Jump to content

CharlesDarwin

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  2.962
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

CharlesDarwin Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 12-08-1978

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  eskişehir

Güncel Profil Ziyaretleri

6.041 profil görüntüleme
 1. CharlesDarwin

  Ortak Velayet Davam

  Haklısın. Çocuklarımı görmemde çok büyük sıkıntı yoktu. Ancak davayı açmak zorundaydım. Bu bir çekişme meselesi değil. Çocuklarım üstünde hiçbir yasal hakkım yoktu. Öyle ki onlaın babası olduğum halde, hastalandıkları zaman ameliyat ettirme, eğitimlerinde özel kursa kaydettirme vs aklına ne gelirse hiçbir hakkım yoktu. Ve çocukları istediğim gibi görebilmem bir lütuf olarak sunulup duruyordu. Ben hakkımı istiyorum sadece. Türkiye dışında tüm batı ülkelerinde var olan ortak velayetin Türkiyede de olması şart. Şu süreç içinde öyle babalarla tanıştım ki, çocuklarını görebilmek için km
 2. CharlesDarwin

  Ortak Velayet Davam

  Sevgili Anibal, zaten İstinaf mahkemesine göndereceğim dilekçede sünnet olayının Türk kanununda yeri olmadığını yazdım ama Türkiye'de dediğin gibi hukuk hikaye.
 3. CharlesDarwin

  Ortak Velayet Davam

  Karşı taraf sünnet konusundaki düşüncemi bildiği için bunu bir kanıt olarak sunuyor. Sünnete kesinlikle karşıyım.
 4. Eski eşime, çocuklarımla velayeti paylaşabilmek için ortak velayet davası açtım. Ancak karşı taraf benim ateist olduğumu ve çocuklarımı sünnet ettirmek istemediğim savı ile davayı kazandı. Türkiye'nin mevcut durumu ne olursa olsun, Türkiye laik bir devlet. Konuyu AIHM ne kadar taşıyacağım. Bakalım ne olacak?
 5. Ben facebookta çeşitli ateist gruplarında yazıyorum. Başıma birşey gelmedi. Artık bu korkunun yersiz olduğunu düşünüyorum. Hatta bu tip grupların adminleri açık açık yazdıkları halde hala onların da başına birşey gelmedi Bu kadar korkmamak lazım.
 6. Uzun zamandır bu forumdayım. Eskiden daha sık girer, yazılar yazardım. Şimdilerde ne yazık ki giremiyorum. Takip edemiyorum. Daha çok benden kaynaklanıyor sanırım. Ben oldukça asosyal biriyim. Buradan gerçek hayatta tanıdığım, görüştüğüm, arkadaş olduğum kimse yok. Birkaç defa tanışma programları oldu ancak konumum gereği gidemedim. Gene de facebook üzerinden eklemek istediğim çok kişi var. Neden gerçek hayatta da tanışmıyoruz?
 7. CharlesDarwin

  Yoruldum. Hem de çok.

  Damdan düşen biri olarak, acılarımı anladığın için teşekkür ederim. Benzer düşünceleri paylaşıyorum. Onların durumları daha iyi. Çok dürüst olmak çoğu zaman bir avantaj değil, dezavantaj oluyor. Hacı, haklısın. Yalnızlık duygusunu en iyi bu şekilde yenebilirim.
 8. CharlesDarwin

  Yoruldum. Hem de çok.

  Güzel yazmışsın vitamin eline sağlık. Benim problemim hatunla değil. Çocuklarımı görüyorum engel olmuyor. Ama 2 haftada 1 çok az bir süre. Onları çok özlüyorum. Hiç aklımdan çıkmıyorlar. Benim sıkıntımın nedeni bu.
 9. CharlesDarwin

  Yoruldum. Hem de çok.

  Hayır. Vaktim yok.
 10. CharlesDarwin

  Yoruldum. Hem de çok.

  Bu arada direkt bir facebook grubu kurulsa harika olur.
 11. Geçen sene boşandım. 1 yıldır özellikle barınma konusunda çok çaba sarfettim. Kiraya çıktım, daha önceki inşaatımı bitirmeye çalıştım, yeni ev yeni eşya aldım vs. Ancak hiçbir şey çocuklarımdan uzak kalmak kadar bunaltıcı olmuyor. Onlarla çok iyiyim. Ama onlar benden annelerine gittiği zaman tamamen çöküyorum. Çok yoruldum. Özel bir hayatım yok. Olmasını da beklemiyorum şimdilik.
 12. CharlesDarwin

  Gençlerin dikta cumhuriyeti

  Güzel bir yazı. Teşekkürler
 13. CharlesDarwin

  Gençlerin dikta cumhuriyeti

  Bu da pek iyi olmamış görünen o
 14. CharlesDarwin

  Gençlerin dikta cumhuriyeti

  Evet Forum Academia doğru ismi.
 15. CharlesDarwin

  Gençlerin dikta cumhuriyeti

  Bu facebook grubunun adını da paylaşacağım. Olur da birşeyler yazmak isterseniz o gruba bırakmayın. Yazdıklarınız beğenilmez ise silinir. Grubun adı Forum Academi. Dikkatli olun.
×
×
 • Yeni Oluştur...