Jump to content

Recommended Posts

Değerli Ateistforum Katılımcıları,

2008 yılı Nisan ayında üye olduğum bu forumda, üye olduktan birkaç ay sonra moderatör kadrosuna dahil oldum, sanıyorum son bir yıldır da admin kadrosunda devam ettim.

Bu süre içinde forumda aktif olarak yazmaya da çalıştım.

Artık yönetimdeki görevimi sonlandırmak istiyorum çünkü eskisi gibi aktif olamayacak ve yazamayacağım ve bu durumda da sorumluluklarımı gerektiği gibi yerine getiremiyor olamayacağım. Ve tabii çok da yorgunum aslında..

Fakat bilinmeli ki yönetici arkadaşlarımın daima yanındayım, aktif olmasam da dışarıdan işbirliğini sürdüreceğim.

Öncelikle yönetimdeki tüm arkadaşlarıma, daha sonra da forumdaki katılımcılara ilk günden beri gösterdikleri destek ve işbirliği için teşekkür ederim. Forumumuzun geçirdiği çok zorlu günlerde forumu gerçek anlamda sahiplenen ve mücadelede en az yöneticiler kadar yorulup yıpranan dostlarıma özellikle teşekkür etmek isterim. Birbirimizi hiç tanımadık, tanımak ihtiyacı içinde de olmadık ancak bildik ki hepimizin baktığı yön aynı.

Selam ve Sevgilerimle

IFeelGood

Link to post
Sitelerde Paylaş

Bizlere daha temiz, daha okunulur, daha düzgün bir forum sunmak adına gece gündüz demeden çalışan bu değerli arkadaşımızın yöneticilikten ayrılması site ve okurları adına üzücü bir gelişme.

Kuşkusuz bu sitede yönetici pozisyonunda olan herkesin çok emeği var, fakat site çoğunlukla onun azmi, kararlılığı ve yılmaz mücadeleciliği sayesinde ayakları yere her zaman sağlam bastı.

Bu bağlamda bu değerli aydınlanmacı arkadaşımıza teşekkürü bir borç biliyor, kendisine sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.

Link to post
Sitelerde Paylaş

:((( burayi yeni gördüm vecok üzgünüm. umarim her firsatta buraya ugrarsin ve kendini özletmessin.

Yahu üzülecek bir şey yok, üyeliğim silinmiş değil ki?

Buradayım, fırsat buldukça da yazacağım. Seni yalnız bırakır mıyım hiç.:)

AteTürk'e de yanıt vermiş oldum böylelikle.

Yazmaya devam Sevgili AteTürk. Sadece okumakla olmaz, en çok Atatürkçüler yazıp çizmeli. Gericilikle en sağlam mücadeleyi daima Atatürkçü vermiştir, böyle de devam edecek.. Mücadelenin sanal ayağı da önemli.

Link to post
Sitelerde Paylaş

Bu başlığı şimdi gördüm, "forumun enleri" diye bir başlık vardı, oraya beni "forumun en ayakta uyuyanı" diye not edin.

Bayan IFeelGood, Mod olmak Admin olmak ciddi bir iştir, siz ve ekip arkadaşlarınız zaten ciddi olan bu işe biraz da kendi ciddiyetinizi katarak ilerliyordunuz.

Siz de bizler gibi okur-yazar moduna dönmüşsünüz.

Kendimden biliyorum, -ı-ıı tat vermez. Bir mod ya da admin normal üyeliğe dönerse hele de sneler sonra, bir türlü yazamaz. Ayarını dozunu nerde ne diyeceğini bir türlü ayarlayamaz.

Kendine iyi bak, arada da olsa yaz çiz :)

Bir sözüm vardır, "yanımda olmaman hayatta olmadığın anlamına gelmez". Varsın biliyoruz :)

Görüşmek üzere :) sevgilerr....

Link to post
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×
×
  • Yeni Oluştur...