Jump to content

ATEİST FORUMA MODERATÖR OLMAK İSTİYORUM

Recommended Posts

• İleti 224
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

aslinda seni gercektende cok severim, bir cok yerde beni uyarmis ve kismen yardimci olmus birisin. Fakat yazdiklarin o kadar sacma gelmeye basliyor ki bi saatten sonra, söylemem belki dogru degil ama söylemeden gecemeyecegim cogu kisi pek hoslanmiyordu senden ve ben bunu anlayamiyordum, neden senden hoslanilmadigi vs. ama yazilarini okudukca senden hoslanmamalarinin sebeplerini iyice anlamaya basladim. Senin dan dan dan konusmana kimse birsey demiyor, fakat gelipte assagilayici sözler sarf etmenide gerektirmiyor bu dan dan dan konusmalarin öyle degil mi? Biraz daha yazarken bazi seyleri göz ardi etmeden yazman dilegiyle..

Ben hayat görüşüme göre düşüncelerimi dile getiriyorum. Olay budur. Aşağılayıcı söz sarfettiğim yok. Hak edene hak ettiğini söylüyorum. Seni bu kadar rahatsız ediyorsam sende beni okuma Pinokio. Benden hoşlanmayan o bir grup insanı ben adam yerine koyuyor muyum acaba? Yoooooo. İsterlerse nefret bile edebilirler. Çok umurumdaydı.

Ayrıca sen benim bir ifademe takılıp bunu aşağılama diye niteleyemezsin. O ifade aşağılama değil eleştiri. Önce bu farkları öğren ondan sonra böyle tartışmalara gel burnunu sok.

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Macc seni tanımam etmem. Ne ayaksın bilmem. Eskisin galiba, seni bilenler biliyordur herhalde. Neyse gelmiş burada benimle ilgili değerlendirme yapıyorsun. Ama berguzarla ilgili değerlendirmen daha yoğun iletinde. O zaman direkt onunla ilgili yazsaydın. Benden sana ne? Hem o kadar meraklı isen müslüman moda git İslami sitelere takıl. Sizle mi uğraşacağız? Yok zaten berguzar istemezde cartta curtta. Eeeee bu ne zırıltı o zaman? Zaten bu forumda müslüman mod olursa ben gelişmelere bakarım. Sonra sonra baktım işin tadı kaçıyor bende çeker giderim. Ben ateistim, forumda birde müslüman baskısı çekemem. Gelmiş forumda biz çoğunluğuz siz bize uyacaksınız gibi laflar ediyor berguzar. Duyanda dünyada çoğunluk sanır bunları. İslamın yüzsüzlüğü kişilerde de ifadesini buluyor işte. Ben mecbur değilim böyle ukalalıklara katlanmaya. Yetmezmiş gibi böyle başlık açıp güya kinaye yapıyormuşmuşmuş. E bende gelir böyle yazarım. Kime ne? Canını sıkıyorsa yazdıklarım okuma. Sen kimsin? Yandan şakşakçı mı?

:)

Peki.

Sitelerde Paylaş
Ben hayat görüşüme göre düşüncelerimi dile getiriyorum. Olay budur. Aşağılayıcı söz sarfettiğim yok. Hak edene hak ettiğini söylüyorum. Seni bu kadar rahatsız ediyorsam sende beni okuma Pinokio. Benden hoşlanmayan o bir grup insanı ben adam yerine koyuyor muyum acaba? Yoooooo. İsterlerse nefret bile edebilirler. Çok umurumdaydı.

Vır vır vır koca karı gibi amma düşük çenen varmış be.

Benden sana ne? Hem o kadar meraklı isen müslüman moda git İslami sitelere takıl. Sizle mi uğraşacağız? Yok zaten berguzar istemezde cartta curtta. Eeeee bu ne zırıltı o zaman? Zaten bu forumda müslüman mod olursa ben gelişmelere bakarım. Sonra sonra baktım işin tadı kaçıyor bende çeker giderim. Ben ateistim, forumda birde müslüman baskısı çekemem. Gelmiş forumda biz çoğunluğuz siz bize uyacaksınız gibi laflar ediyor berguzar. Duyanda dünyada çoğunluk sanır bunları. İslamın yüzsüzlüğü kişilerde de ifadesini buluyor işte. Ben mecbur değilim böyle ukalalıklara katlanmaya. Yetmezmiş gibi böyle başlık açıp güya kinaye yapıyormuşmuşmuş. E bende gelir böyle yazarım. Kime ne? Canını sıkıyorsa yazdıklarım okuma. Sen kimsin? Yandan şakşakçı mı?

