Jump to content

Olay Yaratan video..Zeitgeist

Recommended Posts

11 eylülün göründüğü gibi olduğuna inanmak "hayalperestlik" miş. Yani gözü dönmüş cani mücahitler sanki adam öldürmezmiş, kendini intihar etmezmiş. Ama CIA ve MOSSAD kendi insanlarını öldürürmüş. Bunu da bankerler para kazanmak için yaptırmışmış. Buna inanınca "hayalperest" olmuyorsun.

Bu ileti son 5. sayfada çıktı. Bundan hemen önce iki daha uzun ileti yazdım, ve iki kişiyi ayrı ayrı cevapladım. 4. sayfanın sonuna bakın.

tarihinde ludwig tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 106
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kapitalist sistemde güç para babalarının elindedir derken ne demek istiyorsun? Neyi yapma gücü mesela? Biraz açarmısın?

Türkiye örneğini ele alalım sence Koç yada Sabancı gibi milyon dolarlıklar ile cebinde beş parası olmayan kirayı nasıl ödeyeceğini düşünen sokaktaki bir vatandaşı kıyasladığında hangisi güçlü? 20 ytl için insanların birbirini öldürdüğü,bedenlerini fuhuş pazarına sattığı bir ülkede yasıyoruz. Politik ve siyasi güçten tutta aklına gelebilecek her konuda anahtar paradır,hırsları olan bir insan için açamayacağı kapı kapitalist sistemde yok gibidir.

Hiç bir kapitalist sistemde gelir dağılımı adil değildir,uçurumlar vardır ve fark gittikçede açılmaktadır.Eğer tüm para 50-100 kişide toplanıp milyonlarsa sefalet içindeyse nasıl bu çark işler?Para parayı çeker.parasızlıkta parasızlığı...:((

Savaş silah üreticilerine yaradı tamam onu anladık da, bankerlere nasıl yarıyor? Onu da bi zahmet açarmısın?

Amerika savaş nedeniyle 1 trılyon dolar harcamadımı?Bu para nerden geliyor tabiki borçla,krediyle.Ayrıca savaşların ana sebebi ganimettir.Savaş açılmak için fırsat kollanan yer Somali değil petrol zengini Iraktır.Buralar savas sonrası tekrar yapılır,inşaat,petrol şirketleri,silah üreticileri.vs kısaca tüketim arttırılarak ekonomi kurtarılmaya çalışır,para babalarının aynı anda bir çok sektörde olduğunuda unutmayalım.

Paranın beşte birini baya zorla alıyorlar.

Halkı uyutmak toplanan vergileri yandaşlara aktarmak yolsuzlukla ziyan etmektir.Akp çatır çatır ülkeyi yiyor borç 5 katına çıktı,ülke elden gidiyor,Atatürk düşmanı Erbakanın bir numaralı yağdanlığı Başbakan olur,naylon faturacı unutakın malıye bakanı oluor,laiklik karşıtı ve türban için Avrupa mahkemesine giden ABD gülüde cumhurbaskanı,deniz feneri patlıyor,her koldan paralar iç ediliyor... Eee hala halkın uyumadığını söyleyebilirmiyiz?

Ama senin gibi komunist özentisi adamlara bu bile az geliyor. Daha bir herkes devlete köle/maraba edilsin, insanların malına mülküne daha bir el konsun "kamulaştırılsın" istiyorsun büyük ihtimal. Belki başımıza bir tane de Stalin istiyorsun. Bir de milleti "buharlaştıran" gizli polis kurdun mu tamam. Senin kafandaki "ideal toplum" yaratılmış olacak.

Benim kafamdaki ideal toplumda herkes emeği kadar kazanıcak,rant ekonomısi olmayacak..yukar ki yazın çok önyargılı ve suizan bu konuyu ayrı bir forumda konuşmak isterim.

Barış ve güvenle

tarihinde safbilgi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
11 eylülün göründüğü gibi olduğuna inanmak "hayalperestlik" miş. Yani gözü dönmüş cani mücahitler sanki adam öldürmezmiş, kendini intihar etmezmiş. Ama CIA ve MOSSAD kendi insanlarını öldürürmüş. Bunu da bankerler para kazanmak için yaptırmışmış. Buna inanınca "hayalperest" olmuyorsun.

