyor. Böyle bir şey artık olamaz, yeter! Bu manyak bir ruh hastası!

Eee, söyledik,  bu lafı beğenmeyebilir, amanda lo lo looooo diye her tür tatavayı edebilirsiniz....

Gerçekler bu ve bunu yazmış olmaktan çok hazzediyor da değilim. 

Ha, ekleyelim, siz bu gerçeği görmedikçe, bafilenen siz ve sizin kızlarını olacak, sonra da "amanda öyle kot giymiş, mini etek giymiş, şort giymiş, tahrik ediyordu, ben ne yapayım" diyecek ve haklı görülecek o taraf.

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Örtü de nereye kadar saklar ki. Bol da giyse, bi eğildi mi kıvrımlar ister istemez çıkıyor. Çarşaf da giyse bir rüzgar esiyor yapıştırıveriyor. Kendilerine eziyet başka bir şey değil. Hele saç kapatmak da neyin nesi? Cinsel organ mı saç? 

Biraz da imaj meselesi. Dar da giyse kafasını örttü mü, karşısındaki adama ben namusluyum imajı verdiğini düşünüyor. 

Açık olan bir kadın da kıvrımları belli giymek istemeyebilir. Muhafazakar bir çevredeyse mini etek, şort giymeyebilir. Tercih meselesi. Kadın açısından düşününce de etrafta açık olanları direkt damgalayan bir çomar sürüsü var.

En ideali mevsimine göre giyinmek. Yazın şort giyebilmeli mesela kadın, niye giyemesin. Ölsün mü sıcaktan? Hele o yazın sıcağında o pardüseyi giyip o türbanı da dolayıp dolayıp içlerine sokmuyorlar mı... cehalet işte, kılın bikiniyle gezmek gibi birşey.... cehaletten hep bunlar.

Sitelerde Paylaş

Bu bit yavşağına uyarı filan verilmediğine göre bunun bit yavşağı mavşağı ama aklı yine de yerinde olarak varsayılıyor. Çok daha az önemli nedenlerle uzaklaştırılanlara büyük haksızlık olsa da aklı başında olduğu varsayımı ben hiç olası görmesem de umarım doğrudur. Umarım yavşak yavşak iğrenç kusmuklarını ağzından sıçramaz bir daha. Ne bu konuda, ne bu yavşağa uyarı verileceği konusunda hiç umudum olmasa da belki demekten başka çare yok, çünkü bu yavşak torpilli. Dokunulmazlığı var.

Sitelerde Paylaş

Nerde bir gerginlik var, alakasız laflar edip az da bana giydirse, iyi giydiriyor diyenleri hiç anlamıyorum. Benim hiç kimseyle alıp veremediğim paylaşamadığım bir şey olmadı. Benim tek derdim var: İnsanların "işte bu ateistler böyleler hep" demesi. Beni bu rahatsız ediyor. Hiç kimseyle kişisel bir derdim yok. Mesele bundan ibaret.

Bu arada Müslümlerin tüm sorunların "alaaaaakber" çekmekle hallolacağını düşündükleri konusuna katılıyorum. Öyleler. Alaaakber deyince her sorun biter sanıyorlar. Fakat alaka yok konu ile, o başka... 

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, democrossian yazdı:

Bu bit yavşağına uyarı filan verilmediğine göre bunun bit yavşağı mavşağı ama aklı yine de yerinde olarak varsayılıyor. Çok daha az önemli nedenlerle uzaklaştırılanlara büyük haksızlık olsa da aklı başında olduğu varsayımı ben hiç olası görmesem de umarım doğrudur. Umarım yavşak yavşak iğrenç kusmuklarını ağzından sıçramaz bir daha. Ne bu konuda, ne bu yavşağa uyarı verileceği konusunda hiç umudum olmasa da belki demekten başka çare yok, çünkü bu yavşak torpilli. Dokunulmazlığı var.

Anibal'den söz ediyorsunuz sanırım.. Torpilli falan değil, raporlayın nasıl müdahale ettiğimizi görürüsünüz... 

Geçmişte defalarca uzaklaştırıldı, raporlayın, bu sefer daha uzun süre uzaklaştıralım...

Sitelerde Paylaş
On 28.11.2017 at 23:03, anibal yazdı:

Küfürlerle, pis cümlelerle, insanları rencide ediyorsun. Geçmişte seni uzaklaştırarak müdahale ettim, pek çok kere de seni uyardım.. Açık söylüyorum, ya ifadelerine çeki düzen verirsin, ya da seni uzunca bir süre tatile gönderirim. Yeter artık...

Sitelerde Paylaş

Mevzu tesettürlü kadınlara gelmişken. Şöyle bir saçmlık geldi önüme facebookta. Bu nedir ya?? Bir de hümanist yabancı kadınlar deli gibi savunuyorlar bu durumu. Türbanla buz pateni ne alakadır ya? Türban tesettürün parçası, kadını kapatmak daha az çekici görünmesini sağlayan birşey. Buzpateni artistik bir spor. Ne alaka yani? Bu kadın bir de türban takma hakkını savunmuş paten yaparken. Bu Avrupalılar aşırı hümanist oldular. Fazla iyimser ve insancıllar. Müslüman talanına uğradıklarında göreceğim ben onları.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1167163136747893&id=879606075503602&ref=m_notif&notif_t=video_reply

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...