Bunlar cünkü hic assagilayici sözler degil degil mi? Sana göre sadece senin hayat görüsün. Madem herkese eger begenmiyorsaniz, rahatsiz olduysaniz beni engelleyin diyorsun, kendine laf söylettirmiyorsun, peki öyleyse senin bu yaptiklarin nedir? Kendine nasil davranilmasini istiyrosan karsindakinede öyle davranmalisin, bunu benden ögrenecek degilsin heralde.

Bak iste baglanti buda benim düsüncelerim, bende bunlari dile getiriyorum, yada senin degiminle dan dan dan söylüyorum.

tarihinde Pinokio tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bak iste baglanti buda benim düsüncelerim, bende bunlari dile getiriyorum, yada senin degiminle dan dan dan söylüyorum.

Bunlar aşağılayıcı sözler değil mi diyorsun? Eh biraz sert doğru. Ben gerekli görmüşüm söylemişim. Çok iyiyimdir ama canımı sıkan olursa da böyleyimdir. Beğenen beğenir beğenmeyenin keyfi bilir. Bunlar kime ters geliyorsa, benimde zaten onlarla geçinmeye gönlüm yoktur. Tamam mı? Koyun değilim ben. Herşeye eyvallah diyemem. Bana laf söyleyecek olan düşünsünde söylesin bundan sonra. Cevabını alır.

Sende istediğini geldin söyledin. Bunlar beni bozmaz. Ben burada bazılarının yaptığı gibi uzatmam, zırıltı yapmam. Sen keyfine bak.

Sitelerde Paylaş
İsterlerse nefret bile edebilirler. Çok umurumdaydı.

O kadar Albert Camus okursan tabi umrunda olmaz :)

Mersault olmayı yakıştıramıyorsun.

Hem umrumda değil de hem de her konuya sayfalarca yazı döşe.

Pinokyo ile düzgün konuş,kırıcı oluyosun.

Ben kırılmam bana konuşabilirsin :)

Sitelerde Paylaş
Hatta bir seferin de üye no 102 ateist demişti ki buna "" yılbaşında kırmızı iç çamaşırı ile mi girdin kız"" demişti.
bu yaptiin cok ayip arkadasim.harbi bi erkege yakismior.onceden olmus bi olayi buraya getirip insanlari zor durumda birakmaya calisarak buyuk bi zavallilik ornei gosteriosun
Sitelerde Paylaş
O kadar Albert Camus okursan tabi umrunda olmaz :)

Mersault olmayı yakıştıramıyorsun.

Hem umrumda değil de hem de her konuya sayfalarca yazı döşe.

Pinokyo ile düzgün konuş,kırıcı oluyosun.

Ben kırılmam bana konuşabilirsin :)

Ya bunca zamandır bu forumu okurum. Elbette birçok iletine denk geldim ve okudum. Ben seni hiç anlamadım ki bundan sonra anlayayım. Herkesin kendine göre bir düşünme biçimi var. Senin yazdıklarından ben net birşey çıkartamıyorum. Ben birşey yazarsam dimdik düşünce bir yere gider. Yazının sonunda da bağlarım zaten sonuca. Sen üç cümle yazsan ben aralarında alaka kuramıyorum. Seni anlayanlar vardır belki. Onların kafalarına uyuyorsundur. Ama ben yok anlamak.:)

Sitelerde Paylaş
Bunlar aşağılayıcı sözler değil mi diyorsun? Eh biraz sert doğru. Ben gerekli görmüşüm söylemişim. Çok iyiyimdir ama canımı sıkan olursa da böyleyimdir. Beğenen beğenir beğenmeyenin keyfi bilir. Bunlar kime ters geliyorsa, benimde zaten onlarla geçinmeye gönlüm yoktur. Tamam mı? Koyun değilim ben. Herşeye eyvallah diyemem. Bana laf söyleyecek olan düşünsünde söylesin bundan sonra. Cevabını alır.

Eeee söyle. Beni bozmaz. Ben burada bazılarının yaptığı gibi uzatmam, zırıltı yapmam. Sen keyfine bak.

Baglanti yine ayni seyi yaptiginin farkinda misin? Burada kimsenin koyun oldugunu sanmiyorum, herkes herkese gereken cevabi verir, veriyorda zaten bu senin yaptigin bir ilk degil.

Lütfen kendini toparla, istersen ara ver, hatta tatile cik. Tatilinin masraflarini karsilaya bilirim.

Ama böyle yaparak birilerine cevap verdigini saniyorsan yaniliyorsun.