Bu ileti son 5. sayfada çıktı. Bundan hemen önce iki daha uzun ileti yazdım, ve iki kişiyi ayrı ayrı cevapladım. 4. sayfanın sonuna bakın.

11 Eylül'ün göründüğü gibi olmadığı en azından olasılık dahilinde, şüphe çeken çok nokta var. CIA ve Mossad'ın masumları veya kullanacakları kişileri çeşitli yöntemlerle manipule ettiği de bilinen bir gerçek. Yani ajanlar kendilerini öldürmezler, aksine bu işe meyilli ya da mecbur edecekleri kişileri seçerler. Mücahitlerin adam öldürdüğü bir gerçek ama bu gerçek 11 Eylül'ün mücahitlerce yapıldığına delil olamaz.

Zeitgeist videosunu başından sonuna izledim. Bir ateistin rahatlıkla kabul edebileceği türde içeriğe sahip. Hangi ateist -ludwig de dahil- dinlerin mitolojilerin kalıntıları veya deformasyonu olduğuna inanmaz? Videonun sürükleyici temalarından biri bu. İnanmayan zaten ateist değildir veya bilinçsiz ateisttir. İçindeki bir kaç çelişki ve anlamsız -ingilizce- korelasyon yüzünden videoyu topyekün saçma, gayribilimsel ilan etmek doğru değil.

Özellikle Isaac Rabin'in 1975'te yazdığı otobiyografisinde 2000'den sonra ikiz kulelerin yıkılacağı ve dönüm noktasının başlayacağı açık seçik yazılıdır. Kastedilen kulelerin WTC olduğu ve tarihin 2000 sonrası olması dikkat çekicidir. Belki siyasi belkide dini altyapısı olan uzun vadeli bir plandır.

tarihinde sonus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
11 Eylül'ün göründüğü gibi olmadığı en azından olasılık dahilinde. CIA ve Mossad'ın masumları veya kullanacakları kişileri çeşitli yöntemlerle manipule ettiği de bilinen bir gerçek.Mücahitlerin adam öldürdüğü bir gerçek ama bu gerçek 11 Eylül'ün mücahitlerce yapıldığına delil olamaz.

Zeitgeist videosunu başından sonuna izledim. Bir ateistin rahatlıkla kabul edebileceği türde içeriğe sahip. Hangi ateist -ludwig de dahil- dinlerin mitolojilerin kalıntıları veya deformasyonu olduğuna inanmaz? Videonun sürükleyici temalarından biri bu. İnanmayan zaten ateist değildir veya bilinçsiz ateisttir. İçindeki bir kaç çelişki ve anlamsız -ingilizce- korelasyon yüzünden videoyu topyekün saçma, gayribilimsel ilan etmek doğru değil.

Harbi bir insansın sonus, vesselam. Katılıyorum...

Sitelerde Paylaş
videoyu topyekün saçma, gayribilimsel ilan etmek doğru değil.

Filmin gayribilimsel olmasının sebebi içinde saçmalık olması değil. Yapan adamın akademik bir ünvanı bulunmaması. Kimdir bu adam. Eğitimi referansı nedir. Bilimsel olmak demek doktoralı adamların araştırmalarını bilimsel makalelerde ortaya koymasıdır. Güvenilir belgeseller, mesela BBC felan bilim adamlarıyla röportajlar yapar. Bu filmi yapan herif kimdir. Benim gördüğüm kadarıyla evinde kendi başına amatörce bunu yapmış. Ben şimdi bunu gayribilimsel ilan etmek için başka sebebe ihityacım var mı?

Özellikle Isaac Rabin'in 1975'te yazdığı otobiyografisinde 2000'den sonra ikiz kulelerin yıkılacağı ve dönüm noktasının başlayacağı açık seçik yazılıdır. Kastedilen kulelerin WTC olduğu ve tarihin 2000 sonrası olması dikkat çekicidir. Belki siyasi belkide dini altyapısı olan uzun vadeli bir plandır.

