Jump to content

Sonunda Tayland'a Yerlestim

Recommended Posts

• İleti 103
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Kenopsia said:

Helal olsun ne diyim.

Ladyboy'lara dikkat et de :D

Ladyboy larin cogu cok kibardir. Bir cok ladyboy arkadasim var ve bir kac saniyede ladyboy veya kadin kolaylikla anlarim. Ayrica soylemeleyim ki! burada is bulmamda Filipinli bir ladyboy cok yardim etti. O da Pattaya'da İngilizce ogretmeni olarak bir devlet lisesinde matematik ogretmeni olarak calisiyor. Ayrica benim arkadasim yeni ogretmen olarak sinav temel lisesinde 2.200 tl kazaniyor, ben ise 6.850 tl kazaniyorum burda. 

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, fumes yazdı:

Ladyboy larin cogu cok kibardir. Bir cok ladyboy arkadasim var ve bir kac saniyede ladyboy veya kadin kolaylikla anlarim. Ayrica soylemeleyim ki! burada is bulmamda Filipinli bir ladyboy cok yardim etti. O da Pattaya'da İngilizce ogretmeni olarak bir devlet lisesinde matematik ogretmeni olarak calisiyor. Ayrica benim arkadasim yeni ogretmen olarak sinav temel lisesinde 2.200 tl kazaniyor, ben ise 6.850 tl kazaniyorum burda. 

Tebrik ederim.Vergi oranlarını da yazar mısınız?

Sitelerde Paylaş
6 hours ago, adalet123 said:

Tebrik ederim.Vergi oranlarını da yazar mısınız?

Su an elektronikte %7 oldugunu biliyorum. Yemegi genelde sokak saticilarindan yiyorum. Bunlar da fis falan kesmiyor. Ogle yemegini de okulda yiyorum 4 cesit yemek 7 lira falan okulda. Mobilyali, klimali, banyolu, balkonlu tek oda daireye aylik 680 lira oduyorum. 36,000 baht kazaniyorum. 3,500 bahti kiraya gidiyor. 

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, fumes yazdı:

Su an elektronikte %7 oldugunu biliyorum. Yemegi genelde sokak saticilarindan yiyorum. Bunlar da fis falan kesmiyor. Ogle yemegini de okulda yiyorum 4 cesit yemek 7 lira falan okulda. Mobilyali, klimali, banyolu, balkonlu tek oda daireye aylik 680 lira oduyorum. 36,000 baht kazaniyorum. 3,500 bahti kiraya gidiyor. 

İlginiz için teşekkür ederim.Araç,tekstil ve elektronik ürünlerde vergi oranları ne durumda?

Taylandlıların çok agresif,kaba ve kültürsüz olduklarını söyleyenler çoğunlukta.Sizce nasıl insanlar genel olarak?

Sitelerde Paylaş
16 hours ago, adalet123 said:

İlginiz için teşekkür ederim.Araç,tekstil ve elektronik ürünlerde vergi oranları ne durumda?

Taylandlıların çok agresif,kaba ve kültürsüz olduklarını söyleyenler çoğunlukta.Sizce nasıl insanlar genel olarak?

Taylandlilar hic te agresif degil bir agresif tartismalarina bile denk gelmedim. Cogu cok nazik insanlar ve yuzlerinden guleryuz eksik olmaz. Bu yuzden land of smile denir Tayland icin. Elektronikte vergi %7. Henuz tayca bilmedigim icin tekstildeki vergi oranini arkadaslarima sorarim. Ama burda tekstil urunleri daha pahali. Yeme, icme, konaklama, taksi hizmeti Istanbula gore cok ucuz. 

Sitelerde Paylaş
On 27.05.2019 at 07:50, fumes said:

Bu kirayı kendine ait daire için mi ödüyorsun, yoksa paylaşmalı evde oda için mi?

Sitelerde Paylaş
On 25.05.2019 at 23:39, fumes yazdı:

Arkadaslar guzel bir haberi sizinle paylasmak istiyorum. 25 Nisanda geldigim Taylandda Ingilizce ogretmeni olarak 3-4 gunde is buldum ve 2 haftadir buyuk bir devlet lisesinde calismaktayim. Tek odali ve mobilyali bir daire kiraladim. Hersey cok guzel gidiyor.

Çok iyi etmişsin... Tebrikler... Başarılarının devamı temennisiyle...