Sitelerde Paylaş
Ya bunca zamandır bu forumu okurum. Elbette birçok iletine denk geldim ve okudum. Ben seni hiç anlamadım ki bundan sonra anlayayım. Herkesin kendine göre bir düşünme biçimi var. Senin yazdıklarından ben net birşey çıkartamıyorum. Ben birşey yazarsam dimdik düşünce bir yere gider. Yazının sonunda da bağlarım zaten sonuca. Sen üç cümle yazsan ben aralarında alaka kuramıyorum. Seni anlayanlar vardır belki. Onların kafalarına uyuyorsundur. Ama ben yok anlamak.:)

Meursault olacak,karakterler karışmış ondan belki :)

tarihinde Macc tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Baglanti yine ayni seyi yaptiginin farkinda misin? Burada kimsenin koyun oldugunu sanmiyorum, herkes herkese gereken cevabi verir, veriyorda zaten bu senin yaptigin bir ilk degil.

Hani diyorsun ya bana yazanlar cevaplarini alir diye, aslinda bazen hani mahalle ortasinda gibi konusmalarin varya o örneklerden birtanesi bu basliktada var, iste o zaman gercektende cok gülünc duruma düstügünü belirtmek isterim.

Lütfen kendini toparla, istersen ara ver, hatta tatile cik. Tatilinin masraflarini karsilaya bilirim.

Ama böyle yaparak birilerine cevap verdigini saniyorsan yaniliyorsun.

Pinokio abartıyorsun. Bak ben bunlarla canımı sıkamam. Forum kurallarına uyduğum sürece yazdıklarımın hesabını değil sana hiç kimseye vermem. Bilerek ve isteyerek yazdım. Oke. Gerekirse gene yazarım. Seni ilgilendirmez. Burada kes. Çünkü haddini aşıyorsun. Kalbini kırdırma bana. Devamı gereksiz bu tartışmanın.

Sitelerde Paylaş
Ben şutlamamıştım seni.

Sen üyeliğini sildirme talebinde bulunmuştun.

HADDİ LEN ORADAN. siz ecdad düşmanısınız..

Osmanlıyı konuşacağım derken savunacağım derken sırf savundurmamak için şutladın.

Milliyetçi düşmanısınız siz.

Sitelerde Paylaş
Pinokio abartıyorsun. Bak ben bunlarla canımı sıkamam. Forum kurallarına uyduğum sürece yazdıklarımın hesabını değil sana hiç kimseye vermem. Bilerek ve isteyerek yazdım. Oke. Gerekirse gene yazarım. Seni ilgilendirmez. Burada kes. Çünkü haddini aşıyorsun. Kalbini kırdırma bana. Devamı gereksiz bu tartışmanın.

Baglanti iste ayni seyleri sende bu baslik altinda ve diger basliklarda diger üyelere yapiyorsun. Ne kadar kirici oldugunu göstermek istedim sadece. Senin yazdigin sekilde yazmistim halbuki, ne var bunda?

Sadece görüslerimi dile getirdim o kadar. Yani anlayacagin, kivirmadan yazdim, aklimdan gecenleri pat pat pat söyledim :D

Sitelerde Paylaş
Baglanti iste ayni seyleri sende bu baslik altinda ve diger basliklarda diger üyelere yapiyorsun. Ne kadar kirici oldugunu göstermek istedim sadece. Senin yazdigin sekilde yazmistim halbuki, ne var bunda?

Sadece görüslerimi dile getirdim o kadar. Yani anlayacagin, kivirmadan yazdim, aklimdan gecenleri pat pat pat söyledim :D

Evet sonuç nedir Pinokio? Ben senin söylediklerine birşey dedim mi? Sen düşünceni dile getirmişsin bende keyfin bilir dedim. Bitir bu tartışmayı diyorum gelip gene yazıyorsun. Ne tür bir karın ağrısı var sende? Neyi uzatıyorsun?

Sitelerde Paylaş
Evet sonuç nedir Pinokio? Ben senin söylediklerine birşey dedim mi? Sen düşünceni dile getirmişsin bende keyfin bilir dedim. Bitir bu tartışmayı diyorum gelip gene yazıyorsun. Ne tür bir karın ağrısı var sende? Neyi uzatıyorsun?

İyi niyetli uyarıyor seni.

Pinokyo gülünç duruma düştüğünü söylüyor. (Bak ben o komik iletini gayet kötü niyetli alıntılayıp bıyık altından güldüm,peki dedim )

Tekrar yazdıklarını okuyup,kendine çeki düzen vereceğine hala car car cevap yetiştiricem diye uğraşıyosun.

Oku bakalım başlıktaki iletilerini.

Hiç mi tuaf gelmiyor sana hakkaten?

tarihinde Macc tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
İyi niyetli uyarıyor seni.