Bu nedir ya? Ben böyle birşey duymadım. Nasıl "açık seçik yazılı" imiş bu? Nostradamus'un kehanetlerine benzedi bu. Ya kaynak göster ya da hikaye anlatma.

Sitelerde Paylaş
Türkiye örneğini ele alalım sence Koç yada Sabancı gibi milyon dolarlıklar ile cebinde beş parası olmayan kirayı nasıl ödeyeceğini düşünen sokaktaki bir vatandaşı kıyasladığında hangisi güçlü? 20 ytl için insanların birbirini öldürdüğü,bedenlerini fuhuş pazarına sattığı bir ülkede yasıyoruz. Politik ve siyasi güçten tutta aklına gelebilecek her konuda anahtar paradır,hırsları olan bir insan için açamayacağı kapı kapitalist sistemde yok gibidir.

Sana dedim ki bana bu "güç paralı adamlarda" derken ne demek istiyorsun. Ne gücü. Satın alma gücü dersen tamam. Ama politik güç dersen bu nasıl oluyor bir açıklar mısın? Koç Sabancı mı bu ülkenin politikalarını yapıyor? Bu ülkede güç asker-sivi bürokratta. Atatürkçü ideolojide kardeş. Uyan da bir etrafına bak.

Hiç bir kapitalist sistemde gelir dağılımı adil değildir,uçurumlar vardır ve fark gittikçede açılmaktadır.Eğer tüm para 50-100 kişide toplanıp milyonlarsa sefalet içindeyse nasıl bu çark işler?Para parayı çeker.parasızlıkta parasızlığı...:((

Gelir dağılımı diye birşey kardeşim. Herkesin geliri kendi yaptığı işe, kağasitesine, eğitimine, şansına felan bakar. Bırak bu anlamsız sosyalist tekerlemeleri.

Amerika savaş nedeniyle 1 trılyon dolar harcamadımı?Bu para nerden geliyor tabiki borçla,krediyle.

Ewet Çin'den borç alıyorlar. Bunun Zeitgeist filmindeki Bilderberg bankerleriyle ne alakası var?

Ayrıca savaşların ana sebebi ganimettir.Savaş açılmak için fırsat kollanan yer Somali değil petrol zengini Iraktır.

Yok yaw? Peki daha 10 sene önce gidip Bosnalıları niye Sırplardan kurtardılar? Petrol için mi? Vietnama niye girdiler? Orda ne ganimeti vardı? Ne boş adamsınız ya.

Buralar savas sonrası tekrar yapılır,

Böyle bir kaide yok, sadece bu Irak savaşına has bir durum bu seferlik.

inşaat,petrol şirketleri,silah üreticileri.vs kısaca tüketim arttırılarak ekonomi kurtarılmaya çalışır,para babalarının aynı anda bir çok sektörde olduğunuda unutmayalım.

Sen bana bankerlerin savaştan nasıl para yaptığını anlatacaktın, ama farkettiysen beceremedin.

Halkı uyutmak toplanan vergileri yandaşlara aktarmak yolsuzlukla ziyan etmektir.Akp çatır çatır ülkeyi yiyor borç 5 katına çıktı,ülke elden gidiyor,Atatürk düşmanı Erbakanın bir numaralı yağdanlığı Başbakan olur,naylon faturacı unutakın malıye bakanı oluor,laiklik karşıtı ve türban için Avrupa mahkemesine giden ABD gülüde cumhurbaskanı,deniz feneri patlıyor,her koldan paralar iç ediliyor... Eee hala halkın uyumadığını söyleyebilirmiyiz?

Ben sana "sosyal devlet" denilen rezaletin nasıl insanların parasını zorla alıp hayır hasenat yaptığından bahsettim. Sen bana ne anlatıyorsun. Nedir bu "ülke elden gidiyor" zırvalığı biraz açarmısın?

Benim kafamdaki ideal toplumda herkes emeği kadar kazanıcak,rant ekonomısi olmayacak..yukar ki yazın çok önyargılı ve suizan bu konuyu ayrı bir forumda konuşmak isterim.

