Jump to content
Ateistforum

TanrıBeniNiyeKorudu

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  524
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

TanrıBeniNiyeKorudu Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

3.583 profil görüntüleme
 1. TanrıBeniNiyeKorudu

  Karşı cinse güvenememek

  Enteresan bir noktaya değinmişsin Bu nedemek bunu biraz açarmısın ?
 2. TanrıBeniNiyeKorudu

  Karşı cinse güvenememek

  Benimde hemfikir olduğum şeyleri söylediğin için teşekkürler, iyiki varsın gerçekten .bu başlık altında yazdıkların çok aydınlatıcı ve umut verici çünkü bu ülkede okadar bulanık zihhinli insan varki,net düşünceleri olan insanların olduğunu görmek insanı bir nebze olsun mutlu ediyor.
 3. TanrıBeniNiyeKorudu

  Karşı cinse güvenememek

  ikili ilişkilerde ne istedğini bilmek önemli bir faktör,bunu bilirsen karşı cinse güvenememe sorunu ortadan kalkar,ne istediğini bilmiyorsanda en azından hayal kırıklığına uğrama ihtimalini göz önünde bulundurmakta fayda var...
 4. TanrıBeniNiyeKorudu

  Hacı'yı Kaybettik

  Başlığı yeni gördüm.üzücü bir haber, yazıları bize miras kaldı..
 5. Arkadaşlar bunlar oshonun sözleri hani bagwan belgeseli yapılmış kişi (netflix'de var) belki tanımayan, bilmeyen,duymayanlar vardır hatta cüneyt ödemir kendi youtube kanalında bu belgeselin objektifliğini bir kenera atıp osho ve osho takipcilerini neredeyse aşşağılayıcı ve alaycı arsız ve pervasızca gülümseyişleriyle aşşağılayıcı bir üslup takınarak eleştirmye kalktı .ben bu adamın sözlerini okuduğumda bu cüneytözdemirin kişisel önyargılarını doğru bulmak vicdanen bana pek doğru gelmedi,aşşağıdakı yazı osho dan alıntıdır okuyup kendi düşüncelerinizi yada ön yargılarınızı oluşturmanız için..
 6. TanrıBeniNiyeKorudu

  Türk Filmleri Neden Kötü

  Elbette bir getirisi olmalı .Ama sanat para için yapılmaz.ortaya bir eser çıkartıcaksan (sinema sanatı için konuşuyorum) bunu para ün ve popülerlik için yapmamalı yoksa ortaya çıkacak iş kötü olacaktır..Türk filmleri bu yüzden kötü..
 7. TanrıBeniNiyeKorudu

  Yalvarırım bana yardım edin.

  düzenli koşuda olur hafif tempoda...
 8. https://tr.wikipedia.org/wiki/Niccolò_Machiavelli
 9. Makyavelli önce bir araştır çünkü kara cehaletinden bir haber adamı dönek yancılarla aynı kefeye koymuşsun Allahın hödüğü...
 10. İkinci soru birincinin cevabı...(mı)?
 11. TanrıBeniNiyeKorudu

  Yalvarırım bana yardım edin.

  Gittiğin Pskiatristin sana ne tanı koyduysa bununla ilgili araştırma yapman ve o konuda bilinçlenmen gerek,bir başkası sana yardım edemez..
 12. TanrıBeniNiyeKorudu

  Türk Filmleri Neden Kötü

  Sanmıyorum .Birçok kaliteli Hollywood yapımı film ve yönetmenin takipçisi baya var bence türk izleyicisi olarak mesela ''Nolan'' ama buna rağmen bizim yapımcı ve senaristler cin filmleri veya romantik aşk filmlerinden vazgeçmiyorlar .çünkü sinema maliyeti yüksek bir iş .ya bu riske girmeye değer bir seneryo yazılmalı yada bildiğin yoldan devam etmeli mantığıyla haraket ediyor olabilirler...
 13. TanrıBeniNiyeKorudu

  Tanrı Yaratabilir mi

  Antik yunanda tanrı zaten insan şeklinde gömek mümküm ve zaten dinler mitoslardan esinlenmişdir. Ve Tanrının yaratma eylemi bir mitos'dur..
 14. Sizce Türk Filmlerinin Kötü olmasının nedeni parasızlıkmı,kabiliyetsizlikmi yada kolay para kazanma hırsı olan bu sektördeki insanların seneryo yazma konusunda özensizliklerimi?Şöyle baktığınızda adam gibi seneryo yazan yani özenerek Bir Nuri Bilge Ceylan var..
 15. sanırım mantralar zikirden daha eski yani zikir onun yanında anlamsız gibi birşey ..mantralar yanyana gelen cümlelerin oluşturduğu seslerin vücuda verdiği titreşimlerin sayesinde bir şifa oluşturduğuna dair iddialar mevcut..
×
×
 • Yeni Oluştur...