Sitelerde Paylaş
On 28.05.2019 at 23:47, malta erigi said:

Bu kirayı kendine ait daire için mi ödüyorsun, yoksa paylaşmalı evde oda için mi?

Paylasimli ev degil tek odali daire ve yalniz yasiyorum arasira kiz arkadasim geliyor. En guzel tarafi okuluma 1 km mesafede ve yeni bina mobilyalar, yatak, klima hersey yeni.

Sitelerde Paylaş
6 hours ago, fumes said:

Paylasimli ev degil tek odali daire ve yalniz yasiyorum arasira kiz arkadasim geliyor. En guzel tarafi okuluma 1 km mesafede ve yeni bina mobilyalar, yatak, klima hersey yeni.

O şekilde iyiymiş. Benim kiram da NY'da gelirime oranla 1/10'du ama ben kirayı tek oda için odüyordum. Gerçi NYC gayrimenkul fiyatlarının çok yüksek olduğu bir şehir.

Avrupa'nın da en kötü yanı bu. Gelirinden çok büyük bir parça kiraya gidiyor. 

Sitelerde Paylaş
37 dakika önce, malta erigi yazdı:

Avrupa'nın da en kötü yanı bu. Gelirinden çok büyük bir parça kiraya gidiyor. 

Kapitalizm çökmüştür. İnsanlar birbirini yiyerek sistemi ayakta tutmaya çalışmaktadır. En baba displinli Alman ekonomisi önümüzdeki sene açık vermeye başlayacağını söylüyor. 

Bence devletler bilerek savaş çıkarıp nüfus azaltacaklar. Zaten bütün dünya savaşlarının gerçek çıkış sebebi ekonomik buhramlardır. Para sisteminin patlamasıdır. Oysa ki 1 . 2. dünya savaşlarında heba edilen kaynaklarla insanlar 3 dünya daha bakarlardı..

Burada insanlığa aklına çok büyük bir vazife düşüyor. Akledip silahlarını birbirlerine değil, onları bu hale koyan sisteme ve çarklarına silahlarını doğrulttukları halde ortada sorun morun kalmayacaktır. 

Sitelerde Paylaş

taylantta genelde Ladyboy olmaz, her sokakta, 100 metre arayla, fahişeler vardır, açlıktan nefesi kokan Ladyboy diyebilirsiniz,

ayrıca taylantta, eşcinsel ve travesti, oldukça fazladır, bu denklem endonezyadada aynıdır.

sokak başları tutulmuştur,  fahişeleri yönlendiren mafyalar, yüzünden, taylantın arka sokakları, yaşanmaz haldedir.

taylantın, 2 yüzü vardır, burjuvaların, yaşadığı yerler, genelde  filimlerde kullanılır,

arka sokaklarda ise varoşların, sınıfı başlar..

Sitelerde Paylaş
43 dakika önce, poseiodon yazdı:

Kapitalizm çökmüştür. İnsanlar birbirini yiyerek sistemi ayakta tutmaya çalışmaktadır. En baba displinli Alman ekonomisi önümüzdeki sene açık vermeye başlayacağını söylüyor. 

Bence devletler bilerek savaş çıkarıp nüfus azaltacaklar. Zaten bütün dünya savaşlarının gerçek çıkış sebebi ekonomik buhramlardır. Para sisteminin patlamasıdır. Oysa ki 1 . 2. dünya savaşlarında heba edilen kaynaklarla insanlar 3 dünya daha bakarlardı..

Burada insanlığa aklına çok büyük bir vazife düşüyor. Akledip silahlarını birbirlerine değil, onları bu hale koyan sisteme ve çarklarına silahlarını doğrulttukları halde ortada sorun morun kalmayacaktır. 

% 100 dediklerine katılıyorum, en kısa sürece 3. dünya savaşı çıkmak zorunda, aksi halde, iç savaşlar betonlaşan kapitalizm canavarı yüzünden, dünya cehenneme dönmüştür... 

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, malta erigi yazdı:

Türkiye'de bir sürü Türkçe bilmeyen yabancı Ingilizce öğretmeni var. Bu arkadaş ta onlar gibidir.

arkadaşımızı tebrik etmekle birlikte bizim ülkemizdekilerin  ana dili ingilizcedir umarım  :)

tarihinde Zihinsel Orgazm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...