Zaten herkes emeğine göre kazanıyor. Sen rahat ol.

Sitelerde Paylaş

Ludwig yazdı:

Bu ülkede güç asker-sivi bürokratta

Milletvekili yada belediye başkanı olmak için kaç para harcanır biliyormusun?Aşiret reisleri ve ihaleci işadamlarımı devletle,bürokratik güçle,siyasi güçle yakın temasta yoksa evden işe işten eve gelen dar gelirli memur mu? Güç para babalarındamı yoksa askeriyede maaşla görev yapanlarda mı?

Herkesin geliri kendi yaptığı işe, kağasitesine, eğitimine, şansına felan bakar.Zaten herkes emeğine göre kazanıyor. Sen rahat ol.

Sanırım sen Marsta yaşıyorsun yada Etilerden hiç dışarı çıkmamışsın yakında ekmek bulamayan pasta yesin dersen bunada şaşırmam,Akp li falan mısın,gidişat süper mi??? aksi halde diyalog kurmamız anlamsız...

Ben sana "sosyal devlet" denilen rezaletin nasıl insanların parasını zorla alıp hayır hasenat yaptığından bahsettim. Sen bana ne anlatıyorsun. Nedir bu "ülke elden gidiyor" zırvalığı biraz açarmısın?

Sen Türkiyeye sosyal devlet mi diyorsun??Mevcut kapitalist sistemdeki çarpıklıklar,yolsuzluklar yüzünden vergilerimiz heba oluyor.Doğru harcansa ,doğru yatırımlarla işsizlik önlense,gelir dağılımı uçurumu azalsa,refah seviyesi arttırılsa zaten fakir kalmaz.Kömür yardımı balık tutmayı öğretmek yerine balık varmek,kepçeyle alıp cay kaşığı ile vermektir.O kömür zaten fakirlere değil Akp yandaşlarına gidiyor...

Sen bana bankerlerin savaştan nasıl para yaptığını anlatacaktın, ama farkettiysen beceremedin.

inşaat,petrol şirketleri,silah üreticileri.vs kısaca tüketim arttırılarak ekonomi kurtarılmaya çalışır,para babalarının aynı anda bir çok sektörde olduğunuda unutmayalım.Yukarda herşey açık,Amerika 1 trılyon doları geçkin savaş harcaması yaptı,bunuda Irak'ın petrolunen,doğalgazından alıcağınıda herkes biliyor,Irakta dolu ihale yapıldığınıda,uyuyan sensin devam et...

Yok yaw? Peki daha 10 sene önce gidip Bosnalıları niye Sırplardan kurtardılar? Petrol için mi? Vietnama niye girdiler? Orda ne ganimeti vardı? Ne boş adamsınız ya.

Bosnada kalan kaç Amerikan askeri var ??Ordada yönetimi ele geçirdiler mi?Bosna Avrupanın göbegındeyken nye mudahalede bu kadar geç kalındı??Oraya sadece Amerikamı mudahale etti yoksa Birleşmiş Milletler mi?Ordada 1 trılyon harcadık Bosnanın kaynaklarından telafi etcez dendimi?Vietnam ise çok eski bir örnek ve inan bilmediğimiz çok şey var.

Boş adam sensin ,kişisel hakarete yönelmen kendi duşunceni savunamayıp polemiğe hakarete yönelmenden kaynaklanıyor ,diğer arkadaşlarda bolca yaptın,yapıcı olmayan uslubunuda bu nedenle eleştirdim...

tarihinde safbilgi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Zaten herkes emeğine göre kazanıyor. Sen rahat ol.

Bilimsellikten dem vurmaktasınız ama, yaptığınız oluruna genellemeler ciddi bilimsellik dışı.

Kanıtın yokluğunun, yokluğun kanıtı olamayacağı gibi,

sizin bildiğiniz herkesin emeğine göre kazanıyor olmasından yola çıkarak,

"-herkes emeğine göre kazanıyor diyemezsiniz."

oysa konunun olmazına genellemeler daha doğru ve bilimseldir.

yani tanıdığınız 99 kişi emeğine göre kazanıyor, ve bir kişi emeğine göre kazanmıyorsa

"-herkes emeğine göre kazanmıyor" u rahat rahat diyebilirsiniz.