Pinokyo gülünç duruma düştüğünü söylüyor. (Bak ben o komik iletini gayet kötü niyetli alıntılayıp bıyık altından güldüm,peki dedim )

Tekrar yazdıklarını okuyup,kendine çeki düzen vereceğine hala car car cevap yetiştiricem diye uğraşıyosun.

Oku bakalım başlıktaki iletilerini.

Hiç mi tuaf gelmiyor sana hakkaten?

:D:D:D Bu nedir yav? Tartışmanın tartışmasını mı yapacağız? De gedin işinize. Çok canınız sıkılıyorsa çıkın dolaşın. Hesap mı vereceğim ben size? Hadi kardeşim hadi uzayın. Dağılın lan.:)

Dünkü veletler çıkmış bana terbiye dersi verecek az daha. Ben size hitabet ve hayat dersi verirdim ama uyuz kaşımayı seviyorsunuz siz. Olmaz size o dersleri vermem. Öğrencilerimi seçerim ben.

Sitelerde Paylaş
:D:D:D Bu nedir yav? Tartışmanın tartışmasını mı yapacağız? De gedin işinize. Çok canınız sıkılıyorsa çıkın dolaşın. Hesap mı vereceğim ben size? Hadi kardeşim hadi uzayın. Dağılın lan.:)

Sen hiç kaplumbağaları düşündün mü bağlantı?

Sitelerde Paylaş
murteddd, ben bu foruma öğrenmek ve birazda eğlenmek için giriyorum. Aradada böyle garip işler olunca katılıyor ve yine kendime göre eğleniyorum. Gelmişsin burada bir sürü yazı yapıştırıp kendine göre analiz yapıyorsun. Ya ben onları okumakla zaman kaybedip canımı sıkamam. Vır vır vır koca karı gibi amma düşük çenen varmış be. Kardeşim ne düşünürsen düşün ne satarsan sat. Meraklıların okur kendi aranızda anlatır durursunuz. Ben forumda öğrenmeme ve eğlenceme bakarım. Böyle üç kuruşluk gerginliklerle uğraşamam. İsteyen istediğini düşünsün. Gelip foruma bana çamur atan olursada iki lafla benzetirim. Lafında altında kalmam yani. Sen işine bak, kasma bunlarla kendini.

ben mi analiz yapıyorum?

orada analizlik birşey yok ki.

alıntıladığım kısmı okuyan herkesin varabileceği tek sonuç var,

onun da ne olduğunu o başlıkta sana yazmışlar.

kendisine çamur atılmasından rahatsız olduğunu

bu forumda en son söyleyecek kişilerden biri sensin,

bunun için üzgünüm.

bu arada yazılanları okumaya vaktin yok

ama her nasılsa senaryo yazıp kızıllarla uğraşmaya vaktin var.

bu arada hem üzerine gider, sizi deşifre ederim, benim gibi cinden kaçmaz falan diyordun.

onun adı son mesajında üç kuruşluk gerginlik olmuş nedense.

sen bildiğin yolda yürümeye devam et, kolay gele.

ben bu tartışmayı uzatmaya gerek görmüyorum daha fazla.

neyin ne olduğu anlaşılmıştır.

Sitelerde Paylaş

:D :D

tamam tamam birsey uzatmiyorum.

Sitelerde Paylaş
ben mi analiz yapıyorum?

orada analizlik birşey yok ki.

alıntıladığım kısmı okuyan herkesin varabileceği tek sonuç var,

onun da ne olduğunu o başlıkta sana yazmışlar.

kendisine çamur atılmasından rahatsız olduğunu

bu forumda en son söyleyecek kişilerden biri sensin,

bunun için üzgünüm.

bu arada yazılanları okumaya vaktin yok

ama her nasılsa senaryo yazıp kızıllarla uğraşmaya vaktin var.

bu arada hem üzerine gider, sizi deşifre ederim, benim gibi cinden kaçmaz falan diyordun.

onun adı son mesajında üç kuruşluk gerginlik olmuş nedense.

sen bildiğin yolda yürümeye devam et, kolay gele.

ben bu tartışmayı uzatmaya gerek görmüyorum daha fazla.

neyin ne olduğu anlaşılmıştır.

Aferin. Ne anladığını falan tartışacak değilim. Kimsenin hakkımdaki düşüncelerini düzeltmek yada kendimi şöyle veya böyle göstermek gibi bir derdim yok. Canın nasıl istiyorsa hakkımda öyle düşünürsün. Benim amacımda zaten bu saçma tartışmayı bitirmek. Eğlence bitti herkes evlere...:)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...