Benim tanıdığım bildiğim hiç kimse emeğine göre kazanmıyor.

dünya (ya da öbür dünya) görüşünüzü tam anlayabilmiş değilim,

ama söz terörizmini tarz edindiğiniz kanısındayım.

saygılar

Sitelerde Paylaş
Müslümanlar ilk defa mı uçak kaçırıyor? 70lerden itibaren uçak kaçırmalara başladılar. Yaser Arafatın kendisi bizzat uçak kaçırıyordu.

Uçağı kaçırdıktan sonra, o uçağı istediğin yere indiremez misin? Tek gereken biraz uçuş dersi alman.

Tam uçak çalındığında Savaş uçaklarının tatbikat olması tesadüf değil mi? ^^

Şaka gibisin şaka.. Anında indirmişlerdi o uçağı yere..

O bina 10 kat daha hızlı yıkılsın sende bana daha deki bu Müslüman işi..

Savunduğun şeyler boş.. Zeitgeist'e b-k atarsınız sizinde beyin kapasitesi belli.. Hadi ordan..

Sitelerde Paylaş
Savunduğun şeyler boş.. Zeitgeist'e b-k atarsınız sizinde beyin kapasitesi belli.. Hadi ordan..

Triump sana da katılıyorum.

Adam gibi eleştiriye her zaman varım. Ama bu arkadaşın yaptığı gibi, aman efendim, evde yapılmışmışta ( nerede yapılırsa doğru olurdu?!), bir gazeteci bullshit demişte, bunu yapan kişi bilimadamı olmadığı için( eleştiren gazeteciyi haklı bulurken onun bilimadamı olmaması pek ilgilendirmiyor ama) bilimsel değilmişmişte gibi eleştirilere kocaman bir HADİ ORADAN diyorum bende. Adam gibi eleştirini koyacaksın, yoksa kaale alınmazsın diyorum başka bir şey demiyorum....

Bu arada tüm video yalan bile olsa bunu yapan kişi kesinlikle ludwig gibileri cebinden çıkaracak zeka seviyesine ve bilgi seviyesine sahip.

Sitelerde Paylaş
Triump sana da katılıyorum.

Adam gibi eleştiriye her zaman varım. Ama bu arkadaşın yaptığı gibi, aman efendim, evde yapılmışmışta ( nerede yapılırsa doğru olurdu?!), bir gazeteci bullshit demişte, bunu yapan kişi bilimadamı olmadığı için( eleştiren gazeteciyi haklı bulurken onun bilimadamı olmaması pek ilgilendirmiyor ama) bilimsel değilmişmişte gibi eleştirilere kocaman bir HADİ ORADAN diyorum bende. Adam gibi eleştirini koyacaksın, yoksa kaale alınmazsın diyorum başka bir şey demiyorum....

Bu arada tüm video yalan bile olsa bunu yapan kişi kesinlikle ludwig gibileri cebinden çıkaracak zeka seviyesine ve bilgi seviyesine sahip.

3-5 mesaj önce yapanın "adı belli değil"di, sonra "bilimadamı değil" oldu; sonra kaynakları da yoktu belgeselin, sitede var dedim o da görmezden gelindi ve hemen konu değiştirildi... Ben de dolayısıyla arkadaşı ciddiye almakta zorlanıyorum.

tarihinde Astur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Filmin gayribilimsel olmasının sebebi içinde saçmalık olması değil. Yapan adamın akademik bir ünvanı bulunmaması. Kimdir bu adam. Eğitimi referansı nedir. Bilimsel olmak demek doktoralı adamların araştırmalarını bilimsel makalelerde ortaya koymasıdır. Güvenilir belgeseller, mesela BBC felan bilim adamlarıyla röportajlar yapar. Bu filmi yapan herif kimdir. Benim gördüğüm kadarıyla evinde kendi başına amatörce bunu yapmış. Ben şimdi bunu gayribilimsel ilan etmek için başka sebebe ihityacım var mı?

Böyle bir ölçüt de ilk kez duyuyorum; demek bir şeyin bilimsel oluşunun başlıca kriteri öne sürülen şeyin spesifik ölçütlere uyuyor oluşundan çok o şeyi öne sürenin kimliği. Bilimsel olma koşulları arasında doktoralı olmak gibi bir kriter yok:-) Adam kendi evinde bile yapsa, sunduğu bilgiler ve sunuş şekli bilimsel kriterleri karşılıyorsa isterse simitçi olsun dedikleri bilimseldir. Önemli olan bilgilerin ve önermelerin sunuluş biçimidir (bir takım kanıtlarla desteklenmesi, analojik yorumlar vs.).

Videonun o koşulları karşıladığını savunmuyorum, sadece dediğin kriterler öne sürülerek videoyu eleştirmenin saçma olduğunu söylüyorum.

Bu nedir ya? Ben böyle birşey duymadım. Nasıl "açık seçik yazılı" imiş bu? Nostradamus'un kehanetlerine benzedi bu. Ya kaynak göster ya da hikaye anlatma.

Amerikan Kehanetleri. Biraz sakin olmayı dene:-)

Sitelerde Paylaş
  • 3 months later...

Aman, Zeitgeist harika bir filmdir ve çok haklıdır ne 11 Eylül'de ne İspanya'da ne de İngiltere'de islamcılar öldürmemiştir o kadar kişiyi, Amerika kendisi yapmıştır kesin, bildiğiniz gibi islamcılar evrendeki en barışçıl canlılardır, o kadar ki mikropları öldürmemek için maske takacak insanlardır bu islamclar, sivillere kitle katliamı yapacak insanlar mıdır ki müslümanlar? Haşaa sümme haşaa. İslamcılar yapmamıştır Amerika yapmıştır 11 Eylülü... evet evet kesin Amerika yapmıştır, şeytan Amerika iyilik meleği islamcılar... İslamcılar silah kullanmayı bilmez, ellerine almamışlardır hiç ne silah ne bıçak... Evet Zeitgeist harika bir filmdir islamcıların sahiplenmeleri gerekir bu filmi, hatta harun yahya sitesine koysun müslümanlara dağıtsın bu filmi.

Zeitgeist islam terörü diye bir şey olmadığını kanıtlayan, islamın yeryüzündeki en barışçıl din olduğunu gösteren bir filmdir. Ateistlerimiz de sahiplensin Zeitgeisti hadi hep beraber yaşasın islam.

tarihinde Anthemoessa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zeitgeist denilen bu uyduruk "belgesel" bir BBC yapımı felan değil. ASlında kimin yaptığı belli değil. Benim anladığım kadarıyla bir iki kitap okumuş 25 yaşlarında bir dümbük oturup ev bilgisayarında bunu yapıp internete koymuş.

Bizim cahil insanlarımız da hemen atlamış. Bunu çok değerli bilgiler içerdiği kanaatine varmışlar.

Batı'da doktora sahibi insanlar, entelektüel, eğitimli aydın insanlar binlerce onbinlerce kitaplar yazıyorlar.

Ama bizim cahil halk için bu uyduruk "belgesel" çok değerli bilgiler içeriyor.

Halbuki bu uyduruk "belgesel" tamamen safsataya ve paranoyak ve akıldışı komplo teorilerine dayalıdır.

Koca Amerika'nın Merkez Bankasını ülke halkını kazıklamakla itham edebilecek kadar akıl dışı. Merkez Bankası ülke halkını düdüklüyormuş 100 yıldır, kimse farketmemiş. Bir tek bu uyanık anlamış.

Bu "belgeselin" ne kadar sahte ve adi olduğuna tek bir örnek vericem sadece. Milton Friedman yadığı bir kitapta Merkez Bankasını 1929 Büyük Buhranında uyguladığı yanlış müdahelelerle krizi düzeltmek yerine daha kötü yaptığı için eleştirmiştir. Buna cevap olarak Merkez Bankasının günümüz yöneticilerinden biri buna demiş ki "Evet gerçekten de biz (merkez bankası) bu krizi berbat etti, suçluyuz, ama Friedman'ın fikirleri sayesinde aynı hatalara bir daha düşmeyiz" minvailnde birşeyler söylemiş. Şimdi bu "belgeseli" yapan kerkenez bu lafın ilk kısmını alıntılamış: "Merkez Bankası başkanı ewet biz yaptık dedi, bir de utanmadan suçlarını itiraf ediyorlar!" şeklinde.

Aynı HY'nin bıyologları yarım yamalak alıntılayıp sanki evrimde sorun varmış gibi göstermesi gibi yani.

Bu aptal "belgeseli" izleyip de "aydınlanan" salaklardan biri bir kere koşup gelip bu forumda başlık açmıştı: "Bütün Yahudileri öldürürsek barış gelecek!"

İnsanın entelektüel dünyası uzmanlar ve bilim adamları tarafından yazılmış kitaplara değil de böyle uyduruk aptal internet "belgesellerine" dayanırsa işte böyle saçmalar ve soykırımcı laflar bile edebilir. Aklınca dünyaya iyilik yaptığını zannediyor. Cehaletin tehlikeleri.

Zeitgeist denilen bu gerzek belgesel de bir de RFID çip takma olayı var. Yanlış hatırlamıyorsam. Yoksa Aaron Russo'nun benzer belgeselinde miydi tam hatırlamıyorum.

ama bu RFID çip takma olayı adamların HRistiyanlık eleştirisine ters bir şekilde İncil ile alakalı. İncilde dşyor ki kıyamet zamanı insanlar şeytanın işaretiyle damgalanacak. Bu yüzden bazı HRistiyanlar bu RFID çip olayına takmış durumdalar. Şeytanın işareti bu mu olacak felan diye o olaya çok karşı çıkıyorlar. Bu Zeitgeist salağı da hemen olayı eklemiş. Bilderberg komplocuları hepimize çip takacakmış.

Bu tarz zırvaların yeri "piramitleri UFO lar yaptı" ve "Kuran mucizeleri" tarzı zırvaların yanıdır.

Bunlara inanan, ciddiye alan insanlara acıyorum. Daha çok bu kadar salatalıkla dolu zavallı ülkemize acıyorum.

Anthemossa'ya da katılıyorum. 11 eylülü El Kaide teröristlerinin yapmadığına inanmak nasıl bir olaydır. Keza Ahmedinejad bunu açıkça söyledi. "Amerika bunu kendi kendine yapmıştır" dedi. Cevap kimden mi geld? El Kaide nin iki numaralı lideri El Zewahiri buna ceap verdi: "niye mucahidlerin böyle operasyonlar yapabileceğini inkar edip iftira ediyorsun, bal gibi biz yaptık" diyor.

tarihinde ludwig tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Anthemossa'ya da katılıyorum. 11 eylülü El Kaide teröristlerinin yapmadığına inanmak nasıl bir olaydır. Keza Ahmedinejad bunu açıkça söyledi. "Amerika bunu kendi kendine yapmıştır" dedi. Cevap kimden mi geld? El Kaide nin iki numaralı lideri El Zewahiri buna ceap verdi: "niye mucahidlerin böyle operasyonlar yapabileceğini inkar edip iftira ediyorsun, bal gibi biz yaptık" diyor.

İslamı savunmaya çalışan tatlı su müslümanlarının popolarına bir şey kaçsa kesin bunu da Amerika yapmıştır, hatta Kur'an'a vahşet ayetleri koyan ayrıca vahşet hadisleri oluşturan da Amerika'dır kesin, Amerika büyük ortadoğu projesi kapsamında, bizzat zaman makinesini gizlice icat ederek Muhammed zamanına gitmiş Kur'an'a uygunsuz ayetler yerleştirmiştir, :) başka ihtimal var mı yoksa? Zeitgeist in de dediği gibi her şey Amerika'nın başının altından çıkıyor canıııım, islam dini, müslolar ve Kur'an sütten çıkma ak kaşıktır.

tarihinde Anthemoessa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...